bugün

şu an 14 yaşında olan ve 4 sene sonra türkiye'nin en iyi forvetlerinden biri olacağına emin olduğum galatasaraylı genç golcü.
2009-2010 sezonunda, kayseri'de düzenlenen türkiye 13 yaş altı şampiyonası'nda şampiyon olan takımın gol kralı olan genç futbolcu. geleceği çok parlak gibi duruyor. umarım futboluna konsantre olur ve şişirilmeden kendi ayakları üzerinde durmayı öğrenir.
Galatasaray'in 19 yasindaki golcüsü. Umarim burak abisine çekmez.
Hakkında çok iyi şeyler söylenen galatasarayin genç yeteneği. Umarız gerçek değildir. Siyah ulan!
ilerde rakip stoperlere press yapan topla beraber dribbling halinde hareket edebilen genç futbolcu inşallah galatasarayımıza yararı olur.
umut bulut oynayacağına bu oynasın.umut lütfen florya sınırlarına yaklaştırılmasın.
santraforda denenmesi galatasaray" ın faydasına olacak genç yetenek. hem tecrübe kazanır hem podolski" den bir şeyler öğrenir hem de ileriye hız ve dinamizm getirir.
galatasarayın altyapısından a takıma mecburi çıkarılan top tepici.bu arkadaşta net bir hırs eksikliği var, adam çıktığı ilk maçında sanki herşey normalmiş oda topçu olmuş zaten yıldızım ben havası var umarım utandırır beni iş yapar.
beklenen özellikleri ile eğer ki uzun boy avantajı ile topa duvar olmayı başarırsa bizim orta sahaya çok gol attırır diyorum.
dakika 89 , umut çıkıyor , donk giriyor.

sonrada , nodon olkodo gonc yotosmoyor.
umut bulut" un yaptıklarını yapabilecek forvet. dolayısıyla oynamasının önünde bir engel yoktur. hiçbir şey yapamasa da maç tecrübesi kazanır seneye.
fenerbahçe maçında ilk 11 başlayacak olan forvet.
güncel Önemli Başlıklar