bugün

60.000 olan imam hatipli sayısını 13 yılda 1.5 milyona çıkmıştır. akp döneminde tabi ki.

sonra da ben neden pisa testinde dünyanın en sonda gelen ülkesi oldum dersin. ya da finlandiya'da da düşüş var efenim diye saçmalamak zorunda kalırsın. hee mllet finlandiya örneğini yer mi? akp li ise yer tabi ama diğerleri yemez.

--spoiler--
Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Şura Salonu’nda önceki gün düzenlenen “imam Hatip Okulları Birlik ve Beraberlik Programı”na katılan Diyanet işleri Başkanlığı Eğitim Hizmetleri Genel Müdürü Ali Erbaş, 500 imam hatip okulunun 3 bin 500’e, ilahiyat Fakültesi sayısının 17 binden 100 bine, imam hatipte okuyan öğrenci sayısının ise 60 binden 1,5 milyona çıktığını söyledi.
--spoiler--

http://www.birgun.net/hab...li-yarattilar-112709.html
13 yılda 3 milyon orospu çocuğu da yaratıldı, onlar noolcak yiğido?

(bkz: gezi parkı olayları)

(bkz: can dündar ı destekleyenler)

mal beyanıdır. sayı: 1.5 milyon
çocuklarını imam hatip'e gönderen aileler zaten genel olarak cemaatlere de gönderen ailelerdir. sonuç olarak çocuk cemaatçi olup çıkar. ee sonuç aileler aldırmak istedikleri dini eğitimi cemaatler kanalıyla aldırıyorlar aslında. o zaman imam hatiplere ne gerek var? ya da imam hatipler varsa cemaatlere ne gerek var?
Bundan doğal bir durum olamaz herhalde. Bu ulkenin halkının en az yarısı bunun icin oy verdi.

Oglum dindar olsun devlete girsin ömür boyu maas alsın.

Benim interneti elektrigi benzini vs kac liradan kullandigimin ne onemi var . Fiyati buydu aldim hayat cok pahali diyor ama neden demiyor. Onun yerine cok şükür diyor.

Ulkeyi tanimak lazim sayin diger % 50.
15 milyonluk cahil yaratmaktır.
Yaratmak diye birşey yok zaten 13 yıldan önce de vardı, hee sayısı arttı o ayrı bir konu.
(bkz: imam hatip okulları kapatılsın)
Şeriat beklentisi için olanların laiklere saldırtması için milis yaratma çalışmasıdır.
Bör möllöt özönö dönöyör.
Bok dönüyor. Türk tarihi sadece osmanlıyla müslüman türk tarihiyle mi sınırlı ulan?
Türk milleti eğer öyle özüne dönmek istiyorsa göktanrı dinine uygun eğitim almalıdır.
Tamamiyle arapçı türklükle alakası olmayan yobaz bireyler yetiştirdiler. Her iktidarın bir sonu vardır ama geride bıraktıklarını temizlemek uzun zaman alacak.
1, 5 milyon oy anlamına geliyor.
1, 5 milyon cahil anlamına geliyor.
1, 5 milyon ülkeyi geriye çeken insan anlamına geliyor.
1, 5 milyon potansiyel sapık anlamına geliyor.
1, 5 milyon eğitim hayatı boyunca hikayeler dinlemiş insan anlamına geliyor.
1, 5 milyon göt kılı anlamına geliyor.
1, 5 milyon gerici anlamına geliyor.
1, 5 milyon atatürk düşmanı anlamına geliyor.
1, 5 milyon yolsuzluklara ses çıkarmayacak seçmen anlamına geliyor.
1, 5 milyon koyun anlamına geliyor.
1, 5 milyon başkanlık sistemini destekleyen seçmen anlamına geliyor.
elinde diploması olan ancak dörtte üçü o diplomanın hakkını asla veremeyecek olan bir kitle yaratılması mevzusudur. hem evimin orada hem çalıştığım iş yerinin orada ezelden beri imam hatip olan 2 tane okul var. allah aşkına bir gün vaktinizi ayırın oradan çıkan çocukların hal ve hareketlerini gözlemleyin. tabi kalbiniz sıkışmaz el verirse..

eğitim sistemi zaten komple mantara bağlamışken üstüne birde bu kurumların olması ülkenin geleceği için büyük sıkıntı..
Gereksiz aptalca bir olaydır bir ülkenin iğrenç biryere dönüşeceğinin göstergesidir ayrıca suçtur.
ileriye yatırım yaptı kendi düşüncesini benimseyip gelecek nesiller için.