bugün

acıdan zevk almanın açıklması şu, bir yerin kesildiğinde yada morardığında vücut mutluluk hormonu salgısı yapıyor bu yüzden kolumuzu bir yere falan çarptığımızdan 5-6 saniye sonra tatli bir his gelmeye başlıyor bunun sebebi budur.

ama bu bdsm olayı tamamen farklı şeyler ego tatmini ve cinsellik yatıyor burada gerçek mazoşist biri kendi kendine gayet eğlenebilir.

swinger ile farkı yok.

karılarından yavaş yavaş sıkılan adamlar tekrardan onlara ilgi duymak için başka erkeklerin altına yatırıyor vb

geçenlerde karısını zihinsel engelli bir çocukla cinsel ilişkiye sokan bir adam vardı. bunların mentalitesi hep aynı mutsuz evlilik ve cinsel haz.

tabi daha basit olarak düşünürsek para karşılığı kadın pazarlamaktan hallice bir davranış.

coco çekeyim, dövme yaptırayım, orama burama halka takayım vb şeylerle farklı olamazsınız. farklı olmak istiyorsanız bunu beyninizle yapın.

en büyük toplum sorunu farklı olma ihtiyacı. sürekli farklı olmak istiyoruz, kendimizi özel hissediyoruz. bunu desteklemek içinde saçma sapan işlere giriyoruz. yapmayın özellikle liseliler dikkat edin.
ulan 140 journos. yapacağın işe.. bdsm için hazırladıkları videoda arkada fonda ilahi çalıyor ilk dakkalarda. hatta duymuştum ben bunu, mevla ya salli daimen ebede, ala habibike hayrul halkı küllihimi diyor. ulan bdsm konulu videoda bu şarkı mı çalar lan. yapacağınız işe...

bu arada o aparatlar ney lan öyle. hiç görmediğimiz işkence aletleri. sabri abinin sözüyle edepsiz şerefsizler..*
içeriği beni inanılmaz rahatsız etti ama sonunda şunu söyledim “ banane? “
bu nedir amk ya, kahkaha attım yemin ediyorum.

31 çekin onurlu yaşayın amına koduklarım.

bir de sapık değiliz diyor gavat, nah değilsin amk. 2 dk mala vuracağım diye boynuna tasma taktırıp, zabaha kadar kendini şamarlatıyorsun.
Gerçekten bdsm felsefesine sahip insanlar bunu yaşadığında herhangi bir zararlı durum ortaya çıkmaz. Yapılanlar karşılıklı istek ve belli bir öğrenme sürecinden sonra yaşanır. Ki kalıcı bir hasar zarar vermekte yoktur. Mazoşist birine dahi olsa buna özen gösterilir.

ayrıca bdsm ilişkisi yasarken basina bir sey gelen birini de duymadım. Ama normal olan iliskilerde eşlerin dayaklari birbirini öldürmeleri tecavuzleri bir şeylere zorlanmalarini daha çok duydum. Bu sapıklık değil ama bdsm sapıklık demek. Anlıyorum sizi. bu arada insanların yaptığı yorumları görünce asıl sapik ve sapkın kim daha iyi belli oluyor.
neden insanlara garip geldiğini anlamadım. size ne oğlum milletin seks hayatından, adam veya kadın memnunsa size bok yemek düşer. hayır bir de ne sanıyorsunuz çok nadir birşey falan mı? türkiye de yaygınlığını bilseniz şaşırırsınız, keza sadece türkiye de değil dünyada da yaygındır. siz sex sırasında sevgilinizin götüne şaplak atarken ki bdsm olmuyor mu, veya hafiften boynunu sıkmak, kulağını ısırmak vb. başkası da sizin bu yaptığınıza karşı çıkar sapık bunlar derse ne dersiniz. sınırnı nasıl belirleyceksiniz yani.
peşin not: bdsm ci değilim
kaldırmaları büyük bir hayal kırıklığı. ancak kullandıkları bir parçanın ilahi sanılıp kendilerine silivri olarak dönmesi ihtimalinden kaldırdılar sanırım. geri yüklerler umarım.
her şeyi anladım da finansal köleliği mantığımın almadığı video.
Izleyemedigim ve yeni ogrendigim video. Kanal olarak cok basarili buluyorum iceriklerini.
izledim çipil gözlerim masraf saydı.