bugün

ben diyorum amk.

helal olsun onlara...

ayakta alkışlıyorum.
devlet olmak var bizimki gibi muz cumhuriyeti olmak var.

adam hepi topu 1 avuç ankaradaki vatandaşını uyarıyor. ya bizim devletimiz .

polis mit hükümet nerde ?

uyarı nerde ?

inşallah hayatını kaybedenlerin yaralananların alayı akplidir. onlar seçti onlar katlansın.
devletin ne iş yaptığını merak ettirir.
zor bir şey değil. 2 kez üst üste patlama oldu. doğu'da sıkıştıkça kuduruyor orospu çocukları, sivillere zarar verip durdurmak istiyorlar.

buradan ekmek çıkmaz komplocular. 2 gram beyni olan herkes böyle bir riskin olacağını biliyor zâten.
Bizim devletimiz ayakta uyuyor. Adamlar önceden ne olacağını kestirmiş. Hâlbuki dikkate alsalar bunların hiçbirini yaşamayacaktık. Ölen insanlarımıza Allahtan rahmet diliyorum.
görsel
Doğrudur.
ulan riskine sıçayım orda eleştirilen zaten amerikanların bile uyardığı konuda bizimkilerin hiçbir şey yapmaması..ulan terör şehire indikten sonra dağdakini halletsen,göt kadar şehri zaptetsen ne,metropole iniyo terör bağıra bağıra..

sen ülkeye suriyelileri doldur,sen bunların şehir yapılanmasına karşı gram önlem alma açılım ayağına,sonra riskten bahset..riskine sıçayım
o zaman kesin amerikanın oyunudur.
(bkz: ironi nedir)

sürpriz olmamasındandır.
bir hafta önce ikiz plakalı bir araç ankarada polise "orduevine nasıl gidebiliriz" diye sormuş. polis tarif ettikten ve araç gözden kaybedildikten sonra plakayı sorgulayınca ikiz plaka olduğunu farketmiş. bir haftadır aranmasına rağmen hala bulunamamış. belki bugünkü patlamayı gerçekleştiren araç, belki (ki bahsi bile cinayet gibi) yarın olacak başka bir patlamayı gerçekleştirecek olan araç.

mit bilmiyor sanıyoruz ya, hep saflığımızdan.
Bizim mit'in ise 2 gün sonra 15 mart'ta haberi olacak.

Her iddiasına varım adamlar şu an maç falan izliyordur, haberleri yoktur..
Ankara Amerikan Konsolosluğu, ikii gün öncesinde, vatandaşlarına ve çalışanlarına uyarıda bulunmuş, tedbirini almıştır.
Bir avuç insanını, aslanlar gibi korumuştur.
Biz ölsek de olur!
Biz yetimiz, biz öksüzüz!
Onlar can, biz patlıcanız!
Contact the U.S. Embassy in Ankara, located at 110 Ataturk Boulevard, Kavaklidere, 06100 Ankara, at +90-312-455-5555, 8:30 a.m. to 5:30 p.m. Monday through Friday. The after-hours emergency number for U.S. citizens is +90-312-455-5555 or, for the U.S. Consulate General in Istanbul, +90-212-335-9000.
askeri istihbaratın da haberinin olduğu olay. beklenen canlı bombaymış.hala böyle bi olay olmadığına göre bahçeli'den uzak durmakta fayda var.

https://pbs.twimg.com/media/CdcaIFnWoAEmdae.jpg