galatasaray’a başarılar dilediğimiz karşılaşma.

eee avrupa fatihi bu boru mu?
Ahuehauehauheahue. Köy ligi çekyanın 65 milyon değeri olan ısparta pragtan 4 boru yiyen maklubesporun, hiç kimse karşısında tur şansı çok azhahahhaha.
çok komikmiş kardeş bir daha olmasın.
Hshshshs böyle ölmez bu ezikler. Gel benim 14'lüyü verim öyle ateş et.

iyi ki 6alatasay'lı değilim ya..
Beşiktaşlı olmasam gülerdim...
yayın ve saati hakkında bilgi bulamadığım karşılaşma.

neredeyse 12 nisan olacak ama bu maçın yayıncısını hala bulamadım.

pls
15 senedir şampiyonlar ligi gruplarında oynanan fenerbahçe-hiçkimse maçına benzeyen maç. sağlam rekabet oluyor.
hiç kimselerin kazandığı maç.
15 dk kaldı gün biriyor birisi de çıkıp söylemedi yahu.
Galatasaray doğası gereği avrupa da salı ve çarşamba günleri oynamaya alıştığı için perşembe günü programında hiç kimse ile oynaması normaldir. Alışın bunlara.
Fenerbahçe’ nin şampiyonlar ligi gruplarında hiçkimse ile 15 senedir süren büyük rekabetinin aksine arada sırada oynanan türden bir maç. Şampiyonlar ligi gruplarından pek uzak kalmıyor neticede galatasaray.
galatasaray şampiyonlar ligi takımıymış gruplardan hiç uzak durmazmış. keşke uzak dursaydı da bu kadar rezil kepaze olmayaydı lan.. bu sezona kadar son 35 şampiyonlar ligi maçında 1 mi 2 mi ne galibiyeti vardı sadece. kuralar çekilince çek takımları norveç takımları falan gs çıkınca gülümseyip "yesss beeee" diye birbirlerine çak çak yapıyorlar yıllardır..
Galatasaray’ ın çıkıp aslanlar gibi oynadığı, sahadan çekilmediği maç. Aslanlar gibi oynayan hiçkimseye de tebrikler…
S.kik şaibeli ligimizde s.ikik tetikçi hakemleriniz sayesinde ligi ilk sırada bitirip şl’ye katılmayı üstün başarı görüyorlar hahahaha. iyi de sheriff falan bile gidebiliyor şl’ye bu övünülecek üstün başarı değil. Önemli olan orada ne yaptığınız. Gidip elinize veriyorlar dönüyorsunuz. Sonra o beğenmediğin perşembe maça çıkıyorsun es keza. Orda da çekya liginde ısparta pragdan 4 yiyorsun. Ama sorsan gesem şl takımı doğası gereği, oralarda esip gürler, devleri perişan eder asgsakdllsk. Bizim topladığımız puanlar olmasa kaç eleme oynayıp da gidemeyecektiniz kim bilir. Şimdi diyeceksiniz ki bi de, sheriff bile gidiyor siz gidemiyorsunuz ne konuşuyorsun. Onu da ilk başta açıkladım zaten. S.ikik hakemleriniz sayesinde haram şampiyonluklar alıyorsunuz. Önceden de ufak tefek oluyordu ama son 6-7 yılda bu durum ayyuka çıktı. Federasyon ve siyasiler fenerbahçe’ye karşı çok katı bi tutum içerisinde yıllardır. Hangi takıma destek verdikleri de ortada.
canım kardeşim bak hala aynısını yapıosn...

örneklendirelim. mesela kosice fc var slovak takımı. hatta yakın tarihte kapandı sanırım veya isim ortağın kapandı tam bilemiyorum... bu adamlar bile şl ne geliyor. ama real madrid de geliyor her sene. hani diyorsun ya "linize veriyorlar geliyorsunuz" diye...oraya giden her takım ben o kupayı alırım diye gitmiyor zaten. o statüde boy göstermek ayrı bir olay sizin anlayabileceğiniz şeyler değil bunlar onu beklemiyoruz zaten.

