bugün

yeter artık yeeeetteer!! daha kaç kişi ölecek böyle.
Yayın yasağı geldi.
yayın yasağı gelmiştir. akp çalışıyor.
Cumhurbaşkanının Fransa'ya istihbarat dersi vermeye kalktığı ülkenin göbeğinde gerçekleşen üçüncü patlamadır. Daha hâlâ dokunulmazlık boku karıştırıyorlar. O it soylarını meclise sokanların da allah belasını versin. Ben yolda yürürken, metroda giderken yanımdaki adam canlı bombacı diye düşünmek zorunda mıyım ? Önünüze gelen Suriyeliyi ülkeye sokarsanız olacağı budur. Bugün sınava girdim, Allah nasip eder de yeterli puan alıp iyi bir bölüm kazanırsam bu ülkede duranın Allah belasını versin.
haber türk yayın yasağını takmadan canlı yayında şuan.
Suriyeye adım adım.
hala kaç ölü var, kaç yaralı var hiç bir resmi açıklama yok.
rüyamda bir alışveriş merkezindeydik, birden kıvılcımlar çıktı, patlamalar oldu kaçacak yerimiz yoktu, zar zor kendimizi boş inşaat gibi bir yere attık.

ve bugün bu patlama oldu, bazı rüyalarım tamamen olmasa da çok benzer bir şekilde gerçekleşiyor.

rüyalarımın gerçekleşeceğini tahmin edemem her gördüğüm gerçekleşmiyor, daha önce kabe'deki vinç kazası olayından evvel o olaya çok benzer bir şey görmüştüm, ve kaza oldu çok etkilenmiştim.

ve farkettiğim diğer bir şey de gerçekleşen rüyalarım gerçekleşmeden önce kimseye anlatmadığım rüyalar.

birilerine anlattığım rüyalar gerçekleşmiyor yani.

yaralılara acil şifalar diliyorum.
mit'in hiçbir işe yaramadığını gösteren sayısız patlamadan birisidir.
Ülkenin orta yerine sıçtınız el birliğiyle. Siz ve sizin bencil ve cahil yandaşlarınız. Ülke yangın yerine dönmüş ve bu gurur size ait. Ülkenin amına koydunuz gurur duyun bre gafiller.
Son 6 ay içinde, başkentin göbeğinde yaşanan, 3. Patlamadır. Vahimdir, korkunçtur.
Amerikan konsolosluğunun, iki gün önce, çalışanlarına, uyarıda bulunup, o merkezlere gidilmemesi konusunda talimat verirken, biz neden uyarılmıyoruz!
Biz kimiz! Biz neyiz!
Mit nedir? Ne işe yarar?
Başta, hangi partinin hükümeti olursa olsun, bu vehamete, dur diyemeyen, önlem ve tedbir alamayan, eli kolu bağlı, salt kınama mesajı veren, istihbaratı çökmüş hükümet, derhal ve ivedilikle istifa etmelidir!
Güvenli yaşama hakkının bile sıfıra düştüğü, bu karanlık dönemi yaşamak zorunda bırakılmamalıyız.
Bu, artık, onun ya da bunun partisi sorunu değil, yönetim ve güvenlik zaafiyetidir.
Sikik istihbarat ve sikik hükümetin suçudur. Ulan allahsızlar ne lan bu ne kaçıncı yeter artık diyemiyoruz ulan şu ortadadoğuda ki tüm arapları yakacaksın şu ülkedeki suriyelileri denize dökeceksin. Ölenlere rahmet yakınlarına başsağlığı diliyorum.
anasını bellediniz ülkenin!

olum kim yapıypor lannnn kimmmm bunları kim yapıyor yaa???

yeter yeter cesetleri gördüm ortalık ölü insan dolu nedir bu ?
Patlama noktasında olay yerinde 5 cansız beden olduğu görüldüğü belirtiliyor.
Ya ayda bir patlama yapılarak milleti mi alıştırıyorsunuz n'apıyorsunuz aq. iyice götünüz kalktı. Amaan patlama olsun 3-5 insan ölür sonraki hafta veririz millete gazı iki ayyaş falan filan diye unutulur diye mi düşünüyorsunuz.

