bugün

allah gavur'a bile hidayet vermiştir, ne yazık ki içimizdeki solcu mahlukatlar nasibini alamamıştır.
Biri tarafından yönlendirilmiş olduğu açık o yaşta bir insan mantıklı kararlar alamaz daha çocuktur masumluğu kullanılmıştır.
hz isa ilah olsaydı hac a gerilmezdi diye terkettiği dinden , ayı ortadan ikiye yaran peygamberimizin dinine geçerek mantıksal tutarsızlıklara bambaşka bi boyut getirmiş şekerlek çıcık.
kafiyeli bayram mesajı atmadığı sürece benim gözümde adamdır ama. helal.
sadece troller tarafından desteklenen çocuktur.
Musluman olmayi sizden ogrenecek degiliz!
Dogru yolu secmis, turkiye'ye gelmedigi surece dogru sekilde islamiyet'i ogrenecektir.
islam en az mantıksız olan dindir. bu çocuk sorgulamaya devam ederse bir yıl sonra deist ve büyük ihtimal bi kaç ay sonra ateist olur.
amerikalılar teisttir zaten sadece dinini değiştirmiş.
Allahuekber. Kiminin aklı 12 yaşındayken başına gelebiliyormuş. Bizim sözlüğün 12 likleri neler peşinde.
iki bakımdan şanslı çocuktur. en azından neyi bulacaksa kendisi bulmuş ve doğru olanı bulmuştur.
ergendir.

bir kaç yıla budist sonra deist gelecek yıllarda ateist olacaktır.

takmayın kafanıza o yüzden. bende o yaşta he-man oluyordum.
islamiyete aykırı konuşsa, derler ki al işte 12 yaşındaki çocuktaki mantık bile sizde yok.
ama islamiyeti seçti ya, o daha 12 yaşında çocuk illaki birinin etkisinde kalmıştır.
Bizim ateistlere umarım ibret olacak kardeşimizdir.
bizim yerli malı ateistlerimizden daha zeki çıkan çocuk.

bizimkiler ancak "müslümanlay çok şakiyt ama?" desin dursun. ömürleri geçiyor, zaman aleyhimize işliyor haberleri yok.
ateistlerimizi sinirlendirmeye yetmiştir.

çocuk sorgulamış, islamiyeti seçmiş işte kardeş? sonucunda ateizmin seçilmediği sorgulamayı saymıyor musunuz? sizinki sorgulama, gerçeğe ulaşmaya çalışmak değil; islamiyete saldırmak için yer aramak.
çektiği videoda tek bir Arapça laf etmeyen Allah'ın tekliğini ve Peygamberin Allah'ın elçisi olduğunu diğerlerinin anlayabileceği şekilde ingilizce söyleyen çocuktur. Herhalde bu çocuk üzerine övünenlerin büyük çoğunluğu, çocuk biraz daha büyüyüp müslüman olarak kalsa ve övünenlerle tartışmaya girse Çocuğu Arapça kullanmadığı için Kafir ilan edecek kişilerdendir.
kızlı erkekli kolejlerde okuyacak cocuktur..
12 yaşında din mi araştırılır deyip, çocuğa mal diyebilecek kapasitede 12 yaş zekasına bile nail olamamış hödükleri kudurtmuş olaydır. ulan öküzün oğlu sen bu yaşında elin çükünde site site dolanıp evde sivilce patlatırken, çocuk o yaşta nelerle uğraşıp, ne kararlar alıyor ibret al.
''12 yaşına kadar hristiyandım ta ki sorgulayana dek' dedikten sonra videoyu kapatmamı sağlayan çocuk. kahkaha attırarak güldürdü.
12 yaşındadır.
akıllı çocuktur. doğru yolu bulmuştur.
buradan o çocuğa sesleniyorum; artık pipinle oynadıktan sonra 3 kere ağzına, 3 kere burnunaa su alman gerekiyor.
(bkz: bir sen eksiktin)
akıl yaşta değil baştadır sözünün en güzel örneği.
12 yaşında islamiyeti seçmeyen milyonlarca amerikalı çocuktan sayıca azdır.
henüz çocuk olduğu için bakılması gereken ileride de müslüman olarak devam edip etmeyeceğidir.

ulan bi de ben kendimi bildim bileli deistim diyince o kadar laf yemiştim. şu velet 12 yaşında müslüman olunca göklere çıkarıldı.