bugün

son 10 maçta 8 galibiyet alan galatasaray'ın, son 10 maçta 8 mağlubiyet alan karabükspor'u konuk edeceği karşılaşma.

karabükspor'un;

mustafa sarp transferi,
bülent korkmaz'ı teknik direktörlüğe getirmesi,
son olarak da 3 oyuncusunu takımdan postalaması maçı kazanmasını imkansız hale getirecek olan detaylardır.
sabri reis oynarsa karabükspor un kazanacağı maçtır. şayet oynamazsa gs tarihi farka koşacaktır.
bülent korkmazın tt arena da güzel ağırlanması gereken maçtır.
geri zaten bilindik şeyler 3 yada 5 tane sallarız.
galibiyet serisini 9 a taşıyacağımız maçtır. yürüyedur aslanım.
samsunspor maçından sonra çıkarılacak dersler sonucu rakibi küçümsemeden oynamamız gereken ama galatasaray'ımın kazanmasını can-ı gönülden istediğim maçtır. umarım melo kendine gelir, elmander biraz silkelenir ve sabri 1-2 hafta daha oynamaz. bunlar olursa zaten karşımızda dayanacak bir takım yok spor toto süper lig'te.
mustafa sarp ın gol ihtimalinin bulunduğu müsabaka. tabi oynrsa sabri sarıoğlu nun da gol atma ihtimalinin olduğu karşılaşma.
Ayrıca Fatih Terim ile Bülent Korkmaz'ı karşı karşıya getirecek olan karşılaşmadır. Abdullah Ercan, Arif Erdem'den sonra Bülent Korkmaz da eski hocasına karşı mücadele verecektir.
geçen sezon sonunda takımdan gönderilmesiyle kurtulduğumuza sevindiğimiz mustafa sarp bu sezon 2. kez tt arena'ya ayak basacak. ilkinde samsunspor formasıyla gol de atmıştı. Biri bizi şundan kurtarsın artık.
galatasarayın seriye devam edeceği maçtır. bunu son 4 maçında söyledim tuttu inşallah bunda da tutar da bir rekor görürüz şu zevksiz ligte..
bizim açımızdan tehlikeli bir maç çünkü son 7 haftada 1 beraberlik 6 mağlubiyet alan karabük takımı bu hafta gençlerbirliği karşısında kazandı. dikkatli olmalıyız rakip moralini düzeltti.
8 ocak 2012 mke ankaragücü beşiktaş maçını gördükten sonra fena halde tırsmaya başladığım maç. bjk'lılar maçtan önce +7 diyorlardı ama bugün 1 puan ile yetinmek zorunda kaldılar.

aman diyelim!
galatasarayımın galibiyet serisine devam edeceği maç olacaktır.
üst diyorum.
türk telekom arena stadında 19:00 da başlayacak olan karşılaşmadır. arena da izleyeceğim bu maçta bir yanda tuttuğum takım diğer yanda memleketim takımı. umarım iki takımda şahsımı üzmez ve berabere bir skor olur.
bülent korkmaz'ın galatasaray'a yatacağı maçtır.
Galatasaray ın en az 4 gol atmasını beklediğimiz maç.
galatasaray karabükspor karşısında en son gaibiyetini 22 aralık 2004te kupa maçında almış. yani galatasaray tam 2578 gündür karabüksporu yenemiyor. yüce türk basını böyle bir ayrıntıyı nasıl kaçırır bunu nasıl haber yapmaz anlamış değilim.nerde araştırmacı gazetecilir.ama lig tv spikerlerinden haal umudum var.bence maç sırasında bun en az 20 kere tekrarlayacaklardır.özellikle melih gümüşbıçak affetmez böyle şeyler.

eğer ki bunu lig bazına dökmek isterlerse de galatasaray karabüksporu ligde en son 10 nisan 1999da yenmiş. yani 12 yıldır yenemiyor galatasaray karabüksporu.gün olarak da 4662 gündür galatasaray karabüksporu ligde malup edemiyor. bu istatistikler kaçmaz lig tv. lütfen maç boyu gözümüze sokun bu istatistikleri.

