bugün

"La ilahe illahlah" dedirtmiş bir olaydır.
depremi yaşayan izmirli ve izmirdeki arkadaşlara çok geçmiş olsun. allah beterinden korusun. böyle bir günde bile; bak , allah razı olmadı oruç tutmayanlar dolayısıyla gibisinden kelimeler çok çirkin hakikaten. allah inancı olan bir insan bunu dememeli. birlik olalım , dost olalım , gerilimden sıkıldık diyoruz ama hikaye galiba.
Havaalanındaydım Japon'lar masaların altına girdi bizim Türkler ikna olmak için sallanan lamba arıyor.
ulan istanbuldan hissedildi müteahhitin 7 sülalesine kaydım yan komşu hissetmezken ben beşik gibi sallandım yazık lan.
Midilli'de insanlara evlerine girmeme uyarısı yapılmış.
Malum yunanistan'da basın özgürlüğü var ve bir artçı beklendiği açık.
Hafta sonu Ege denizi çamur gibiydi. Alakası var mı acaba? Hâlâ panikteyim. Uzmanlar yedi felan beklentileri beni daha çok korkutuyor. Allah beterinden korusun.
Tüm izmir halkını il ve ilçe merkezlerine izmir marşımızı söylemeye davet ediyorum.

Şaka bir yana Allah esirgemiş. izmirli kardeşlerimize ve deprem olan diğer illere geçmiş olsun. Devamı olmaz umarım.
bizim binanın %95'inin torbayı doldurduğu depremdir.
Anında tahliye ettiler koca binayı, biz toplantıya devam ettik.
depremden dolayı can ve mal kaybı olmaması en sevindirici haber. ntv de dinledim 15 gün boyunca artçı olabilirmiş ve 7 nin üstünde bir depremde bekliyor prof. allah korusun.
ciddi manada sallayan depremdir, korkutmuştur, herkese geçmiş olsundur.

lokasyon: çanakkale
yalova 'dan ciddi şekilde hissedilmiştir, 17 ağustos'tan beri olan tüm depremler arasında en uzun süreni olabilir zira 35-40 saniye sürdü ve çok korkuttu.

ilk 5-10 saniye annemle göz gözeydik bir türlü bitmeyince salonda dizlerimizin üstünde bekledik, annemi altıma alıp ben üstte kalmaya çalışıyorum, sanki bina yıkılsa onu koruyabilecekmişim gibi...
korktum. binanın önündeki elektrik direği düştü. binaya güvenmiyorum ki eski bir bina, işim gereği bunu biliyorum. ama cidden korktum.
Afedersiniz ödümüzü bir tarafımıza kaçıran depremdir. Okuldaydım, yemişim sınavını deyip çıkacaktım.

Bir sınavım açıklandı sonra, daha büyük deprem etkisi yaptı ve oturdum oturduğum yerde. Mal gibiyim şu an.
çok geçmiş olsun. allah beterinden saklasın.
toz almaktan hissedemediğim deprem. anam sağ olsun.
Depremi yaşayan herkese çok geçmiş olsun.
Deprem anı sakinliğimin artık geçmişte kaldığını düşündürtmüştür. Dilerim can kaybı yoktur.
Mal, mülk, mevki, ego düşkünü sefiller umarım uyanmıştır.
ya niye bozuyorsunuz. başım dönüyor sanıyordum ne güzel :(
denizli'de de hissedilen deprem. 7. katta yaşamanın verdiği korku da eklendi bir de üstüne. tüm ege ve marmara bölgesine geçmiş olsun.
TeleviZyonda profesörler hala 7 üzeri deprem beklendiğini söylüyorlar. Ağzınızı hayra açın lan.
Beylikdüzü bu kadar sallanmışsa izmiri tahmin bile edemiyorum. Ellerim ayaklarım halen korkudan titriyor. Büyük geçmiş olsun.
Annemle telefonda konuşurken gerçekleşmiştir. Annem izmir ' de ben istanbul' dayım. Ikimiz de aynı anda sallanıyoruz. Annem şoka girdi. Ama çoksallanıyoruz diyor ben hala korkma v.s diyorum. " ama bu çok başka " diyor. 8 aylık hamile ben beşikte sallanır gibi sallanıyorum annem ciddi ciddi sallanıyor. insan algılayamıyor işte.

Allah beterinden korusun yazabilirim yalnızca.
afyondan hissetmediğim deprem.
alsancakta ikiye bölünen evler olduğu söyleniyor birileri bilgi versin.
görsel
balıkesir ve muğla fena zıplamış.