bugün

biletini aldım. izleyeceğim maçtır. gariban takımımız ilk defa böyle bir takımla karşılaşıyor izlememek olmaz.
amk. lig maçlarının biletlerini 2 tl'ye satıyorlar. bu maçın bileti 75 lira. (takıma yardım allah'tan.)
tamamen gereksiz bir maçtır.

(bkz: süper kahraman esprisi yapmak istemek)

not : fenerbahçeliyim.
daha çok olması gereken maçtır. endüstriyel futbolun çığırından çıktığı şu günlerde hem küçük takımlara destek olur hemde bölge halkının içinde fenerbahçe sevgisi oluşur.
tamamen gerekli bir maçtır.

yıllar sonra türkiye'nin büyük kulüplerinden biri, geliri tamamen batman takımlarına bağışlanacak bir maç için batman'a gidiyor. hem bu yönden hem de bu bölgelere futbolu ve fenerbahçe'yi sevdirmek için çok anlamlı bir maçtır.
Fenerbahçenin; Serkan Krırıntılı, Hasan, Bekir, Bilica, Caner, Cristian, Mehmet Topuz, Okan, Gökay, Alex, Kazım 11 iyle çıkacağı karşılaşma.
fenerbahçe'yi bir joker olarak düşünürsek, gayet güzel bir karşılaşma olacağı aşikardır. *
fenerbahçe şu an yaşadığım şehirde ve yaşadığım şehrin iki takımın karmasıyla yapacağı karşılaşmadır. keşke çalışıyor olmasaydım da gidip izleseydim demedğim maçtır. banane fenev den lan! kartalım gelse istifa ederdim yine de giderdim o ayrı. *
(bkz: batman forever)

not: batmanlıyım.
şaka şaka galatasaraylıyım

edit: fenevli arkadaşlar eksi oy verirken mouse u kıracaksınız. sakin.
ülkemizde çokça ihtiyaç duyulan organizasyonlardan biridir. süper lig'de takımları oynayamayan bazı illerde böyle dostluk maçları yapılması hem futbolumuzun gelişmesine, hem de oranın halkının bir nebze olsa güzel bir anı yaşaması için birebir. 2000 yılında g.saray-antalya türkiye kupası finali federasyon tarafından diyarbakır'da oynatıldıktan sonra birçok diyarbakır halkı g.saray'a sempati duymaya başlamıştı. bence hem taraftar kazanma açısından, hemde dostlukların pekişmesi açısından çok iyi bir düşünce, helal olsun f.bahçe'ye. devamını diğer gözde kulüplerimizden de bekliyoruz...
güzel bir hazırlık maçıdır. yakışır.
mehmet şimşek 2. yarıda fenerbahçe formasıyla izlenebilir. bilica yı çıkaracak sanırım hoca. bilica nın çıkıp bakanın oyuna girmesi fazla şey değiştirmez zira.
mehmet topuz un golüyle fenerbahçe 1-0 öne geçmiştir.
mehmet şimşek sayesinde gözlüklü futbolcu izleme şerefine nail olduğum maç. artık ölsem de gam yemem.
mehmet şimşek in devre arasında batman petrolspor dan fenerbahçeye transfer olduğu maçtır.
kazım kazım ın golüyle durum 2-0 olmuştur.
mehmet şimşek in guiza beceriksizliğinde gol kaçırdığı maç. yerini başka futbolcuya bırakınca heyecanı da kalmadı artık maçın.
anlamadığım ne zaman düşman oldularda dostluk maçı yapıyorlar ?

not : olmadı değil mi bu?
ne kadar gereksiz görünsede anlamlı faydalı bir maçtır. zira tüm gelir 72 batmanspora bırakılacaktır.
(bkz: batman dönüyor beyler)
(bkz: taşlayın)
maç sonunda fenerbahçe otobüsü değil basın mensuplarının bulunduğu otobüs taşlanmıştır. yanlış bir harekettir. güne gölge düşürmeye çalışan provakatörler mesaiye başlamışlardır yine.