bugün

chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu gurup konuşması:
"13 şehidimizin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan’dır"

"Kurtarma operasyonuna gidiyorsun bütün rehineler ölüyor. Akıl tutulması var burada. Gidiyorsun rehineleri kurtarmaya, bütün rehineler ölüyor. Sen de dönüp geliyorsun. Korkudan hiç kimse açıklama yapmıyor, vali açıklama yapıyor. Bunlar devleti yönetemezler. Yönetemiyorlar zaten.

AK Partili kardeşlerime özellikle söylüyorum; 13 kardeşimizin kanları yerdedir. Onlar Türkiye'ye getirilebilirdi. Sözde terör örgütünden alacaklar, Çarşamba günü gelecek, medyaya açıklama yapacaktı. Hedef bu değil miydi? Hedef buydu. Davul zurnayla harekat yaptılar. 13 şehidimizin sorumlusu Recep Tayyip Erdoğan'dır. "

not: hala, katledilen askerimize polisimize, kınalı kuzularımıza
"13 sivil vatandaş"
demiyorlar mı? resmen delleniyorum.
kk partideki kripto pkk ypg sevicilerinden yardım isteyip rehineleri kurtarabilirdi aslında..

dedikleri doğru ama daha önce partiye aldığı vekil görünümlü adamların pkk ve dhkp c savunuculuğu yapması kk yi samimiyetsiz yapar.

ha bu kk bide ypg terör örgütü değildir demişti.
Keşke 13 kişi şehit olmasaydı ve kurtarilsaydi,

işte o zaman o recep tayyip erdoğan 'ın başarısı olurdu, tvlerde sürekli bu başarıyla övünür dururdu.

Ama başarısız olunca açıklama yapmak valiye kalmış amk.

Sanki 13 şehit hiç verilmemiş gibi sessiz kongresini yapıyor tayyip erdoğan.
Uzun adam iflah olmaz bir pkk sempatizanı olduğu için doğru bir önermedir..

"bizler teröristler kadar onurlu olmalıyız."

"pkk düşman değil, askerlerimizin ve polislerimizin canına kastedenleri düşman gibi görmüyoruz."

"sayın öcalan, aldığı kellelerin hesabını veriyor."

Bu sözleri söyleyen adam, o 13 esirin 6 yıl pkk'nın elinde kalmasını umursamaz tabii. Çözüm sürecini de o yaptı zaten.. Başımızda bir pkk sempatizanı var.. Ne güzel.. Şu sözleri başka bir ülkede söyleseler, o kişiyi gondiklerlerdi işte.. Burası muz cumhuriyeti, burada her şey olabilir..
Kac sefer muhalefetin soru onergeleri cumhur ittifaki oylariyla reddedilmis bu konuyla ilgili.
O zaman evet sebebi erdogan' dir.
Sayin Kemal' e gelince de kendisinin agzindan hic duymadik rehine olayini. Oh ne guzel valla ya. Hdp kinamaz, chp siyaset yapar, mhp bahane edip hdp' yi kapatmaya calisir, akp ustlenmez.
Ulan biz sizlere ne diye oy veriyoruz o zaman ?
Rus saldırısında da yine vali çıkıp açıklama yapmıştı hep aynı şeyleri yaşıyoruz.
konuşmanın özetinde pkk ya terör örgütü dedi mi? demedi mi? diye arayan çokca ağzında salyalı aktroll olduğundan eminim.

13 sivil vatandaş demek yerine de 13 şehit demeyi uygun görmüş ana muhalefet lideri kılıçdaroğlu nun 16.02.2021 açıklamalarıdır.
Kurtarma operasyonuna gidiyorsun bütün rehineler ölüyor. Demiş pkk lıları partisine toplayan zat.

Bi kere kurtarma operasyonuna giden Tsk dır. Kimse de bu konuda tsk yı suçlayamaz.
Öyle toplantılarda sallamakla olmuyor bu işler.

Zaten örgütün amacının ne olduğu "rehineleri tsk öldürdü" algısından bellidir.
şehit haberlerini bile siyaset malzemesi yapanları goruyorum ya bu ulkedekı ınsanların ne samımıyetıne ne sehıt haberlerıne uzuldune ne haberlerdekı diğer ölen katledılen ınsanlara uzuldune hıcbıseylerıne ınanmıyorum herseylerınız sahte gözyaşlarınız bile.
bu söz sayın kılıçdaroğlu'nun artık siyaseten bir mefta olduğunun resmidir. anlaşılan önümüzdeki dönem k.kılıçdaroğlusuz bir chp göreceğiz.
Kankasi ittifak ortagi hdp den esir askerlrimizi isteyip neden kahraman olmamis acaba bu kilicdaroglu?
Evet Erdoğan hatalıdır, ama katili HDP ve chp nin destek olup kol kola yürüdüğü PKK dır.
o kadar bilgim yok

ama şu trabzon da güle oynaya kongre yapan danalar

aha işte onların çok şey bilmesi lazım.