bugün

ulan yavşaklar bu kaçıncı patlama lan yalaka ak-itler sizi.
Trollün ahlaksızı soysuzu şerefsizi de böyle oluyormuş demek. Orda adamlar ölmüş bu adam sözlükte prim yapma derdinde.

Aktroll değil mi her şeyi beklenir bunlardan.
ankara'da yaşayan hemen hemen herkesin günde iş, okul ya da gezip tozmak için mutlaka geçmek zorunda olduğu 2 yerde peş peşe bomba patlatılıyor.

bomba patlayan noktaları merkez alıp çok değil 500-600 metre çaplı bir daire çizerseniz ülkenin beyni sayılabilecek bütün kurumları içerisine alan bir noktada yapılıyor bu.

şimdi söyle bakalım geri zekalı bir ankaralı olarak ben kime söveyim?

kimi suçlayayım?

kim koruyacak beni? kim sağlayacak can güvenliğimi?

sövmüyorum, kızmıyorum da. söyle dinliyorum.

de ki şöyle şöyle yapsak bombalar patlamaz, huzur içinde yaşarız.

de ki istihbarat bu işlere bakmaz.

de ki isteyen her terör örgütü istediği ülkenin başkentinde, bürokrasinin kalbinde art arda 4-5 defa böyle işlere kalkışabilir.

söyle nasıl bir kafa yaşıyorsun biz de ona göre yaşayalım.

ne yapalım hayatta kalmak için? çorum'a, yozgat'a mı gidelim tası tarağı toplayıp?
gerizekalı beyanı.
(bkz: orospu çocuğuyum demenin alternatif yolları)
Başlığı açan için: (bkz: nasıl orospu çocuğu olunur)
Kemalistlerin kendisi PKK yı savunuyor zaten .
imam hatipliyim dinimdeyim ne kemalisti dediğim yazar beyanı. eğer gözün körse yaptığın yoruma inanıyorsan kodumun koyunu hükümetin yasasını denetimini istihbaratını yapmayıp kemalist mi yapacak bu terörü bitirme eylemini? bi bitmediniz kodumun şeref yoksunu bok çuvalları
O pembe gotunuz sıkısınca mi gercekleri goreceksiniz acaba? Insanlar oluyor bunun sagcisi solcusu mu var?
sözlük yetkililerinin müdehale etmesi gereken gerizekalı bir vatandaşımız.
kemalistlerin kendisi pkk yı savunuyor demiş birisi. seni doğurtan ebeye selam yolluyorum kansız herif, kemalist'in k'sini algılayabilseydin insan yerine konulurdun beyinsiz.
Bi siktir git.
Ölümün sağı solu dinlisi dinsizi olmaz. insan olun insan. Hala yok Tayyip yaptı diyen var ona buna malzeme çıktı diyen var. Tayyib'in ülkesin de patlama oldu hem kemalist öldü hem dindar. Ulan yan yana ölürken, öldürülürken bile birlik olamıyorsunuz düşünemiyorsunuz hala birbirinize vurma peşindesiniz.

Oğlum esed, Iran, Rusya ve pkk bir olmuş sağlı sollu vuruyor birlik olun sizde vurun onlara siz birbirinize vurdukça size vuran daha çok olur.
Yazıklar olsun be. Ülke hepimizin, millet ölüyor. Bazıları da ona buna malzeme çıktı diye hayıflanıyor .
boş laftır.

yahu üç beş patlamanın, yüzlerce ölünün, binlerce yaralının, hakeza güneydoğu kentlerimizin suriye kentlerinde dönmesinin ne gibi önemi olabilir ki bu necip millet için?

ha, dicle kıyısında bir kuzu kurt kaparsa o zaman kötü... maazallah kemalistler kafamıza kakarsa, halka laf anlatamayız...
1 adet amın evladının iddiasıdır.
3 bombada 200 kişi ölmüş.

adamın dedi hala akp . inşallah bomba bir daha yanında patlar.

bakalım akp onun diriltecek mi ?

haber verilsin . götümüzle güleceğiz.
Dedi şuursuz beyin.
içinizden, bir Allahın kulu da çıksın ve desin ki:
" evet, bu konuda , hata yaptık "
Şuurlu, bilinçli, insan sevgisi taşıyan hiç kimse, bugün saçmalamamalı artık! Susmalı !
Halâ kemalist diyor!
Halâ malzeme diyor!
Su durumda kemalist diye zirvalayanlar vatan hainidir. Kutuplaşma stratejisi izleyen c.başkanı sak sakcilarina uygun hareketler.
ölenlerin bedenleri daha toplanmamış iken, bizlere malzeme değil, gözyaşı çıkmıştır. kemalist falan degilim de, ne kadar var ise hepsinin seni dürtmesi dileği ile.
aptalca bir söylem.
10 dakika içinde anneciğinin elinde malzeme olacaktır. haberi yoktur..

demeyeceğim. terbiyeliyim.
Samimi ve içten bir şey söylemek istiyorum bu başlığı açana, yorumları okuyorsan bana özelden msj at. Ne kadar delikanlısın göreyim seni. Seninle beni bir odaya 15 dakika kilitlesinler...

Modaratör arkadaşlara selam olsun. Kulaklarınız çınlıyor mu?