bugün

birileri yine ağlamış, hani ezeli koyuyordunuz ne oldu yamulmuşunuz.
galatasaray medical park'ın galibiyetiyle fenerbahçeyi banko favori gösterenlere en güzel cevabı verdiği maçtır.
galatasaray mp'nin fenerbahçe'yi 10 sayı farkla 76-66 yendiği karşılaşmadır. ayrıca galatasaray medical park galibiyet serisini 11 maça çıkarmıştır.

edit: imla.
bazı arkadaşlara güzel kapak olmuş maçtır .
hani şu fenerbahçeyi seviyorum ama bazı taraftarları inanılmaz antipatik , sen efendi efendi takımını destekle , sivri sivri konuşma , ondan sonra travmadan travmaya yelken alıyorsunuz , fena oluyorsunuz , üzüyorsunuz herkesi .
ben bu kadar atıp tutup , üstüne bir de on sayı fark yesem bırak entry mi silmeyi , kendimi silerim , vallahi bravo , büyük yüzsüzlük gerçekten , tebrik etmek gerek .
fenerbahçe'ye koyarak bir galibiyet farkla öne geçtiğimiz karşılaşma. ondan önemlisi ve ikili averajda da öne geçtik. derbilerimizin 4'ünü de oynadık. bundan sonra tırt takımlarla yapacağımız 5 maçtan en az 2 mağlubiyet almalıyız ki fenerbahçenizin sezonu lider bitirebilme şansı olsun. f'beli deliler şunu da unutmasın ki saha avantajı şampiyonluk yolunda önemli bir avantajdır.

o değil de koyduk mu?
fenerbahçe sempatizanlarını çıldırtan müsabakadır.oysa ki, maç öncesinde bin atlılar gibi şen idi bu insanlar.
Fenerbahçe futbol kulübünün ismine sponsor aldığını zannettiğim konu.

(bkz: kedi canını senin)
fenerbahçe yenilmiş sanırım.geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum fenerli arkadaşlara.
fenerbahçe'ye koyarak liderliğe yükseldiğimiz karşılaşma. şampiyonluk yolunda çok büyük bir avantaj!
(bkz: buralar önceden hep dutluktu)
(bkz: dut yemiş bülbül)

ee hani favori. hani ezeli eziyet. yaa ışıl alben'in ağlak yüzü.
Fark 15 sayıya çıkınca, bu sefer olacak galiba dediniz değil mi ama unuttuğunuz bişey var bayanlar avrupa liginin namağlup takımı ve bu senenin favorisi var.
12 şubat 1911 fenerbahçe galatasaray maçının 100. yıldönümünde oynanan maç. hayret, bizim dingo 7-0'cı taraftarlar nasıl farketmedi ki bunu. olacak iş değil. 7-0 diyorum 7-0...
fenerbahçelilerin, galatasaylılarla dalga geçmeyi beklediği andır.
Galatasaray MP'ın taraftarın desteğiyle Fener'i yeneceği maçtır.
(bkz: armanın gururu sarı melekler)
armanın peşinde olacağımız karşılaşma.
(bkz: siz çok güçlü oldunuz nevriyeyi bize verin)
bayanlar basketbol ligi maçı. saat 15:00 te abdi ipekçi spor salonunda oyananacak ve fb tv den naklen yayınlanacak.

bu akşam erkek takımının geleneksel terbiye görevini yerine getirmesinden sonra, avrupa kupasında zayıf rakibini 2 maçta da şamaroğlanına çeviren dişi kanaryalarımızdan bir galibiyet daha beklediğimiz maç.

galibiyet: 2 puan
bilet fiyatı: 7 tl
yenilgi sonrası ışıl alben in yüzündeki ağlak ifade: paha biçilmez!