bugün

Başlamış mitingdir. Ellerinde Türk bayraklarıyla katılmışlar. Bayağı kalabalık görünüyor.

https://twitter.com/Haber.../1436672538277519364?s=19
En son nöbetimde aşısız covitli ve şuuru yerinde olmayan bir hastayla sabaha kadar ugrastım. Üzerimde kat kat koruyucu kıyafetler he defasında icerisindeki formam ter icinde kaldı ve tekrar üzerimde kurudu. Ben bu mitinge katılıp bir birine hastalık bulastıracak kisilere hakkımı helal etmiyorum, ben bu kisilere saglık hizmeti vermek istemiyorum. Altları boku temizlemek istemiyorum. Kuvayii milliye hareketiymis, onların bedeniymiş, tıp fakultesinde ilk ders fasizmmis. O kadar onurlu bir duruşları varsa hasta olurlarsa zerdecal hapı icerek evde otursunlar.
aaaa gördüm lan! plissken'de orada.
böyle bir şeyin açıktan desteklenmesini hiç doğru bulmuyorum. bu aşı olmayı düşünen kişileri olumsuz yönde etkileyebilir ve büyük bir vebaldir. aşı karşıtlığı ayıp değil ama bence başkalarını manipüle etmemek kaydı ile.
Baya da kalabalık aptal sürüleri. Dsö Türkiye'den elini çek, yazmışlar fln.

Hep de y ve x kuşağı dayılar. Z kuşağı hiç yok. Çünkü Z kuşağı bilime önem veren bi kuşak.
Bunlardan biri bile virüs kapıp hastaneye giderse almayın efendim içeri.
(bkz: 11 eylül 2021 büyük uyanış mitingi)

Günler öncesinden haber ettiydik.
Aşı karşıtı değiller aşı dayatmasına karşılar. Aşının koruyuculuğu var ise bunu vatandaşına anlatmak yerine aba altından sopa göstererek şart koşmaya çalışan bir devlet var karşımızda. iş yerlerine aşı gönderiyorsunuz. Ala. Lakin aşıya olumlu bakmayan çalışanlar için aşıyı anlatan birilerini göndermek çok mu zor. Hiç değil. Ama vatandaşı tehdit etmek varken ne gerek var ikna etmeye değil mi. Aşı olmak istemeyen ebeveynleri çocukları üzerinden tehdit etmek korkunç bir şey. Ve şu an yapılanlardan biri de bu. Memleket aşının koruculuğuna inanmamyan ama aba altından gösterilen sopaya daha fazla dayanamayıp aşı olan insanlara dolu. Bi akıllı sizsiniz.
Satılmış medyada ya haber olmayan yada çarpıtılarak servis edilecek miting, artık çocuklara kadar indiler deneysel sıvıyı dayatmak için.
geçen sene ve bu sene 1 mayıs, yılların işçi bayramı, pandemi bahanesiyle kutlanamadı. bu rezalet gündeme bile gelmezken bu miting sürekli gündemde tutuldu. bu mitingin üstü kapalı bir şekilde reklamı yapıldı. mitinge katılanlar ise samimi değiller. bu bir hak arama mitingi değil. hakkımızı 7 ay süren akşam ve hafta sonu sokağa çıkma yasakları süresince aramalıydık. en temel insan haklarının ihlal edilmesini görmezden gelip sadece aşı karşıtlığıyla vakit kaybettiler. durdular durdular, yasaklar kalktı, hayat normale döndü, aşılama başlayınca bunlar bir anda "dayatma var" diye hareketlenip sokağa döküldüler. zaten katılanların çoğu da malum güruhtan. araya birkaç tane de kemalist karışmış.
Peşin ek; Aşılarımı oldum, 20 tane daha aşı olunacak derlerse 20sini tereddütsüz olurum.

Bu toplantıya tepki vermenin, katılımcılarına ağzından köpükler çıkarak hakaret etmenin tek bir açıklaması var; farklı görüşlere tahammülsüz bir angut olmak. Dünyanın kimi yerlerinde nasyonal sosyalizm savunmak bile serbestken herifler ciddi ciddi mitingin yasaklanmasını falan istediler. Niye? Siktir lan bu ülkede anayasa var, bu ülkede demokrasi var, bu ülkede ifade özgürlüğü var. Kendini icra ettiği mesleğinden ötürü toplumdan üstün ve zeki gören bir avuç yaygaracı dalyarağın iki dudağı arasında değil insanların iradesi. isteyen aşı karşıtlığı da yapar, aşı da vurulmaz. Faşist sikikler sizi.
çok büyük salgın dönemindeyiz bilen bilir!
turistler muaf tutuluyor bu salgından hani.
bazı ülkeler tüm kısıtlamaları kaldırdı ama sizin takip ettiğiniz basın bunu pek gündeme getirmez.
sol basından bahsediyorum. her sikin en iyisini bilen basın!
o kadar büyük bir salgın dönemindeyiz yani.

aşı olup salgından kurtulacağızdan 6 ayda bir aşı olacağıza geldi konu.
ama bu hep karşındakiyle dalga geçmeye programlı, her sikin en iyisin bilen elit çomarlar milletle dalga geçiyor.

siz bu dünyanın kanserisiniz.
bu mitinge katılanlar değil.
Katılanları dikkatle incelediğim öküz mitingidir. Tiplerine bakınca alayının immunoloji profesörü olduğu anlaşılıyor!

E gençler, demokrasiyi daha hangi ileri, nurlu ufuklara taşıyoruz? Misal, safra kesesi ameliyatında kesiyi nereden açmak gerektiğini halk oylaması ile belirlemeye ne dersiniz?

Hayır, olmaz öyle demeyin, sonra halga depeden bagan çok bilmiş foşik ilan edilirsiniz. Peşinen söyleyeyim.
ilginç bir mitingdir.
https://twitter.com/slmhk.../1436742937082269698?s=20