bugün

ne bilinçli toplumda yaşıyormuşuz da haberim yokmuş dedirten komşularımın toplu eylemi.

ulan tamam 1 gün geciktik diye ttnet çatırt diye kapadı interneti, bankalar da kapalı, mecburum bu gece sizden bağlanıcam anasını satim. ben şifre koymadım, sınırsız elalem yararlansın diye; bir tane delikanlı yokmuş ulan muhitimde. hepsi de bilgisayar kurdu anasını satim, normalde şifresiz gelen modeme şifre koyuyor itoğluları.

sana sesleniyorum linksys! bi daha modemi kapar açarsan ben gidiyim die, osururum bina çöker!

internete de bakmıyorum bi tek msn'den yazışıyorum öküz soyları!
terbiyesizin en onde gidenleridir. ayrica, komsusunun interneti yokken wireless modemine sifre koyan bizden degildir.
(bkz: komşudan 1 tabak internet istemek)*
komşulardan birinin wireless modemine kaçak girilmesi sonucu diğer komşulara bu olayı gammazlaması sonucu ortaya çıkan hadise.
linksys halen götün önde gidenidir; bu sefer kapar interneti ben balkondan belkin ablaya bağlandım. karşı bina herhal, belkin diye tanıdığım hatun da yok ama bir anda sempati duymadım desem yalan.
koç family (wireles değil sanki sigorta şirketi tey allam ya)
akalin
nisa
pikatelairmax
benveo
shirkan (kesin bez bebekde izliyordur bu)
ilayda
exper ewm-01
deli kadir
airties 205
lolita (nasıl biri acaba)
nah size internet ( sana ayrı bir gıcık oldum lan şerefsiz)

ve adını sır gibi sakladığım hayırsever bir vatandaş.* * *
http://forum.donanimhaber.com/m_12976524/tm.htm bununla 100-150 komşuda deneme yapabileceğiniz durum.
(bkz: o 12 komsudan biri olmak)
(bkz: ne olacağdı mahmut mu olacağdı)
ev alma komşu al mantığının komşu alma modem al mantığına dönüşmesine sebep veren durumdur.
herhangi bir wpa şifre kırıcı ile sorun olmayacak eylemdir. zira, wpa ile 8 haneli olur şifreler ve hiç bir noktalama işareti içermez.
en az 1 tanesinin şifresi biliniyorsa sorun oluşturmayacak olan durumdur.
bu komşular cimrinin önde gidenidir.
(bkz: bende bunu yapıyorum)
(bkz: bahtsız bedevi)
bilgisayarı iyice pencereye daya, pencereye.