bugün

(bkz: keranacı amadeus)
oha diyebildiğim haktır.
ne hakkı arkadaş aslında erkek çocuğununda 18 yaşını bitirip reşit bir genç olana kadar değil sevgilisi arkadaşlarında bile kalmaya hakkı yoktur.
bu ne lan şaka gibi. 12 yaşında kız çocuğu sevgilisinde kalmasına izin vermedi diye annesini bıçaklıyor.
(bkz: yok ebesinin amı ali sami)
bu hak vardır aslında, hiç kimse bu hakkın olmadığını iddia edemez. böyle bir hak olmasaydı bugün kernel rumuzlu yazar arkadaşla karşılaşmazdık.

(bkz: 12 lik hatunun sevgilisinin evinde becerilme hakkı)
12'lik çocuğun sevgilisinin evinde geceleme hakkı diye değiştirilmesini talep ettiğim başlık. 12 yaşında hatun mu olur ya yapmayın eylemeyin.
12'lik bir dişi hatun değil çocuktur.
Kernel amadeus'un "12'lik hatun" yazmasıyla pedofili olduğunu anladığımız başlık. (bkz: pedofili)

Ayrıca "12'lik hatun" nasıl bir tanımdır?
kastedilen kız şuradadır.

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/15591820.asp
(bkz: in sübyanizm we trust)
başlıkta mantık hatası vardır en başta 12 lik "hatun" yoktur, 12 lik "çocuk" vardır. bu yaştaki "çocuk" neyin doğru, neyin yanlış olacağını kestiremez ve zaten 18 yaşına kadar gelene kadar da ebeveynlerinin sorumluluğundadır.
hukuken öyle bir hakkı yoktur. Velisi hak sahibidir.
(bkz: 12 kalibrelik serseri mayın)
herkes kızmış ancak, "ben sevgilimde kalıcam" diyen 12 yaşındaki kişiye çocuk demek biraz yanlış olur.

en azından kendi yaş grubu arasında hatun olarak adlandırılabilir.
(bkz: pedofili)
olmamalıdır. ama o yaşta kendilerini nikahlayabiliriz, evet.
(bkz: olm 12 5 falandım ben)
kernel amadeus gibi bir (bkz: pedofil)in hâlâ yazar olarak uludağ sözlük te barındırılmasıda mı bir haktır?

(bkz: pedifili nin suç olduğu biliyormuydunuz)