bugün

Bunu yapanı adanada sker öldürür gtünden işetirler. Bu tip yavşakları memlekette telef etmekte üstümüze yoktur
Gelmeselerdi amk orada savaşta ölselerdi.
Edit: Din kardeşiyiz denipTecavüze uğrayıp ikinci sınıf insan olarak yaşamaktansa savaşta ölmek daha iyidir.
insanın dağlara taşlara küfür edesi geliyor, 15 yaşındaki çocuga bu yapılır mı? Yaşınıda geçtim insana tecavüz etmeknedir be orospu çocugu.
kız 14 yaşında tecavüze uğramış, şuan 15 yaşında. içler açısı bir durum.

Adanada namusa önem veren, çocuklara önem veren. Lafta değil icraatta birileri varsa gidip şu aileye yardımcı olsunlar ve o şerefsizi bulsunlar.

edit: özür diliyorum, kimseye zorla sahip olunmaz, anlık sinir ile gözden kacırdığım bir diğer nokta. Kimseye tecavüz edilmemeli. !!!
Bir tanri varsa kiyametin tam zamani.
edep yahu!
O kadar iğrenç şeyler yazılmış ki..
Nasıl eliniz gidebiliyor bunları yazmaya?

Tecavüze uğrayıp 2. Sınıf insan olmuş kız? Yuh, gerçekten yuh. Tecavüz edenin gözümde bir sınıfı yok ama tecavüze uğradığı için neden 2. Sınıf olsun? Olsa olsa mağdur olur. Yazık günah. Ağzından çıkanı kulağın duysun.

Keşke ölseydi demiş bir de. Keşke kızı bu hale getirenler ölseydi diyorum ben de, madem ölecek olanı biz seçiyoruz, oyum onlardan yana.

Yazık. insanı hayrete düşürüyorsunuz.
suriyeleri bu şekilde mi seviyorsunuz. amına kodumun çomarları her yerdeler.
adalette kısasa kısas gelmeli.
bu işin cinsi milleti yokki.
yani bizim kizlarimizda hatta erkek çocuklarımızda tecavüze uğrar oldu...
ulan bu çocukların akıbeti hep benzer, tecavüze uğramasa bile birilerinin ikinci üçüncü eşi olup yine tecavüze uğruyor sonra biz gelmeselerdi deyince suçlu oluyoruz. suriye'deki iç savaşı çıkartan taraflar ve sorumluları bellidir, gerçek suçlular da onlardır. din kardeşlerimiz, akepe, hüloğ ondan sonra her tarafta tecavüz, hastanelerde hamile çocuklar, dilencilik, hırsızlık, ucuz işçilik ve işsizlik.
Gereken ceza verilmedikçe tekrarını sıkça duyarız.
Tecavüz ve cinayetin başkenti adana‘Da yaşanmış hadisedir.
Ülkedeki türlü iğrençliklerden sadece basına yansıyan biridir.
Gelmeselerdi yazan, savaşta ölselerdi, 2.sınıf insan diyen gevşek. Bu tecavüz olaylarına gayet normal bakiyosun heralde. Anana bacina da yapılsa aynı cevabı verir miydin merak ediyorum. Bence verirdin ne dersin?
Bu yakışmadı bize.
prim çabalarını gösteren durumdur.

Ayrıca üzülmedim.
Mide bulandırıcı, iğrenç olay. Her toplumda böyle hastalıklı insanlar bulunur. Biz hepimiz toplum, aile, bazen din, birazcık da okul tarafından eğitiliriz ve ahlaki değerlerimiz oluşur. Bu işi yapan şerefsizler bu eğitimi alamamışlardır. Bir bakıma bunlar eksiktir, hastalıklıdır. Ve emin olun kurtarılamazlar. Bu sebepten böyle insanlara astronomik cezalar vererek henüz böyle bir suç işlememiş ve az önce bahsettiğim ahlaki değerlere sahip olmayan potansiyel suçluları korkuyla yola getirmek gerekiyor. Fakat ne yazık ki bu iğrençliğin türkiyede pek bir cezası yok. Peki soruyorum bahsettiğim potansiyel tecavüzcü zümresini bu işi yapmaktan alıkoyan ne? Hiçbir şey! Dikkat edin.