perşembe oynama konusunda da bizim alışkanlığımız değil genel olarak dedim ki bu böyle kim en çok şl ne gitmiş istatistikleri koyalım bakalım, he mesele perşembe oynamaksa o gunlerde oynanan şampiyonanın kupası da var bizim müzede o da sorun değil, hatta onun bir üstü de var, reali yendik. (dünyada real madrid i bir final maçında yenen tek takım da galatasaray dır bu arada bunu da araya sıkıştıralım)

11 senedir şampiyon olamıyorsun, bunu sürekli hakemlere bağlıyorsunuz, bu böyle olsa, o 11 senede 4 ayrı takım ın şampiyonluğunu görmezdiniz. basak, trabzon, bjk, gs.

bjk zamanında şl ye de gitti çatır çatır oynadı hiçbiri de cıkıp biz puan topladık sayemizde demedi...sizin sorununuz ne biliyor musun değerli kardeşim? siz kendi başarısızlığınızdan çok galatasaray ın başarılı olmasına, olamaması gerekliliğine odaklısınız.

işte bu yüzden hiçbir zaman galatasaray seviyesinde büyük olamayacaksınız.

bizim formamızı afrikada darbe yapan paramiliterden, new york harlem de rap yapan snoop dog a, 5 milyon takipiçsi olan ispanyol top cambazından, 30 milyon takipçili ingiliz manken giyerken sizinkini ancak fenerbahçe kayıkhanede yatıp kalkan rambo okanın giymesinin nedeni bu işte.

neyse. bu kadar örnek yeter sanırım,

galatasaray "türkiye" dir.

iyi bayramlar dilerim.
--spoiler--

galatasaray "türkiye" dir.

--spoiler--

elin sürçmüş kardeşim fransadır yazacaktın herhalde.
--spoiler--

elin sürçmüş kardeşim fransadır yazacaktın herhalde.

--spoiler--

kardeşim yok kasıtlı yazdım yahu *

galatsaray ı kuran ali sami yen dir, milli mücadelede görev almış bir insandır. fenerbahçe nin kurucusu kimdir mesela? dr nazım (eski başkanınız) niçin idam edilmiştir?

boşuan demiyoruz galatasaray "türkiye" dir diye.
tamamda madem türkiyesiniz neden fransız işgal kuvvetlerini okulunuzda 5 yıldızla ağırladınız kardeşim... neden 2011 de türkiye ceza alsın diye uefanın kapısında yattınız kapı köpeği gibi ? madem türkiyesiniz neden sürekli türkiyeye ihanet edip terör örgütü liderleri ile iş bitirmeye çalıştınız yıllarca.. sen ancak fenerbahçe başkanını örnek verirsin senin tarihinin yarısı leş. türkiyedir dediğin kulübün en bilinen 2 taraftarından 1 tanesi imralıda yatıyor diğeri pensilvanyada. en efsane iki adamından birisi amerikaya kaçmış diğeri organize suç işlediğinden yunanistana. sen kalkmışın biz türkiyeyiz diyorsun şaka gibi *
canım kardeşim biz istanbul u işgal eden ingiliz general in keyfi için düzenlenen kupaya iştirak etmediğimiz gibi bizim kulüp tarihimizde terörden tutuklanan, yargılanan "yönetici" sayısı diğer tüm kulüplerden daha azdır...

bizim tarihimiz tertemizdir, bu ülkenin kurucusu ulu önder mustafa kemal atatürk e suikast girişiminde bulunup yargılanıp idam edilen hiçkimse bizim resmi internet sitemizde yer almaz *
gene işine gelmeyen kısımlarda gözlerine tavuk karası iniyor kardeşim hayırdır. sen imparatorunuzdan bahset kralınızdan bahset. dualar ve himmetlerden bahset. imralıdaki aşığınızdan bahset pensilvanyadaki hoca efendinizden bahset ariften bahset ergünden okandan falan bahset bırak şimdi dönüp dönüp dr. nazımdan bahsetmeyi. 1 tane örnek verebiliyorsun ben sana 6 tane isim veriyorum hiç yorum yapmıyorsun neden *

tabi sizin sitelerde fotoğrafları yok utancınızdan kralınızın fotoğraflarını kaldırdınız uefa kupası albümlerinden falan.