bugün

yeni bir yazar.

(bkz: koştursun efenim sözlükte)
(bkz: Hoşgelmiş inşallah kızdır)

Edit: beni bilen bilir. Kızla falan işim yok. Maksat adet yerini bulsun.
Hoşgelmiş.
Nickine bakılınca tam totoş nicki ama tanıyanlara sordum.
Cillop gibi kız dediler.
Serdar bekleme yapma canım.
Plissken is my girl.
plissken erkek ismi kardeşim.

siz hiç plissken snake diye bir isim duymadınız mı anlaşılıyor ki az film izlemişsiniz.

escape from new york - kurt russel

pek iyi bir film değil ama dün izlediğim ve vaktimin sülük gibi emildiği ghost rider sekansından sonra izlemenizi tavsiye edeceğim filmdir.
Bu da tito 2 (tit a nick).

içkiyi fazla kaçırınca nick değiştiriyor. Gençsin daha kardeşim, yazık etme kendine.
Jimmy olduğunu paylaştığı videolardan anladığım yazar. Profiline bakmama gerek yok.
Jimmy tudeski imiş. Yav arkadaş hayret bi şeysiniz. Niye nik değiştirirsiniz ki. Nikimi Jimmy tudeski yapıyım da gör. Mel gibson da benim nikimi alsın. Onun nikini de serdar06 alsın. Öyle öyle üçgen yapıp birbirimize takalım.
kendisinin mgs sevdiğini düşündüğüm yazar.

mgs 2 de ki snake karakteri iroquois pliskin ismini kullanır zaten o karakter de escape from new york filmindeki snake plissken karakterinden özenilmiştir.

aynı kafadaki yazarları görmek beni nasıl mutlu ediyor bilemezsiniz. mesela geçenlerde gran turismo muhabbeti yaptığım yazar da oldu. keşke uludağa daha fazla yazar gelse de benimle aynı kafadaki yazarlarla muhabbet etsem.

iyi yazmalar dost.
pilden ne istediği anlaşılamayan yetkili.
görsel
fatih terim ve sokak köpekleri hakkında girdiği entryleri sevmeyip itinayla eksilediğim yazar. bunun dışında iyidir.
itinayla eksilediği yazarmış jimininde sikindeydi amk adamın karması - 5 bin olmuş eksiliyorum tatavası yapıyorlar. gerçekten çok yazık..

tanım : sevdiğim saygılı edepli bi yazardır..
bütün sözlük eksi oy verse de fatih terim ve sokak köpekleri hakkında girdiği kırıcı entryleri beğenmemeye devam edeceğim yazar. bilin bunu !!!
Şahsım hakkındaki üzücü bazı çıkışları ve fatih terim ile sokak köpekleri hakkında girdiği olumsuz entrylerden ötürü haklı olarak kırgın olsam da sözlükte iyi vakit geçirmesini dilediğim yazar.
Sözlüğün magazinci yazarı,hemen her şeyden haberi oluyor.
Fatih terim ve sokak köpekleri hakkındaki kırıcı çıkışları sebebiyle çok sabretsem de sonunda dayanamayarak donuza eklediğim yazar. Mutlu ama uzak olsun.
messi tarafından eline veriler yetkili kişisi. alsın cr7'sini şimdi ötede oynasın. pis cr7ci.
Köpeklerle ilgili anlatamadığı anıları olduğunu düşündüğüm yazarsı.
Güzel yazar ama kemalistlerin aklını çelip aşıdan vaz geçmelerinden endişe duyuyorum, zaten aşı olanların neredeyse tamamı kemalist .
aşı konusundaki isteksiz tavrına üzüldüğüm yazar. küstüm. gıcık...
Aşı konusunda iyilik düşünüyor ama yanlış yapıyor bırak kemalistler olsunlar deneysel aşılarını.
her şeyde olduğu gibi covid aşısında da ucuza kaçmış cimri suser. olm çinlilerin içine ne kattığı belli değil. olsana üstün german aşısını. selam ve yarasa ile.
plissken dikenine katlanır.
Kendisi gizli fenerlidir.
azılı aşı karşıtıdır. düz dünyacı olması da muhtemel.