bugün

görsel
Bugün oynanacak küme düşme hattını yakından ilgilendiren bir maç.
bildiğimiz fenerimizse bizi dokuz doğurtmadan yenmeyecek olduğu maçtır.
alanyaspor'un mehmet topal'dan gol yemeyi başardığı maç. hemde golden önce çalım filan da var bak sen..
görsel
görsel
Van der wiel denen ve Kıvırcık kadına para yedirmekten başka bi işe yaramayan kavruk yüzünden fenerin gol yediği maç.
Bu feneri bu sene kadıköy de yener galatasaray. Hemde baya böyle 3-0 gibi bir skorla.
Senin transferinde emeği geçen herkesin anasını sikeyim Şeşu.
Ya bu Volkan bu takımda ilk 11'de oynadığı için bile bu takımdan bir halt olmaz.Bu kadroda Kjaer ve Topal dışında normal bir Fenerbahçe'de ilk 11 oynayacak bir kişi yok.
Alanyaspor zayıf rakibi karşısında 2 puan kaybetmiştir.
Rezalet bir son. Başlamadan kapanan bir sezon.. Emeği geçenlerin Allah belasını versin!
Asil önemli olan amatör branslar ve olimpiyata kac oyuncu yolladigindir. Bunu asla unutmayin.
orta sıralarda tutunma adına 2 takım adına da iyi skor. bu sonuçla iki takım da küme düşme hattından uzaklaştı diyebiliriz.
YETER ARTIK YETER! DÜŞÜN ŞU KULÜBÜN YAKASINDAN ARTIK YETER OROSPU ÇOCUKLARI YETER! iSTiFA ET AMIN OĞLU YETER!
aziz yildirimi hapisten cikaranin anasini sikeyim.
Oynayacağınız futbolu sikeyim. Aziz gidene kadar beter ol fener.
hello kittyleri gotumuze sokar sokar mutlu oluruz.
Fener böyle ruhsuz oynadığı sürece başına guardiolayı getirsen nafile.
azizin bırakması lazım arkadaş.
Maçın hak ettiği gibi 1-1 bittiği maç.

Aytemiz alanyaspor'a helal olsun çok iyi mücadele etti eğer biraz daha atak oynasalardı galibiyete bile gidebilirlerdi. Tebrik ediyorum kendilerini çok iyi takım inşallah bu çizgide devam ederler ve ligde kalıcı olurlar.

Fenerbahçe ise hem taraftar hem futbolcular kabullenmiş kayıp bir sezon olacağını. Mehmet topal dışında sahada ruhu ile oynayan futbolcu yoktu. Volkan şen savruktu hiç bir şey yapmadı. Alper ara ara bir şeyler yapmaya çalıştı asist yaptı. Forvet hattı ölmüş ağlayanları yok. iki tripli futbolcu emenike ve van persie sahadaydı hiç bir şey yapmadılar ama hiç bir şey. Emenike oyundan çıkarken tribini yaptı yine.

Taraftar maç sonrası yönetim istifa diye tezahüratta bulundu ki son derece haklılar. Ama biliyoruz ki bir şey değişmeyecek.

Benim herhangi bir beklentim yok takımdan. Basketbol takımımızı takip edeceğim yine. Ama tek isteğim var hocadan ve yönetimden. Bu sezon bir şey olmayacak bari sahada o formayı hak edenler giysin çıkar alt yapıdan 5-6 oyuncu takımdaki gençleri falan koy oynasın. Trip atan, nazlanan, sürekli agresif hakeme şuna buna çemkiren o formayı hak etmeyen oyuncuları oynatma. Varsın 10. olalım ama sahada mücadele eden ruhunu yüreğini koyan 11 adam olsun yeter bize.
görsel

Geçmiş olsun arkadaşlar.
görsel
yine kaybetmemizi sağladığı için teşekkürü borç biliriz.
(bkz: gelen gideni aratırmış)

madem 7 maçta 9 puan alacaktık vitoru boşa kovmasaydık bari. ismail kartal bile şu anki halimizden iyiydi. dick de kovulunca yerine daha da kötü birini bulup getirmeyi başarır bu yönetim.
iki bekin hatasından gol yediğimiz maç. gökhan ile caneri bedava elden kaçırırsan sonun bu işte.