bugün

her yıl 13 ağustos günü dünya solaklar günü olarak kutlanmaktadır. hiçbir din ve gelenekte sol eli kullanmak hoş karşılanmasa da dünya tarihine damgasını vurmuş birçok meşhur insanın solak olması, solak olmayı özel kılmıştır.
yapılan araştırmalarda dünya nüfusunun yüzde 10'ununun, türkiye nüfusunun ise yüzde 5,5'inin solak olduğu saptanmıştır. günümüz kutlu olsun yüzde 5,5.
tüm solak kardeşlerimle sabaha kadar eğlenerek kutlayacağımız çok anlamlı gün, şimdiden kutlu olsun.. *
sağ elini kullananların da 1 günlüğüne sol elle mastürbasyon yaparak, daha doğrusu yapmaya çalışarak destek verecekleri özel gün.

(bkz: hepimiz solağız)
şanslı insanlarız. türkiye de yüzde 5,5 vovv.
solak olduğum için hep dışlanmıştım. heryerde yanıma gelip ' sol elinle yemek yersen ya da onu kullanırsan şeytanla işbirliği yapıyorsun demektir ' diyen yobaz insanlar vardı. onlar yüzünden çok korktum sol elimi kullanmak istemedim ama annem ' dinleme sen kimseyi sol elini kullan çok şeker gösteriyo seni ' derdi hep. iyikide dinlememişim. çok büyük bi özellik olmasada farklı hissettiriyor kendimi bana. 13 ağustosumuz kutlu olsun.
solak oldugum halde ilk kez duydugum bir gün ilginc gercekten.
(bkz: 14 ağustos salaklar günü)** *
edit: vurmayın abilerim-ablalarım. bende sağlağım...
eğer devlet bahçeli solak olsaydı 13 ağustosun yorumunu şöyle yapardı: efendim 13 nedir gün, ağustos nedir 8. ay, 13'ten 8'i çıkar ne kalır, 5, bir elde kaç parmak var, 5 hadi kutlu olsun solaklar iktidara yürüyor.
o değil de bir fatih solak vardı ona noldu?
içimde sevgi pıtırcıklarını oluşturan gündür. bana ve tüm solaklara kutlu olsundur.
tüm solakların ve benim solaklar günümüz kutlu olsun o zaman.
allah sol elimize kaza bela vermesin. nice yıllara sol el.
(bkz: bugün benim günü uleyn)
az bulunan solak insanlarının * günümüz kutlu olsun. ama çok gereksiz ve salakça bi gün olduğu gerçeğini de değiştirmez kutlamış olsam da.
solak olmaktan gurur duyuyorum.Tüm solakların günü kutlu olsun.
demek yüzde 5,5uz. o zaman yüzde 12,5 olması umuduyla kutlu olsun.
solak olduğum için çok mutluyum...:)
en iyi dostlarımızdan biri olan sol elimizin günü kutlu olsun.
(bkz: açılın ben de solağım)
(bkz: YAŞASIN SOLAĞIM DEMEK)
nasıl ve ne amaçla kutlandığını bi' türlü anlayamadığım gün.