bugün

saat 20:00'da antalya atatürk stadı'nda başlayacak olan tsl 16. hafta maçı.
deniz çoban'ın yöneteceği karşılaşma.
sözlük aleminin pek ilgisini çekmemiş, galatasaray'ın büyük ihtimalle kazanacağı karşılaşma.
bilet fiyatları: kapalı tribün 110 tl, açık tribün 90 tl, kale arkalarının ise 75'er tl olacağı maçtır.
galatasaray'ın kazanması gereken maç.

açıkçası galatasarayımız son zamanlarda bizleri biraz küstürdü ki bu başlığın böyle boş kalması da bunun bir göstergesi. takıma güven çok azalmış durumda. bugün yenersek elbette mutlu olacağız ama yenilirsek de sanıyorum çok şaşırmayacağız. bu kötü bir durum. neyse umarım 3 puanla döneriz antalya'dan.
herhangi bir mağlubiyette raykard efendinin o lüle lüle saçlarının yırtılması gereken maç.

(bkz: senin saçını yırtarım)
(bkz: geniş aile)
iddaa'da galatasaray'ın seksi oranıyla değerlendirilmesi gereken maçtır.

yani aslında ben 3 kupon yaptım bu maça birinde bile oynamadım. ama yenemezlerse ayıp olur diyorum bu saatten sonra. skor tahminim de antalyaspor 0-2 galatasaray. hey yavrum hey. dur bakalım. "dediydim" mi diyeceğim, müneccim boku yediğimle mi kalacağım?

edit: olsun deplasman kazanır onu bildim heheyt.
(bkz: 1 0 olsun bizim olsun)*
galatasaray'ın aşağıdaki 11le mücadele edeceği ve kazanacağı maçtır...
kale: leo
defans: uğur-servet,hakan-caner
orta saha: topal,barış-elano-keita,arda
forvet: kewell
büyük ihtimalle 11 aralık 2009 dtp nin kapatılması kararı nın gölgesinde kalacak olan maçtır.
kewell'ın forvet oynayacağı karşılaşma.

birşey diyemiyorum ancak alt bitecek gibi.

edit: yeter artık amk. bundan sonra ne düşünüyorsam tersini uygulayacağım. 1den 2 oldu lan!
Ömer, Kerim, Yalçın, Ayhan, Şenol, Jedinak, Ertuğrul, Sedat, Necati, Ali Zitouni, Djieouha onbiriyle antalyasporun galibiyet icin sahaya cikacagi mactir. orta sahadan bozma forvetlerle galatasaray in isi zor.
mustafa sarp' ın cezası sebebiyle forma giyemeyeceği maç.
yine dinden imandan çıkaracak gibi duran maç.
galatasaray ofsayt taktigi uygularken,sıçtığı böyle gole lanetler olsun dedirten bir gol yedi sayın yazarlar.
ama orhan da ofsayttaydı o ayrı.
galatasaray'ın 5-0 öndeymiş gibi saçmalayıp gol yediği maç.
(bkz: isyanlardayım)
galatasaray'ın forvete messi ronaldo ronaldinho üçlüsünü bile koysa hiçbir maçının garanti olmayacağını kanıtladığı maç olmaktadır. sen hücum hattına dünyada ses getiren transferler yapıp defansına gökhan zan, servet, sabri, hakan balta gibi birbirinden sakar 4 futbolcyu koyarsan o takım asla bir istikrar yakalayamaz arkadaş.
1-0 olan maçtır.
antalyaspor'un ofsaytımsı bir golle öne geçtiği müsabaka.
antalyaspor'un farka gittiği maçtır.*
galatasaray tarihi bir yenilgiye doğru koşuyor eğer ilk yarıda gol atamazsa. maçtaki futbola göre konuşuyorum, skora göre değil.

ayrıca şunu belirteyim: galatasaray bu savunmayla süper ligi bırak bank asyada bile şampiyonluğu garantileyemez.
iki gol çok benzerdir.
ayrıca lanet olsun galatasaray.
galatasaray'ın ofsayt taktiğinin sıçtığı maçtır.
2-1 keita. erken öten horozun başının kesilmesini umuyoruz.
fenerbahçelilerin şimdiden bi yerlerine kına yakmaya hazırlandıkları karşılaşma ama maçın 90 dakika olduğunu unutmamak lazım.
edit:bu kadar eksi veren yazar veya yazarları maç sonunda da görmek isterim.karmama sıçtınız lan.