bugün

azalarak biteceğinin habercisi. kezban severler şokta.
(bkz: tuğçe kendinegel)
ulusal yas ilan edilmelidir. evet.
evet, gunun en buyuk olayi bu zaten sayin yazarlar.

aynen boyle kendi mi geliyomus diye devam edelim,
adamlar oteki tarafta kendi gotursun.
an itibarinden 1 dakika önce gerçekleşmiş olaydır. saygılar.
geç kalandır.yeter lan yeter.
(bkz: saçı kadar boyu var türlü türlü huyu var)
göt oluşunun göstergesidir. tatlı olma çabasına soktuğum.
ebru gündeş'e sempati duymama neden olan olaydır.
eşimin mesajiyla haberdar olduğum müthiş haber.
ülke olarak buna ihtiyacimiz vardi.
aksine elenmemiş, değerini 5 e katlamıştır. adına girilen entryler bunu doğrular nitelikte.
iyi oldu çok iyi oldu çok çok iyi oldu 😃
Şımarıklığından, kendini çok beğenmişliğinden kaybetti. (bkz: sahneler yıkıldı gerçekten)
içimde olumlu bir kıpırdaşma sonucu beklediğim hareket.
o ses türkiye nin ciddi reyting kaybetmesine neden olan elenmedir. akabinde yurdum insanını bacak şovdan mahrum etme taktiğidir. yazıklar olsundur.
buraya kimse yazmamış ben yazayım, tuğçe gendigiden.
Sözlükteki bazı yazarların yas tutmasına neden olabilecek olay. Bence fena olmadı elenmesi hani.
çok üzücüdür. çok önemliydi ama bu.. uyku girmez artık gözüme.
bir günde bu kadar güzel haberden sonra insan korkmuyor değil.
(bkz: çok güldük çok ağlayacağız)
ebru gündeş'in ısrarla ''biz bu şarkıyı değil başka şarkıyı seçmiştik. kendisi çok çok ısrar etti bu şarkı için'' demiştir.

ebru kendisine çok sinirlenmiş.
o yüzden eledi.
yoksa en az yarıfinale oynuyordu...
Kezbana müstehaktir. Onunki artık özgüven değil kibir olmuştu. Eğer şarkı seçimindeki bu ısrarı da doğruysa iyi yapmış ebru Gündeş. Sen kimsin arkadaş ya kendi kararını vermeye çalışıyorsun? Üstelik karşında türkiyenin en iyi seslerinden biri var hoca olarak. Böyle kan alırlar işte kezbancim. Zaten ilk söylediği arapça-ingilizce-türkçe karışımı şarkı da kötüydü bence. Nasıl bu kadar beğendiler anlamadım.

Şimdi buraları okuyup Kuduruyordur evde. Hatta "beni çekemiyolar" tarzı şeyler de yazmasını bekliyorum Twitter'da. Neyse tatlım senin hedefin büyüktü zaten; burası sana dar gelirdi. Ahahahaha.
Yanlış okuduğum başlık.

(bkz: 17 aralık 2013 tuğçe gendigelen in inlemesi)