bugün

Cogunlugun saglanmasi durumunda yapilacak olan zirve. Zirvemiz alkollu olup saat 18:00'de alsancak cimlerde baslayacaktir. Tarih uygun bulunmazsa birkac gun ileri alinacak sekilde degistirilebilir. Gelmek isteyenler sahsima ozel mesaj yoluyla geleceklerini belirtirse sevinirim boylece gelecek kisi sayisi hakkinda da yaklasik bilgi sahibi oluruz.

Edit: zirve tarihi 16 agustos olarak degistirilmistir. Ayrintili bilgi icin Yeni baslik acacagim birazdan. Bir gunde yeteri kadar kisi toplamak oldukca guc. Zirve tarihi bir anlik gelisti ancak iki uc kisiyle zirve olmaz. Bu yuzden gelecekler simdiden 16 agustos cuma aksami icin planlarini yapsin.

(bkz: 16 ağustos 2019 izmir alsancak zirvesi)
11 ağustos 2022 tarihinde yapıalcaktır. şimdiden yerimizi ayırtalım *
sağlam pompaların olacağı zirveymiş. vay arkadaş ya *
Seninle işemeye gidilmez aq ne zirvesi.
Beni tanimiyorsunuz. Ben olsam onyargili olmazdim. Ayrica sadece kizlari davet ettigime dair bir detay belirtmedim, cinsiyet ayrimi olmadan alkol icen herkes davetlidir. Zirve ayri, benim kizlarla olayim ayridir. Merak etmeyin kizlari elinizden almam.*
Fakir misiniz çimlerde içiyonuz aq gidin orda sunset in yanında manje var mis gibi takılın orda.
izmir, Alsancak' ta bir toplanma önerisidir. Alkollü durumla ilgili duruşunu desteklemediğim ve zirve olursa orada ne konuşulacağını veya ne yapılacağını bilmediğim ve lokasyon olarak şuanda katılmak için yaklaşık 500 km gelmem gerek zirve. (Katılmayı planlamıyorum. Alkol içmeyin.)
çimlerde olmasa katılacak olduğum zirve.
o ne öyle bel ağrısı eşliğinde sıcak bira içmek? sandalyelerin suyu mu çıktı arkadaş?

not: "ya sen gel mekâna geçeriz kıpskıps" tekliflerine karşı "yarın bayram var, dana kescem ben" kartını kullanacağımı şimdiden belirtmek isterim.
Bir gün ben de katılacağım memleketimin zirvesine, hep özenirim.
2007 de alsancakta bi zirve yapmıştık.

istanbul, ankara, bursa, çevre iller falan..

Rakı içmiştik bütün gece, her şey bu kadar pahalı değil tabii.

Ne güzel günlerdi. Zamanımız da bolmuş istanbul, ankara, izmir zirvelerdeydik.

Yaparsanız benim yerime de 2 bira için.
(bkz: hadi ama sadece biraz eglenecegiz)

Saka bir yana, Mekan olarak cimlerin belirtilmesi daha samimi ve eglenceli bir ortamin saglanmasi, boylece zirveye katilacak arkadaslarin birbiriyle evindeymiscesine daha hizli kaynasmasi adinadir. Sonucta sozlukte herkes birbirini tanimiyor. Bu arada isteyen istedigiyle istedigini yapabilir. Burasi ozgur bir sehir. Sadece tek bir kural var: ortamin eglencesini bozacak davranislarda bulunmamak ve medeni olmak. Ben sahsen izmir insanlarina bu konuda guveniyorum. Bunlara uymayacaklar zaten gelse de kendine aramizda yer bulamaz.
Bu arada Zirve ne kadar kalabalik olursa o kadar eglenceli olacak. Dolayisiyla yeterli sayi saglanamadigi takdirde zirve 16 agustos'ta yapilacak olup bu tarih degismeyecektir. Yarin yani 11 agustos zirvesi icin gelecekler ozel mesajla kesinlikle beni bilgilendirsin. Eger Zirve tarihi ileri alinacaksa bunun haberi yarin oglene kadar ilk entryde edit seklinde tarafimdan belirtilecektir. Herhangi bir belirtme olmazsa zirve 11 agustos'ta yani yarin baslayacaktir.
Ulan bu moruk nereden çıktı demezseniz gelirim.

Sonuçta ilin içindeyim şu an.
Aklima gelmisken; zirve alkollu olacagindan oturu +18 yas siniri vardir. Bu kurala uyuldugu takdirde zirve alkol alan herkese aciktir.
Tarih 16 agustos saat 18:00 cuma gunu olarak degistirilmis ve kesinlestirilmistir. Bilginize.