bugün

beşiktaşımız' ın Tolga Zengin, Tomas Sivok, Serdar Kurtuluş, Ramon Motta, Ersan Gülüm, Necip Uysal, Atiba Hutchinson, Olcay Şahan, Oğuzhan Özyakup, Manuel Fernandes ve Hugo Almeida ilk on biriyle başlayacağı karşılaşma.
bilic ve sota gibi sisirilmis iki antrenorun karsilasacagi mac.
iddaa'nın dalgınlığına gelerek o'ın oranını 3 verdiği maçtır. Asıl olması gereken oranı 1,05.
golden sonra herkesin tolga'ya koştuğu karşılaşma. gözlerim doldu amk.
besiktas maca cok iyi basladi.
ikiyi kaçırdığımız maç.
almeida kariyerinin futbolunu oynuyor bu sezon. istatistikleri de son 10 yılın en başarılı santrafor istatistikleri muhtemelen.

hala daha beşiktaş taraftarına yaranamıyor bu adam.
scarione'nin ayaklarının dolaştığı maç. paşa kesin gol bulur. 2-3 gibi bir skor çıkabilir maçtan.
Beklenenin aksine heyecansız geçen maç.
Fifa kokartini herkese verebildiklerini gosteren mactir. Besiktasa karsi hem hakem hem digerleri cirkefliklerini serefsizliklerini gosteriyorlar. Yaziklar olsun. Simdi de 2.top geldi piyasaya. Rezalet.
orospu çocukluğu nedir gördüğümüz maç.
beşiktaş gol atmasın diye sahaya ikinci top atılıp pozisyon katledildi. neden sadece beşiktaş maçlarında oluyor merak konusu doğru. eüer sadece sarı kartsa cezası beşiktaş da yapsın bunu sıkça.
bundan sonra pozisyona topla müdahale edilmesi gerektiği ögrenilen maç.
futbol sahalarında ender rastlanan bir olayın yaşandığı karşılaşma.

almeida kasımpaşa ceza sahasında topla buluştuğunda oyundaki ikinci topu elinde tutan ryan donk topu almeida'nın önündeki topa fırlattı ve oyun durdu.

hakem sarı kart gösterdi.

enteresan bir olay, benim kanaatim donk'a centilmenlik dışı hareketten dolayı kırmız kart gösterilmeliydi.
Kasımpaşa' lı oyuncu beşiktaş atağını sahaya giren ikinci topla ceza sahasında keserek futbol literatürne yeni birşey katmıştır
Adam resmen ikinci topla oyunun oynandığı topu vurdu.
Kanaatimce Donk adli oyuncuya 5 mac ceza verilmeli yaptiginin hicbir aciklamasi yok.
savunma anlayışını komple değiştirecek maç. savunmadaki oyuncular kucağında topla gezecek tehlikeyi sezdiği anda oynanan topa nişanlayarak atağı savuşturacak. ne de olsa büyük bir cezası yok.
kasımpaşalı defans oyuncusu elindeki topu hugo almeida kaleci ile karşı karşıya kalacakken hugo almeidanın ayağındaki topa fırlatarak olası bir gol pozisyonunu engellediği maçtır. hakem hava atışı yaparak başlatmış kahpeliğini göstermiştir.
almeida'nın çok gol kaçırdığı maç. acısı çıkabilir.
donk'un yaptığı etikten ziyade adam elinde topla dolaşıyor lan nasıl yönetim bu. atılması lazım. evet.
Besiktasin iyi baslayip, ilk golu erken buldugu, ikinci yari tempoyu dusurmezse rahat kazanacagi mac. Su ana kadar en guzel hareket golden sonra herkesin tolga'ya kosmasiydi. Az once ikinci top atilmasi olayiyla ilgili degil de elle oynamayla ilgili kirmizi kart cikabilirdi. O degil de bu kadar tanim iceren entryi sunu demek icin yazdim. Bu agzina sictigimin lig tvsi isine gelince her bokun sesini kisiyor, on dakika once falan bi yerlerden gucune guc katmaya geldik bestesini duydum. Ama besiktas seninle olmeye geldik degil besiktas anani ... Seklindeydi. Simdi sorarim bu sesi kisilmasi gereken bir sey degil miydi? Neyse nazar degmesin besiktasima.
donk'un o sahalarda pek rastlanmayan şark kurnazı davranışıyla centilmenlik dışı hareketten atılması gereken maçtır ve devamında da ceza sahası içinden endirekt serbest vuruşla oyuna devam edilmeliydi. bu hakemlere çok enteresan bir haller oluyor. not: gs. liyim.
Geri pasa ofsayt çalan,ceza sahasında ikinci top çakallığını ödüllendiren şerefsizlerin yönettiği maçtır.
Bjknin gol sevinciyle duygusal anlar yasatan mac. Tolga gelmeyeydin ya, icim parcalandi.
sarılı abinin direk beşiktaşı harcamaya çalıştığı maçtır. sarı kart olayı neysede en az beş dakika durmuş maçı iki dakika da uzatmak ayrı beceri.