neyse şaka bir yana transferle yatılıp kalkılan bir hafta oldu taraftar için ancak fatih hocanın işi salacağını düşünmüyorum. takımı en iyi şekilde hazırayacaktır.önümüzdeki dönemde bursa eskişehir mesin gibi deplasmanlar varken takımın evindeki maçlarda puan kaybetme gibi bir lüksü olmayacaktır. o yüzden ne yapıp edip kazanılması gereken bir maç. bülent korkmazın takımı çok iyi konsantre edeceğini düşünüyorum. kesinlikle kolay bir maç değil ama galatasarayın e kötü ihtimalle 70ten sonra maçı çevireceğini başlarda gol bulursa yine bir 4 gollu sevinç yaşatacağını düşünüyorum.sabri oynayacak mı oynamayacak mı konuşuluyor ama sabrinin oynamaması demek defansta gökhan ya da servetin oynaması demek.onlarında 3.lig takımı karşısında düştükleri duruma bakarsak sabrinin oynaması daha hayırlı olur diyeceğim. onun dışında standart gs ilk 11i çıkacaktır. cezası biten kazım yine ve maalesef forma bulacaktır enginin yerine. ama belki orda bir süpriz yapıp kupa maçında iyi oynayan engini sahaya sürebilir imparator.
galatasaray'ımızın kazanarak yoluna devam etmesini dilediğimiz maç.umarım elmander kendini toparlamıştır.tahmini 11'im.
muslera
sabri-semih-ujfa-hakan
emre-selçuk-melo-engin
baros-elmander
#bugungunlerdengalatasaray
fenerbahçeli eziklerin karabükspor'u tutacakları maç. sonuç değişmeyecek, yine üzülecekler.
ali sami yen spor kompleksi türk telekom arena'da oynanacaktır.

maç öncesi istatistiki bilgiler:
galatasaray 8 maçtır galip geliyor ve 11 maçtır yenilmiyor. evinde oynadığı 9 maçın 7'sini kazandı, 1'ini kaybetti ve 1'inde berabere kaldı. evinde 5 maçtır yenilmeyen galatasaray, evinde oynadığı maçlarda toplam 19 gol attı, kalesinde 9 gol gördü.

karabükspor deplasmanda oynadığı 10 maçın 9'unu kaybetti, 1'inde berabere kaldı. deplasmanda 5 gol atan karabükspor kendi ağlarında 18 gol gördü.

galatasaray'da selçuk inan 7 gol, karabükspor'da ise Luton Shelton 5 gol ile takımlarında en golcü isimler.

iddaa oranları:
galatasaray: 1.15 (handikaplı 1,65)
beraberlik: 5.00 (handikaplı 3,60)
karabükspor: 7.50 (handikaplı 3,15)

http://www.iddaa.com.tr/I...Programi/index.htm?navc=1

kadro dışı oyuncular:
galatasaray: yekta kurtuluş (sakat), Emmanuel Eboué (milli takım)
karabükspor: armand deumi (sakat), şenol akın (sakat), hocine ragued (milli takım), muhammet özdin (cezalı).
9 da 9 yapıp seri galibiyetlerimize devam edeceğimiz maçtır.

muhtemelen galatasarayımızdan bir 4 gol daha izleyeceğiz.
moonlight sonata isimli vatandaşın yazısı yüzünden bir çok yazarın izleyemeyeceği maçtır. *
her iki takıma da bol şans ve başarı dilediğim; fakat muhtemelen galatasaray'ın alacağı maçtır. galatasaray her ne kadar gaziantepspor'a yenilgisiyle şaşırtsa da, bu maçı alarak şüpheleri ortadan kaldıracaktır. iddaa oynasam, alt derdim sanırım, türk takımlarına güven olmuyor pek.

edit: fenerbahçeliyim.
üst not:fenerliyim.

bülentin takımına hayvanca savunma yaptıracağı maçtır. kilit açılana kadar zorlansa da bir yan topla gs öne geçecek ve tahmini olarak 2-0 bitecek maçtır.
mustafa sarp a taraftarın tepki göstereceği maçtır.
galatasarayımız'ın parçalı forma'yla sahaya çıkacağı maç.