bugün

Sözlüğü Aktroller basmış. Yazık çok yazık. Ekşide yazamıyor çomarlar.
olm hani herkes evetçiydi burda?

mevzunun başlığı bile yok lan daha!
reyiz çıkmış genşlerle söyleşi ediyor, kulları kaale almıyor.
ayıptır lan.

"neden evet" sorusuna, erdoğan dahil hic kimsenin cevabının olmadığının ispatıdır. varsa yoksa kılışdar.
kılışdarsız tek bir mitingi, konuşması, programı yok. sadece maddeleri anlatıp geçmesi gerekirken, referandumu, akp-chp seçimi algısı yaratarak sabote etmeye çalışıyor. tarihten ders almadığı da belli. 7 haziran evveli de bunu yaptı, %43'ü zor gördü. şimdi daha beter olacak gibi. uyaranı da mı yok zavallı adamın bilemedim ki!
gençlerle büyük buluşma başlığıyla yayımlanan yayın. fakat anayasadan çok kılışlar konuşuluyor. Garip. bize ne abi kılışlardan? Sen referandumu anlat.
Kendi kanalları dışında kanala çıkmıyor zaten.Bir sefer halk TV ye çıkacak cesareti varsa bundan sonra oyumu kendisine vereceğim.
temsili televizyona yapılmak istenen.

aynen coni.

görsel
çok kritik bir yayındır. referanduma az vakit kala riskli söylemlere gireceğini düşünmüyorum her ne kadar #evet 'i desteklesem de... binali yıldırımın konuşmasının %90 ı iyiydi, ama kalan%10 da iğnelendi malum. biraz bunun etkisi var bu yayında.
Özellikle kılıçdaroğlunun çelişkileri bölümü güldüren yayın.
Şuan üniter yapı konusunda asla taviz verilmeyeceğinden bahsediyor buyurun eyaletçiler.
genç; -selamın aleykim cumurbaşkanım, biz sizi çok seviyoz, ama yetmiyor. daha çok sevmek için ne yapmalıyız?

benzeri sorularla devam eden program.
Programın adı Gençlerle büyük buluşma. Ss ektedir.
görsel
http://www.youtube.com/watch?v=tWyWZhic9t8
--spoiler--
ömer üründül : taraflı bir yayındır.
--spoiler--
ben tarafsız değilim milletin tarafındayım .

recep tayyip erdoğan .
o arka plan ne lan öyle insanın gözünü yoracak cinsten. atv nin her şeyi kalitesiz amk.
Bir bitse de edho yu izlesem.
recepçim bir sorum olacak malum yandaş olmayınca kanala bağlanamıyoz

bari buradan sorayım ;

şu meşhur 15 temmuz gecesi cinali oratalarda görünmüyordu

vazgeçtim böyle bir tank olsun, bir jip olsun gitsin altına yatsın üstüne çıksın

epeyi bir süre hiç yoktu acaba neredeymiş ??????
2015 te kalmışım geldim baktım. ne olur ne olmaz.

uludağ hesabı da bizim bi evladımız sonuçta.

http://odatv.com/uludag-s...-skandali-1104171200.html
Sn Cumhurbaşkanı ne anlatıyor, oradaki insanlar neler soruyor anlamış değilim. Bunlarla ben ayrı ülkelerde mi yaşıyorum acaba? Oradaki genç dedikleri ile benim gelecek kaygılarım çok farklı. Benim orada olsam soracağım sorular eminim onların akıllarına bile gelmiyordur. Daha şimdiden bırakmışlar kendilerini politika denen çıkar havuzunun kirli sularına.
az önce c.başkanı meclis seçimlerini yenilemek üzere teklif verir mecliste gerekli gördüğü taktirde seçimi yeniler dedi ya la, kendi bile okumamış maddeleri.
(bkz: hala tv de rte yi izleyen insanlar olması)

bir dönem geldi geçti, bir rüzgar estirdi falan anlarız da, bıkmadınız mı mk?
Sorular hep beklenen yerlerden gelmis ve saksaklar toplanmistir. Acaba hic mi aksi soru soran yok? Hayat sana guzel be!
juve barça maçı var la trt 1'de.
o olmadı güldür güldür var show'da.

alternatifi çok olan yayın. hamdolsun.
Sorulan soruların genelinin özeti aşağıdadır.

+Sayın Cumhurbaşkanım referandumda evet ve Hayır seçeneği olacağı söyleniyor bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz? Birde gılışdaroğlu nefes alırken çok derin alıyormuş oksijen bitsin diye acaba buna yorumunuz nedir. Cok teşekkür ederim.