bugün

deli ibo nun ekibinin galatasarayın ırzına geçeceği maçtır.
bir galatasaray taraftarı olarak (bkz: volkan pala)nın neden hiç şans bulamadığını anlayamıyorum. basit bir şekilde (bkz: umut bulut)u yermek için söylemiyorum bunu umut kötüyse gol atamıyorsa ki öyle bu genç adama neden hiç şans verilmez izah edilebilir hiç bir tarafı yok. yani varsın bir maçta da volkan oynasın gol kaçırsın ne kaybedebiliriz.

tanım olarak galatasaraylıların yine saç baş yolacağı maç.
Umut bulut işkencesini bir 90 dakika daha yaşayacağımız maçtır.
galatasaray'da banko 11 de oynayan sabri sarıoğlu, wesley sneijder sakat ve 4 diğer sakat daha var. gençlerbirliğinde ise herhangi bir sakat veya kart cezalısı yok.

gençler birliğinde içsahada son beş maçının 1 mağlubiyeti bulunuyor (4 galibiyet)

galatasaray ise deplasmanda 1 galibiyet 3 mağlubiyet 1 beraberlik var.

galatasaray ın son beş maçında 2.5 üstü bittiğini gördüğümüz zaman bu maçın da böyle bitmesi aşikar.

gençler birliği forveti Stancu ise formda. son iki maçta 3 golü var. ibrahim üzülmez başarılı forvete ilk 11de yer vereceğinden eminim.

tahminlerim:

galatasaray defansı sabri sarıoğlu eksik. gençler birliği son zamanlarda büyük çıkış yakaladı ama galatasaray kendisini toparlamak isteyecektir. maçın favorisi gençler birliği gibi dursa da taraf bahsinden kaçmak lazım.

kg var ve 2.5 üstü uygundur .
gençlerbirliği nin galatasaray a geçireceği maçtır.
etiyopya 2. ligindeki bir maç kadar heyecanlı bir maç olacaktır.
gençlerbirliği zayıf rakibi karşısında fazla zorlanmaz. rehavete kapılmazlarsa maçı alırlar.
Gencler adina iki hatali ofsayt karari v3rilerek atak kesildi. Ayrica penalti oldu.
Semih kaya var takımda ne kademe biliyor ne defans kurgusu bu adam bide galatasarayın futbolcusuyum diyordur. Rezil gibi oynuyor yazık.
Bragalı kediciklerin 1-0 geride olduğu maç.
Ağlanacak hallerine hala kulp bulmaya çalışıyorlar. Stancu bir defa fenere beşiktaşa karşı böyle oynasınmış yok bilmem ne...

Sırf şu kulübe yararı olsun rekabetten geri kalmasın diye gidip bileklik dahi aldık başka takım taraftarı olmamıza rağmen ama kendi taraftarı boş muhabbet peşinde hala.
Galatasaray'ın 2015'den beri çektiği deplasman galibiyeti hasretine son vereafadsfagshdgcsc.
Yasin öztekin denen yeteneksiz ve olcan adın denen 100 kiloluk şahıd yüzünden berbat bi maç olmakta.

Kendini pirlo sanan bilal var bir de tabi. Of çok kötü takım.
Avrupa kaşarının rendelendiği maç. 1 gol bilr atamadılar lan ahahaha.
Selçuk penaltıdan 1-1 yaptı.
galasaraya bastım ben. kazanın lan artık bir maç.
an itibariyle galatasaraylıların havaya ateş açtığı maç. 1-1 olmuş.
hedef bir milyon penaltı denilen maçtır. Biz onu fener için kullanmıyor muyduk ?
Her iki takım lehine de iki ağır penaltı kararı verilmiş maç. Djalma için çalınan ofsayt doğru, dizi önde. Stancu için çalınan ofsayt yanlış. Takımlar iyi hakem kötü... El Kebir oyuna giriyor. Yandık.
Lig tvsi olan bir galatasarayli olarak 70 dksini izlemedigim macimizdir. Arsenal watford macini tercih ettim.gs hakkinda bu yonetim varken konusmak bosunannefes tuketmektir. Ligden dusecek hale getirdiler takimi.
Galatasarayın herzamanki gibi zorla berabere kalabildiği ve rezil olduğu maçtır.
ceza sahasında kendini yere atan gençlerbirliği oyuncusuna aldatmaya yönelik hareket nedeniyle sarı çıkartacağına faul çalan, ancak ne hikmetse maçın sonlarında ceza sahasına girer girmez topla alakasız bir vücut teması ile düşürülen yasin ile duran topta formasından çekilerek engellenen umut için penaltı ver(e)meyen hakemler tarafından katledilen maçtır.

hakkı en az 0-2 olması gerekirken 1-1 bitti bu yüzden, yazıklar olsun...