bugün

an itibariyle korkudan elimi ayağımı titretmiş depremdir. 10-15 saniye sürdü.
hala elimi ayağımı titreten depremdir. şiddetli salladı.

edit: bu arada hani köpekler önceden hissediyordu lan, Eskişehir'de elini atsan köpek ama hiç biri haber vermedi.
başım mı döndü diye kendimi suçlarken bu başlığı görmem. napsak ki dışarı mı çıksak?
oturduğum yerden zıplatmıştır. afetinden sana sığınırız.
(bkz: haarp)

etkisi olabileceğini düşündüğüm deprem.

--spoiler--
geçmiş olsun
--spoiler--
insanı bismillah diyerekten yerinden hoplatan depremdir.
kandilli rasathanesinin ölçemediği ya da henüz açıklamadığı depremdir.
son depremlerde veya haber sitelerinde bahsedilmeyen depremdir.

edit: henüz.
eskişehirlilerin bu başlık altında toplandığı depremdir. durum değerlendirmesi yapılıp facebookta deprem oldu yazılıp uyunacaktır.
Merkez üssünün neresi olduğuna dair bilgi henüz belirtilmemiş depremdir. Adana depremi görmüş biri olarak o kadar da etkili bir deprem olduğunu düşünmüyorum.
Hissedip yataktan kalkıp noluyo derken 2. ani sallantıyla deprem lan diye bağıttıran deprem.. Düzce depreminde en yakın arkadaşının cesedini enkazdan çıkaran bireyin azına sıçmıştır, psikolojiyi altüst eder, uyutmaz.. Anılar canlanır..
http://www.koeri.boun.edu.tr/scripts/lst5.asp

merkez üssü eskişehir-odunpazarı ilçesi olan depremdir. 3.7 büyüklüğündedir.
beni de etkilemiştir. merkez üssü odunpazarıdır 3.7 şiddetinde. korkulacak bişey yok sakiniz. kültürel etkinlik dersinden yırttık. *
tam film izlerken hissetmiş olduğum deprem. ne olduğunu anlamadım yahu yatak titredi öyle farkettim.
benim duymadığım depremdir. bizim sülale raat heralde. bağlardan duyulmayan depremdir.
merkez üssü odunpazarı, şiddeti 3.7 olan deprem. geçmiş olsun.
otobüsüm eskişehirde mola vermişken gördüğüm ve bir an uykumun açılmasına yol açan başlık.
normalde o büyüklükteki depremi biraz mesafe olmasına rağmen hissedecek hassasiyette götüm olmasına rağmen ders çalışırken hissetmediğim depremdir.