bugün

sevgilinin başka bir kişi ile 14 şubatta sevgili olmayı seçmesi ile başa gelebilcek iç burkan bir hadisedir.
kimi zaman da ziyadesiyle hak edilen terk edilme durumu. eski kız arkadaşlarımın yaşadığı olay. sebebi ise 14 şubat gibi müthiş önemli bir günü anlamsız bulacak kadar duygusuz olmam imiş. hassiktir lan!*

not:sadece beni ilgilendirmiyor. eski kız arkadaşlarımı ve gelecekteki kız arkadaşlarımı da en az benim kadar ilgilendiriyor bu bilgiler.*
13 şubatta biter ili$ki 14'unde yalnız olursun.manita ki$i zekidir, iki gün sonra zaten ayrılıcaz bir de ne hediyesi.benim gibi birisiyle beraber ondan büyük hediyede neymi$ gibi hislere kapılır.sonra sikerim hediyesini en iyisi ayrılmak der ayrılır.ya$anmı$tır.
(bkz: öss sınavına trafik yüzünden yetişememek)*
(bkz: 14 subat ile yuzlesme)
muhtemelen hediye parasına kıyamayan cimrinin biridir bunu yapacak şahsiyet...ki sonra görürsünüz maskesinin altındaki yüzünü ve zaten onun yaptığı bu davranış o kadar da çok koymaz...
eden kişiye buradan seslenmek istiyorum: "lan mına kodumun orospusu/ibnesi senin ta mına koyim" şeklinde seslenilesi yavşaktır..

(bkz: yavşaklık kaysayısı)
hergünü 14 şubat gibi yaşayan biri için çok koymayan hadise.
yeni gemilere yelken açmanızı sağlar.
umudu kaybetmeyin daha gün bitmedi.
bugün planladığım olay. akşam sularında terk edileceğim. nasıl bir duygu henüz bilmiyorum ama hayırlısı tabi.
karşı tarafın hediyeden yırtma politikası olabilir.