ergenekon davasında hukuk yok muydu lan amcık ağızlılar ? bu milletin paşalarını generallerini topunuzun 7 ceddinden çok bu vatana hizmet etmiş muvazzaf askerlerini çatır çatır içeri atarken iyiydi değil mi ?

az bile yapıyorlar az , o zekeriya öz denen herifi ve arkasındaki hocayı ensesinden tutup enik gibi getirmeleri lazım buraya da bakma , uluslararası hukuk engel işte , yine o çarpıttığınız hukuk kurtarıyor sizi.

edit 1 : bu entry herhangi bir siyasi parti yandaşlığı amacıyla yazılmamıştır.operasyonu yapan benim nezdimde hükümet değil devlettir , o yüzden bu operasyona desteğim sonsuzdur.acımak yok , merhamet yok.

edit 2 : cemaat köpekleri eksiliyor , ha eksilemenizin sebebi ergenekonun savcılığını yapan diğer taraflara vurmamamsa kyk yurdunda kalıyorum , halden anlayın amk biraz.
sevindigim olay annem artık her akşam samanyolu izleyemeyecek o boktan dizilerden kurtulduk.
nihayet basın özgürlüğü yavaş yavaş sağlanıyor.
aslında my name ise earl'ün islami versiyonu olan ''hakkını helal et'' ile başlayan usta işi dizi trendi, mini mini kürtlere kurt masalları anlatan tek türkiye ile devam etmişti. göbekli, fıstık bıyıklı orta anadolu kökenli akp eşrafının dükkanlarının önünden geçerken hep ekranlarda bu zımbırtı diziyi görürdüm.. gönlümden geçen sex and the city'nin de muhafazakar versiyonunu çekmeleriydi. o değil de sungurlar'ın yarım kalmasına bozuldum..
Sırlar dünyasını YouTube dan takip etcez artık.
Samanyolu tvnin a,k benim deli olduğum can dundar , hulki cevizoğlu. Gibi mükemmel programlar arastirmalar yapan adamların tv ye çıkamaması, samanyolu gurubu bu haksizlikliga göz yumduğu için zamaninda aynısı başına geldi, bu günde gene nu haksizliklara goz yumanlar ayni seyler kendi baslarinada gelecekler.
sırlar dünyası ve bilimum yapımları seyredenleri göstermiştir.
an itibariyle digitürk'te de patlamıştır. siyah ekran.
Sen zamanında gazetecileri içeri tıkarken bişey yok, şimdi kanalın kapanınca hukuksuz öyle mi?

Vatan hainlerinin kanallarının kapanması olayıdır.
siyasi görüşlerine zerre kadar katılmasak da, bugün bunu kapatan yarın kanal d'yi, sonraki gün sözcü'yü, sonraki gün hürriyet'i kapatır.

bazı şeylerin önünü hala kesilebilecek durumdayken kesmek gerekiyor.

hukuksuz bir yaptırımdır.

bir gün gerçekten bir hukuk devleti olalım istiyorum, bu kadar zor mu ?
ÇOK ŞAşırdığım olaydır. yani böyle bir şeyin olacağını bir gün hangimiz tahmin ederdi? ama oldu.
yesinler birbirlerini. bana ne.

bugün cemaat, yarın akp. hepsinin sonu gelecek.
hukuksuz diyenler ne kadar etki altında kalmış abi.
resmen ayakta sikecekler bıraksalar bunları.
olum neyi hukuksuz?
devletin resmen terör örgütü ilan ettiği bi oluşumun hem maddi gelir kapısı hem de yayın organı???

neyi hukuksuz ben anlamadım gitti sapık mısınız olum siz?
Samanyolu çok saçma bir kanaldı zaten. Peygamberi kamyona bindiren bunlar değil miydi. Kapatın bunları. Gitsinler köşede yayın yapsınlar. Muhalif diğer kanallara dokunmayın.
akp'nin cemaati yerle bir ettiği kapatma şekli. şimdi dini istismar eden orçolar düşünsün. kaçacak yeriniz yok estebanlar.
aleni terore destek verenlerin sonu husranla bitmistir. cokta guzel olmustur.
emegi gecen herkesin ellerine saglik...
cemaat ve akp türkiyenin bir hukuk devleti olmadığını, hukuk ve yargını sadece marabalar için var olduğunu öylesine güzel gösterdiler ki, bir gün iktidar olursak neden biz de aynı yöntemleri kullanmayalım diyorum.

tsk'nın çükünü keserken pampa kanka yoldaş takılıyorlardı.

iş kişisel menfaatlere ve yolsuzluklara gelince düşman oldular, iktidar gücüyle fetullah terörist ilan edildi, kellesine ödül kondu.

ülkemize böylesine güzel yöntemleri öğrettiği için akp'ye teşekkür etmeliyiz.
"öküz öldü ortaklık bozuldu" ne güzel söz...

"bıldırki hurmalar götümü tırmalar" bu da çok güzel söz ...

ülkemizin masum olmayan siyasi fanatiklerinin birbirlerine bok attığı, zamanında ahbap çavuş olan omurgasızların şimdilerde düşman olduğu ortamda bir tarafın diğer tarafa vurduğu darbedir.

neresinden baksan ahlaksızlık, neresinden baksan hukuksuz, neresinden baksan adaletsiz olan ülkemde yaşanan pislik bir sansür...

sayın cemaatçi gördün mü şimdi ebenin amını tersten ? "Zaman"'ında hükümetle iş tutup zulmettiğin sol cenah şimdi aynısı sana yapılınca sesini çıkarmıyor. çok fena göte geldin.

bir sözüm de akp fanatiklerine. hani bu sizin eski dost cemaat kişileri " Allah var " , " ölüm var " diyorlar ya hani ( sanki kendileri yapınca Allah , ölüm yoktu ) ama yine de haklılar. bu kadar fanatik olduğunuz bu kadar şuursuzca taptığınız bu kadar boyun eğdiğiniz bu dönem bitecek. devran dönecek sayın partili... senin de götüne girecek haberin olsun.

son sözüm de sözde sol cenaha. hani "bana dokunmayan yılan bin yaşasın" yoktu ? sana yapıldığında verdiğin tepkiyi neden başkasına yapılınca veremiyorsun? evet sevmeyebilirsin. nefret ediyorsun biliyorum. fakat şimdi sesinizi çıkarmazsanız ileride yine siz zararlı çıkacaksınız. Hakkı, adaleti, özgürlüğü savunanlar bunu her ortamda koşulsuz şartsız yapmak zorundalar. aksi taktirde duruma göre hareket etmek pek samimi olmaz.
avrupa teröre yıllarca maddi manevi destekte bulundu, terör güçlendikçe kendi başlarına geldi.

cemaat akpnin hukuksuz davranışlarına ses etmedi, hükümetin ahlaksız uygulamalarını yıllarca kendi lehine kullandı. şimdide kendi başına geldi. bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın olmuyor işte. o yılan geliyor sokuyor seni.

akp yandaşları bu olayları görürde kendilerine ders çıkarırlar umarım. koynunda yılan beslemek zor iş dikkat edin.

internet üzerinden devam edecekmiş yayınlar. dizileri buradan takip edecez artık.

http://www.samanyoluhaber.../samanyolu-tv-canli-izle/
Ergenekoncularla akitleri bir araya getiren olay. Hepsi ayni gemideler. insallah gemi batar da hic biri sag kurtulamaz. Bu kadar acik, bu kadar net soyluyorum, akp, ergenekonun kucagina oturdu.