bugün

sözlükteki bazı kimselerin bir türlü kabulenemedikleri 16 yaşındaki bir yazarın iddiasıdır. tamam normal yaşım sizden ufak ama zeka yaşım hepinizden üstün. inanmıyorsanız ispat ederim, cesaretiniz varsa bana zor zeka sorusu sorun. hadi bekliyom.
(bkz: Ben sana zeka yaşın 38 olamaz demedim)
olgunluk dese anlayacağım da insanın yaşının büyüdükçe zekasının arttığını pek zannetmiyorum. öyle olsa dedeler nineler coşardı hıamına. sonuç olarak baya aptalca bir iddialaşma cümlesidir.
zeka yaşlandıkça körelir
Ooo kayserili alırım bir dal...

(bkz: yazar burda bize bi şey anlatmak istemiş)
kendi kendini ele vermekte çığır açtın seni tebrik ediyorum . gerçekten zeka yaşın yüksekmiş .
Kendini bilmez ayrıca zekanın da ne olduğunu bilmez ergen söylemidir.
zekasına güvenen genç beyanı.
38 olduğunda da en az bir ölünün zekasına sahip olacak kişi beyanıdır.
Henüz çakraları açılammış körpecik yazar beyanıdır. Zira büyüklerinden hep büyüyünce zekasının da gelişeceğine dair telkinler duyduğundan bir isyan haykırışıdır. halbuki insanın zekasının büyüdükçe gelişmediğini, sadece edindiği tecrübelerle beynini daha iyi nasıl kullanabileceğini öğrenmesidir.
birilerine çok fena batan iddialı söz.
bullshit.
Peki neden 30 degil 35 degil 40 degil de 38 ha bhstsne brz.s.s
38 yaşındaki birisi oturup benim zekam şu kadar demez. o nedenle kendini bir yere getirmeye veya bir şekilde büyüdüğünü ispat etme çabasındaki ergen psikolojisinde bunlar gayet normal.

biraz büyüyünce geçer.
güzel söz lakin gerçekliği tartışılır. nasıl oldu bu? çok mu acı çektin? bak eğer pis bir yerde annesiz babasız büyüseydin hak verirdim. ama elinde facebook twitter kafanda obey bere ve saçlarının önü dikik bir ergensen:
-siktir git...
(bkz: ölçme hatası)

Yaşla zeka ilerlemez.
yaşla deneyim yükselir bu da bu tespitle kendi kanıtlamış oluyor.
'yaşımı önemsemeyin' yazarının yaşı ne kadar önemsediğinin kanıtı olan argümandır. 16 yaşındaki bir insan daha zeki ve daha aptaldır sevgili küçük kardeş. daha çabuk kavrıyor olmanın tadınının çıkarılması ve daha akil olunmaya çalışılmaması, zira akilliğin yaşama sevincini azaltan bir lanet olduğunun bilincine varılması tavsiye olunur.

(bkz: kızgınsın biliyorum ama inan hormonel bir şey)
Karması eksilerin dibine çapa atması bu kafayla giderse kuvvetle muhtemel ergen beyanı.
Er kişi kendini övmez, yüceltmez veya buna itibar dahi etmeZ; her daim tevazudan ödün vermez.
harika sozdur.

Su basliklari gercekten ciddiye alip aciklama yapanlar var ha iste onlar iyi ki var. Yoksa kime gulecektik? *
gerçekten anlamıyorum. adam ile dalga geçiyorsunuz, ufaklık falan diyorsunuz da siz kaç yaşınızdasınız? şu girdiğiniz büyük tavırlarıyla o kadar boşsunuz ki midem bulanıyor. tecrübeden bahseden bir kaç kişi vardı. tecrübe sahibi insan yardımcı olur aşağılamaz.
http://goo.gl/twSmmZ

buradaki abinin 16 yaşındayken söylemiş olduğu söz.
(bkz: benim adım cafer)
1-2 uplamayla ikinci sayfaya geçebilen insanın haklı söylemi.
(bkz: orantısız zeka)
Bazı kuş beyinli bunakları rahatsız eden
Güzel ve samimi bir itiraf cümlesi.
Çekemeyen anten taksın.