bugün

kızı dondur bari evlenmeye karar verdiğinde çözersin yazık kırışıyor buruşuyor.
kanuni bir zorunluluktur.

13 yıl önce sanayide kaportacının yanına girdim emekli oldum. normal bunlar.

not: her türlü prim günü hesabı yapılır.
biraz acele karar vermiş olabilir. biraz daha bekleyerek ayrılığa dair fikrin olgunlaşmasını bekleyebilirdi.
Nişanlılıktan emekli olduğu için attıysa haklıdır.
ilk önce evlenip, sonra nişanlandılar herhalde.
Gariptir neden evlenilmemistir. Abi 13 yıl nisanlilik nedir ne zamam nisanlandin.
Artık yenisinin zamanı gelmiştir .
yüzük peşinde adeta gollum olan damadın yüzüğün gücüne olan inancını sarsar.
Nişan yaptıklarını unutup 13 yıl sonra hatırlayınca atılmıştır o.
" acelesi neymiş ? " dedirtti.
verilen sözlerin yalan olduğunu gösterir. kadınlara güvenimi sarsan hadisedir.
13 yıllık nişanlı mı? evlenmiyorsun diye atmıştır kesin. 13 yıl ne demek ya ben manitama 1 senedir hadi evlenelim diyorum.
13 yıllık nişanlının yüzüğü atması için levye gerekir. yani öyle bir şey yoktur. ayrıca atsın. cidden yani sen atsın. ve at en güzel canlıdır. çok rakı içilmişse insanın kafasının içinde at gezer. hem de dıgıdık dıgıdık diye.
geç olsun güç olmasın. doğru kişiyi bulamadın ama en azından yanlış kişiyle nişanlı olduğunu anladın.
düşene bir tekme de kız nişanlının attığı atma olayıdır. sen de terk et zaten yalnızlık kaderimiz olmuş...
sonunda ayrılık varsa evliliğin pek bir önemi yok bence. keşke birşeyleri anlamak için nişanı beklemeseymiş.
bana da fevri bir karar gibi geldi. sonuçta bu devirde kociş bulmak kolay değil. hem 13 yıl ne? alt tarafı ilk sene çocuk yapsanız şimdi liseye başlardı. büyütmemek lazım.
gece gece yine aklıma geldi. siz siz olun kadınlara fazla güvenmeyin...
doğaldır. 13 yıl nişan mı olur.
13 yıl nişanlı kalmakta ne bilim. Baya baya uzatmalara oynamışsınız. Bi zahmet terk etsin yani. Bende olsam aynısını yapardım.

Evlilikler neredeyse 13 yıl sürmüyor, nişanlanmak 13 yıl sürüyorsa vardır o iş te bir tuhaflık.
verilen onca emeğin boşa gittiğini gösterir. siz siz olun bu kız milletine fazla güvenmeyin.
Üzücü bir durumdur.
yeni sulara yelken açma isteğine engel olamamıştır.
Atsın anasını satayım. Nolmus yani.

Ayrıca 13 yıl nişanlı kalmak nedir? Surun üflenmesini mi bekliyorsunuz evlenmek için? Sgk primi dolar lan o sürede.
13 yıl nişan mı olur amk. Evlilik gibi ama sikemiyorsun.