bugün

gönlümüzün konyaspor'umuzdan yana olduğu maçtır, tabi oynanırsa.
ugur tutuneker'i destekleyecegim karsilasma, banane konyaspor'dan.
1-1 berabere bitecek olan maçtır.
2-1 biter diye düşüyorum.
Konyaspor yenecek.ilk hafta olduğu için süpriz olabilir.
edit:ben demiştim hacı kaç hafta önceden.
bazı totoşların kendi takımının bile ilk hafta maçının başlığını açmadan buralarda dolanmasıdır.

(bkz: göt korkusu)
saat 21:45 te başlayacak maç. öncesinde fenerbahçenin ve torku konyanın puanları eşittir.

(bkz: çok zekisin yazar kardeş)
1 bitmesi muhtemeldir en kötü ihtimalle 0dır.
gitmeyi çok istediğim bir maç ama biletlerin online satışı olsa çok iyi olur dediğim bir karşılaşma.
(bkz: başlık parsellemek)
sürpriz beklediğim bir maç konyasporumuz 2-1 alır diye düşünüyorum.
maç 17 ağustos'ta.
torkuyu aldı korku maçı.
Kadlecin kadroya alınmadığı maçtır.
fenerbahçe'nin anca şike ile yenebileceği maç.
17 ağustostur asıl tarihi. Konyaspor ve Fenerbahçenin depremi unutmayıp pankart açacağı maçtır.
emenike'nin ilk on birde başlayacağı maç. hadi koçum hadi aslanım. evet.
Fenerbahçe nin ilk hafta maçlarını kazanamama alışkanlığını bozup bozmayacığını merakla beklediğim maç.
fenerbahçe'nin mutlak kazanacağı maçtır. evet.
baroni sevdasından vazgeçip, salih uçan'la başlamazsak puan kayının kaçınılmaz olacağı karşılaşma. hoş, ersun hoca kadroya ne kadar müdahale edecek zamanla görürüz.
saati itibariyle espri olarak açılmış sanırım başlık. bu bildiğin on sekiz ağustos zaten. 21 : 45 ' de maç mı olur.
emenike'den çok şey beklediğim maç. bastır fenerim.
Evime 15 dakikada gittiğim yolu 1 saatte gitmeme sebep veren maç.

trafiğin amınakoymuştur.
şu emenike yi bi görelim bakalım maçıdır. umarım hay senin ayağının ayarını sikim diye küfür etmem.
Webo nun golüyle fenerbahçe nin 1-0 öne geçtiği maç. Ezik cinconlara döşedi yine boruyu webo. Dakika 2.
1-0 ya da 2-1 fenerbahcenin kazanacağı maçtır.
kanatlardan kazanılan serbest atışlarda konya torku'nun neredeyse 7-8 kişiyle hücum ettiği görülmektedir. kontra ataktan gol yemeleri içten bile değil hızlı da geri dönmüyorlar.