bugün

şahsım adına kadınlara olan güvenimi yıkan harekettir. hani söz vermiştin evlenecektik... siz siz olun tatlı sözlere kanmayın.
on üç yıl biriyle nişanlı kalmak... şüphesiz ki harikadır.
kadınlara güvenmeyin. ben yandım siz yanmayın.
13 yıllık nişan yüzüğü ise atın zaten kardeşim. bi bok olmaz evlenilmediyse o süre içinde.
Biraz geç kalmış gibi.
kızlara olan güvenimi yerle bir eden hadisedir. siz siz olun bekleyeceğim demelerine inanmayın...
13 yıl beklediyse helal olsun. Çok bile durmuş.
Ayip etmiş nişanlidir. Bi 13 yıl daha beklemesi lazımdı.
Ben 13 yıla 3 evlilik, 2 nişan, 4 çocuk sığdırdım.

Hâlâ evlenemeyen varmış. Hayatı hızlı yaşamak lazım.
ilk sene evlenip çocuk yapsanız, çocuk şimdi ortaokula giderdi.
kızlara güven olmayacağını gösteren elim olaydır.
13 yıldır ödem yapmıştır o şişmiştir parmakları ondan.
şok eder.
13 yıllık nişanlılık mı olur amk o yüzük artık kendiliğinden düşmüştür!

Beybi!
nisan atmamıstır yas haddinden emekli olmustur. guneyde bir sahil kasabasında tavuk yetistirmeye baslayacaktır.
13 yıllık nişan mı olur AMK.
Evlenecek gücün yoksa çekil kenara kapatma kızın kısmetini.
13 yılda o yüzük vucudun bir parçası olur onu nasıl kendinden koparıp atabildin amk.
dogru olani yapmis olan ex nisanlidir. 13 yilda bu sureci tamama erdiremeyen sigira da az bile yapmistir.
Büyük üzüntü yaratır, düşünmek istemiyorum öyle bir saçmalığın olmasını. Çökerdim herhalde. Tüm hayatın olmuş gibi bir şey o insan, altına sıçar lan insan. Allahım dengesiz dangalak insanlardan koru.
Nişanlılık zaman aşımına uğradığı için yüzük otomatikman düşmüştür.
13 yılmı a.qm bir işe girip çalışsan emekli olurdun . kaybedilen zamana el hareketi yapmak.
13 yıl.... vay be dile kolay 13 yıl... kardeşim sen şimdi ne yap biliyor musun ? Paranı kazan, yazın git bir Antalya / Kemer'e oradan bir otelci abimizi çevir de abi böyle böyle o sana yardımcı olur. Turizm'in içindeyiz az çok anlarız derdinden... Sonra hiç girme nişanmış, evlilikmiş falandı filandı.
13. yıl nişanlı kalmış ise nafaka bağlanması gerekir. + üstün başarı belgesi.
13 yılda atacak bir şeyi kalmamıştır. ata ata her şeyini bitirdikten sonra yüzüğü de atıp kendini bitirmiştir.
dökümcüde erittirip mermi yaptırıp silah ile atmadığı için dua edilmesi gereken olaydır. elbette ki gerçek değil mizansen ama 5 senelik nişanlıları görmüşlüğüm var. herhalde dişleri dökülsün saçları seyrelsin öyle evlenelim diye bekliyorlardı. hani iyi günde kötü günde tandansı yakalayalım hemen diye..