Daha geçen ay ankara'nın göbeğinde, bakanlıkların dibinde -bak bakanlıkların burnunun ucunda- patlama oldu. Senin kuş uçurtmaman lazım ülkede. Diğer ülkeler bize gerizekalılar deyip gülüyor. nasıl bir vizyonsuzluktur bu. Mit niye var abi sek sek mi oynuyor bu adamlar, ip mi atlıyor.

Bari millete patlamanın olacağı saatleri söyleyin evlerinde otursunlar. Siz de o rahat koltuklarınızda oturmaya devam edin.
bir patlamanın yası bitmeden diğeriyle karşılaşmaya alıştırmaya çalışıyorlar; ama bıktık. mit'in de 3000 tl maaş verdiğimiz polislerimizin de hükümetin de ne işe yaradığını görmüş oluyoruz. havada karada suda sayısızca korumayla gezip halkın üzerine bomba yağdırıyorlar, belalarını bulsunlar.
görsel
Artık (maalesef) yine mi diye karşıladığım olay. Son Zamanlarda o kadar alıştık ki bunlara ülkenin başkentinin en merkezi yerinde patlama olması yine mi diye karşılanıyor. Yazık...
ilk açıklama 1 saat sonra rtükten geliyor. şaka mısınız?
ülke ırak a döndü emeği geçen herkesin amk.

not:anca yayın yasağı getirin yada kınayın başka bir bok yapmayın sayın amına koduklarım.
Yayın yasağı
Efkan ala konuşması
Twitter kapat
Siyah kurdele
Güvenlik zaafiyeti asla yok
Dış ülkelerden geçmiş olsun mesajı
Selamlama
Kapanış

Teşekkürler terör bize yeni alışganlıklar kazandırdığın için.
Burasıda olmasa haberleri izlemediğimden hiçbir şeyden haberim olmayacak, iste yaşadıklarımız bukadar acı...
Biliyorsunuz dimi bunların sonu yok, iyice dibe vurduktan sonra bir pakistan bir afganistan nasıl anılıyorsa bizimde adımız onlardan aşağı kalmayacak (Atamın bıraktığı ülke negüzel adını yaşatıyor değil mi¡¡¡).
Belki daha sonra o dip kuyudan artık çıkılması gerektiği görülür nesillerce.
Hakkımızda hayırlısı.
Şu ülkede hayatta olmamız sadece tesadüflere bağlı.

Allah bin türlü belalarını versin..
Can güvenliğimiz kalmadı artık.
Hiçbir insan seçimleri yüzünden patlayarak ölmeyi hak etmiyor..

Ama

Dün ülkedeki teröristler için "dokunmayın" diyen, ertesi gün "teröristlerle savaşımız sonuna kadar sürecektir" diyenlere..

El alemin ülkesinde iç savaş çıkartan, o savaşa mermi taşıyan, dünyanın en kanlı yarattıklarını sırf rejimi devirsinler diye kendi komşusu olan ülkeye sokanlara..

Komşusunda savaş çıkarıp kendi ülkesinde huzurlu oturabileceğini sananlara...

Sandıkta, seçimde en ufak bir tepki göstermeyip üste bir de daha yüksek oyla seçenler, yani bütün bu belaları bu ülkenin başına saranları tekrar tekrar seçenler...

Ne olacağını umuyordu.

Bak almanyaya bak avrupaya..5 bin kişi aldılar diye halk hükümetin biletini kesti kesecek.

Türkiye'de bazı illerde sokakta türkten çok Suriyeli dolaşıyor. Hergün başına havan yağan insanlar var.

Bunların bi sorumlusu yok mu.

Bu ülkenin sokaklarında 90 senedir bu kadar bomba patlamadı. Anneler çocuklarına "o avm ye gitme, şu caddeden geçme" demedi hiç bu kadar.

Bütün bunların olmasına neden olanlara bir şey demeyecek misin.

Deme...

Ödülün koca bir patlama olacak.
güncel Önemli Başlıklar