bugün

beşiktaş ı feci doğradılar, sinirlerini gerdiler...
görsel
Acaba besiktasım beni şaşırtır mı dedim ama yanılmadım. Kazanamayacagımızı biliyordum zaten. Olsun.. çıldırt bizi delirt bizi kartalım *
eminim ki bu maçla ilgili hiçbir yorumcu konya nın verilmeyen golü ve penaltısını konuşmamıştır.

ne kafalar var ya. uzun uzun uğraşmış birde. adam olsan onların tüm dediklerini yazardın.

tabi tabi beşiktaş ı doğradılar. aynen. hahahaahsiktir. gene bir gülme geldi.
https://youtu.be/5d5eFmrLEUU
Pepe'nin gole giden topu çizgiden elle çıkardığını görmeyip kırmızı kart ve penaltıyı konuşamayanların, Talisca'nın gördüğü kart için ortalığı velveleye vermesi gecenin en büyük komedisi...
Saçma sapan yorumlar okuduğum maçtır. Tek tek yanıt vermekle uğraşmayacağım. 3 aydır beklediğim maça 3 gün kala Konyaspor maçında ben de uğraşmazdım aga. Takım çok doğal olarak Bayern maçına bileniyor ligde bilmem ne olsa ne? 1 ay geçti her maç lige havlu atıyoruz ne biçim işse liderle fark 3 4 puan.

Talisca kafayı yemiş vurduklarından biri ağlara gitse rahat edecek ya dağa taşa ya da çekip öyle futbol oynuyor ki ligdeki tüm takımlardan tepede duruyor. Öyle özgüveni yüksek ki şampiyonlar liginde rakibine 15 dakika top göstermedi, deplasmanda full galibiyetle deplasmana gidiyor. En az 27 gün benim rakibim önce bayern sonra Manchester city, sonra PSG sonra Barcelona. Bi anlamadınız, fikstür zormuş bilmem ne, lan kolay olsa bize denk gelmez; her türlü farklı mağlubiyet, kazanılan maçı kaybedip elenmeyi yaşadık biz. Şu anda takıma güven tam o yüzden gözümüz kara.

inişler çıkışlar hep olur, bu takım da dağılır, Şenol hoca da gider Fikret orman da. Bugün şampiyonlar ligi top16 da olmayı deneyimlemek en güzel gelen şey, keyfini çıkartalım diyoruz bırakmıyorsunuz. Birlikte çıkartalım eşlik edin diyoruz, rakibiniz güçlü boruyu döşeyecek diyorsunuz. Döşemesi bizden olunca takımlar kötü oluyor.

Ama siz de haklısınız. Birinizde aziz birinizde Fatih, atsan atılmaz satsan döner gelir. Tamam tamam anlamayın, zaten anlamayacaksınız belli niye olduğu.
Özellikle pepenin çizgiden çıkardığı topa penaltı diyenlerin önce futbol bilgisini sonra cibiliyetini... Daha sonra Konyanın golüne faul yok diyenin önce gözlerindeki korneasını daha sonra karakterini...

Utanmanız yok ki.

Beşiktaşın şampiyonluğu kaybettiği, konyadan 2 kişinin kırmızı kartının verilmediği ve Fenerbahçe'ye pepe ve talisca nın cezası hediye edilen maç.
ŞENOL GÜNEŞ 5 DK SONRA AĞLAYACAK.
görsel
Hakem adil olsaydı konya galip ayrılmıştı ve ayrıca beşiktaş'tan en az 3 oyuncu atılmalıydı. Tolgay, Pepe, Talisca.

Bu maçta hakem diye ağlayacak bir taraf varsa konya olması gerekir ama 60 da forvet çıkartıp defans sokan çakma filozof her zaman ki gibi ağlayacaktır yine.
hakem deyip işin içinden sıyrılmaya gerek yok, hakem maçın içine etti ama direk beşiktaş'ın kaybetmesi için uğraşmadı. bizim mallar karşı karşıya kaç tane kaçırdı belli değil. sezon başından beri aynı isteksiz sıkıcı oyun. bugün beşiktaş 5-0 kazansaydı bile bu takım şampiyon olamazdı açık ve net.
Lens adlı fenerbahçe ajanının bugünden itibaren takımla ilişiği acilen kesilmeli. Gol atmaya karşı olarak doğmuş. işin acı tarafı bu adam için şenol güneş'e ahkam kasan ergen bjk tayfası vardı ben onlara üzülüyorum.

Ağlamayalım, hakettik bu sonucu.
volkan şen in pozisyonu penaltı. pepe nin eli de penaltı.

hakem konya nın bir golünü iki penaltısını vermedi.

talisca nın sarı kartı yüzünden hakeme fenerli dediler.
Pepe çizgiden eliyle top çıkardı hala hakem diye ağlayın.
caner zaman geçirdiği için sarı kart yedi. hahaha.
https://www.youtube.com/watch?v=pFxUqDLgLfY
90+7 konya yiyene kadar.
Konyaspor un bir golünün iki penaltısının verilmediği maç.
Jahoviç vurdu ve gooooool. 3-1.
hadziahmetoviç denen aptal o golü kaçırdığı için günlerce uyuyamayacak.

beşiktaş atıcak çünkü.
Eto'o vurdu ve gooooool. 2-1.
lens kale dibinden atamadı. cidden siktirin gidin bunları atamadıktan sonra hakem demeye hakkı yok kimsenin beyinsiz herifler elimizdeki maçı verdik açık ve net.
Şu an Şenol Hoca’nın ne yapmaya çalıştığı ile ilgili fikri olan var mı
Bence kendisinin de yok.
konya tam bir çirkefler şerefsizler kulübü. ali turan taliscanin ayağına basıyor kendisine herangibi bir temas yok yarım saat yerden kalkmıyor. piçin oğlu ali turan.
konya hakettiği golü buldu. ikinci yarı topu ayaklarına aldılar.

bozmazlarsa ikiyi atarlar. şenol vagner love u aldı.

gerçi babel lens talisca yeter. bakalım neler olacak.