bugün

birde msj atarlar üzerine arkadaş olarak eklesem kabul edilirmiyim tarzında. cevap versen ayrı vermesen ayrı bir derttir. yaşanılan bütün pişmanlıklar ondan bilinmiştir bu zamana kadar çünkü.
ailenin huzurunu bozabilecek bir durumdur. evlendiysen eğer.
sonuçsuz kalacak girişim. aradan 15 yıl geçmiş, yollar ayrılmış, şehirler değişmiş, yeni insanlarla tanışılmış hatta evlenilmiş, dolayısıyla, bu şartlarda bulmuş olmasının pek bir önemi kalmıyor.
hiç bir anlam ifade etmeyecek eylem.
kısmet var demektir; ha bu gece ya yarına bu iş biter.
uzun bi ilişki yaşandıysa insanın kafasını karıştırablir eğer evlenilmediyse.
15 yıl önce saklambaç oynadığın sevgilidir o. 15 yıl sonra tekrar gelir sobeler..saçmaladım.
kötü bir durumdur ne gerek var dersiniz.
zordur.
iş yerinde bir tanıdığımın başına geldi. adam bin küsür lira fatura ödedi. * * * *
15 yıl sonra eski sevgili bulunıyorsa yaşın 35 olduğunu falan gösteren durumdur.

yani liseli değilsiniz. iyi lan liseli olmayanlar da varmış sözlükte.
(bkz: facebook a face demek hatta face diye okumak)
belki'de hiç unutamadığınız yaşanmışlıkları tekrar hatırlamanıza sebep olacak, insanın kalbini sızlatacak ortaya karışık duyguların yaşanmasına sebep olabilecek bir durumdur.

daha ilginci, yıllar sonra gerçek anlamda bir şeyler paylaştığınız ve arkaya dönüp baktığınızda çok saçma bir nedenle ayrıldığınızı düşündüğünüz, eski sevgilinizle karşılaştığınızda yaşananlardır.

böyle bir olayı yaşamış birisi olarak şunu söyleyebilirim ki, kesinlikle nefesiniz kesiliyor ve ne yapacağınızı şaşırıyorsunuz. resmen içinizde bir şeyler kopuyor kalbiniz yangın yerine dönüyor.

ıssız adam filminin final sahnesinden bir bölümü kesip youtube ekledim. ve şunu fark ettim, ben bunları bu filim çekilmeden önce yaşamıştım. demek ki, insanlar aynı duyguları hissedebiliyorlar.

http://www.youtube.com/watch?v=Kq_nqOauTQY&feature=youtu.be
muhtemelen evlenmiş olacağımdan ötürü pek de hayırlı bir olay olmayacaktır.
yaşın kemale erdiğini gösteren durum. lan yoksa kreşten miydi sevgili?
Bunu da yaşamak varmış arkadaş. Geldiler mi peş peşe geliyorlar. Türkiye’nin hemen her şehrinde bir sevgilim olacak bu gidişle.