bugün

Suudi Arabistan ın parayı bastırıp alacağı maç.

Bakalım hangi yenilenemez doğal kaynak daha değerli,

LPG mi yoksa petrol mü?
Berabere bitecek maçtır ama ülke çikarlarımızı düşünecek olursak rusyanın kazanması daha makbul.
kazanan takıma 3 puan yerine suriye' nin verileceği maçtır.
Arabistanın sürpriz yapabileceği maç.
arap taraftarların maça mı yoksa karşı takımın kız taraftarlarına mı odaklanacağını merak ettiğim maç.
yıllar önce fransa senegal maçını hatırlatan maç. araplar sürpriz yapsa şaşırmam. evet.
iyi olan kazansın ama bu maçı alacak kişi rusya.
Bakalım petrol mü daha değerli, yoksa doğalgaz mı?
Kendime bir söz verdim en dandik maçı bile izleyeceğim ki bu maç o kadar da kötü değil Rusya fena değil.
Rusya'nın, ışidci piçleri götünden sikmeye devam edeceği maç.

Amk arapları.
Sıkıcı bir futbol beklenen maç. Atan kazanır tarzı mücadele.
S400, s500ler falan su an iyiyiz ruslarla.
Saldir russiaaa.
vuvuzela sesi olmadan tadı çıkmayan maçtır.
ilk 30 dakika itibariyle bok gibi giden maç.

muhtemelen ilk 45 dakikayı tamamlarım, sonra ps'de fifa açıp oynarım mk!
6 gol olmalı. totem hep birlikte.
spor toto birinci lig tadında maç peh..

Edit: spor toto birinci lig play-off tadında maç.
yoldan geçerken öylesine izlediğim halı saha maçları daha keyiflidir.
Suudi oyunculardan birinin allahuakbar nidası ile intihar saldırısı düzenlemesi ve mağlubiyetleri durumunda kafa kesmelerine iddianın verdiği oran 1.50 dir. Öylede bir maçtır.

ALLAAHUUAKBAR.
dostoyevski'nin yaz izlenimleri üzerine kış notları ağırlığında sakin, düşüne düşüne, sanki geçmiş zamanda oynanmaya devam ediyormuş izlenimi veren dünya kupası açılış maçı. ayrıca rusya'nın her golünden sonra bu parça çalsa daha zevkli bir turnuva olur. https://www.youtube.com/watch?v=6MAOLbylg8A
Zeminin, arabistan'ın, rusya'nın kötü olduğu maç.
Standart bi Kaplumbağa Rusya forveti Smolov’dan daha seri aq.
Saudi Arabistan’in yenilmesi ile gorduk ki futbol’a din falan sokmanin bir manasi yok, Allah ya ortodoks ya da futbol sevmiyor...
Sonucu tikimde olmayan maçtır. Çeyrek, yarı ve final maçları gelince beni uyandırın.
Sahada turbe gibi gezdn bedevilerin ucuncuyu yedigi mac. Yesil renkten soguduk tv basinda.
Spikerin ıslarla, top Toplayıcı çocukların kız olduğu için arada aksaklıkların olduğunu vurguladığı karşılaşma. Ne alakası var bilen biri aydınlatsın. 6 sene amatör ligde futbol oynadım böyle bir şey duymadim.