bugün

tuzla- altbostancı otobüsüdür. sahilden gider. ama kaynarca'ya girdikten sonrası eziyettir.
tuzla- bostancı otobüsüdür. her sabah 8i 10 geçe biner pendik'e giderim. giderim gitmesine ama yolda yaşadıklarımı bir ben birde otobüstekiler bilir.
artık binince oturmak gibi bir derdiniz olmaz bir süre sonra ayakta, sabit tutunacak bir yer bulayım yeter, dersiniz. kaynarca'da o kadar uzun süre kalır ve dolaşır ki mide bulantısından, sıkıntıdan çığlık atıp ağlamak istersiniz.
orospu çocuğudur. beklersin, beklersin gelmez. ''şuraya gideyim'', ''bi sigara alayım'',''bi su alayım'' dersin. gidersin. gelir. binemezsin. ibne. (#25698725)
maltepe, kartal, pendik ve tuzla'yı birbirine bağlayan iett otobüs hattı.
tuzla - bostancı iett otobüs hattı. sonradan maltepe'ye kısaltılmıştır. pendik'e kadar sahilden gider. pendik'ten içeri girip kaynarca üzerinden tuzla'ya gider.
sabahları bomboş olan iett otobüs hattı, bazen otobüsteki tek yolcu oluyordum.
19d kadar benzemese de güzergahından dolayı birden fazla ilçeye hitap etmesini 98g'ye benzettiğim iett otobüs hattı. son durağı tuzla fakat kartal'a ve pendik'e de ulaşımı sağlıyor.
kartal-tuzla deniz harp okulu arasındaki otobüs seferidir ve sahil yolunu kullanır.
tuzla - bostancı iett otobüs hattı.
pendik'e kadar sahilden gidip oradan içeri girerek tuzla'ya giden otobüs.
sabah 10:20'deki seferi bomboş oluyor. genelde pendik'e kadar pek binen olmuyor. genellikle otobüsteki tek yolcu oluyorum.
sabah 10:20'deki iett seferine kimsenin binmediği otobüs.
(bkz: asuman pansuman)
tuzla'ya doğru olan saat 10:20'deki seferine kimsenin binmediği, bazen pendik'e kadar otobüsteki tek yolcu olduğum iett otobüs hattı.
(bkz: damla betül meryem)
1 numaralı deparı minibüs yolu ile çalışan iett otobüs hattı.
kartal-pendik arasını giderken sahilden, dönerken içeriden giden otobüs hattı.
aklıma mirkelam'ın asuman pansuman şarkısını getiren iett otobüs hattı.

(bkz: kartal ve pendik gittik gittik geldik)
sabahları maltepe'den binenin pek olmadığı, genellikle pendik'ten sonra dolmaya başlayan iett otobüs hattı.
4 sene boyunca okula gitmek için kullandığım otobüs hattıdır. Atalar migros durağında biner. tuzla yaylada inerdim.
(bkz: kartal pendik gittik geldik)
aklıma mirkelam'ın asuman şarkısını getiren otobüs hattı.
133t-1 işaretli depar seferi minibüs yolunu kullanan, maltepe peronlar'dan kalkıp, küçükyalı'ya kadar gidip minibüs yoluna çıkan, kartal'dan ise e5'e çıkıp tuzla'ya devam eden iett otobüs hattı. normale göre baya uzun sürüyor.
71 duraklı bir otobüs hattıymış.
bir 133f değil.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar