bugün

mutluluğun formülünü çözmüş kesin. belki kolayı icat etmiştir bilemeyiz.
subliminal msj veriyolar bu iyi bi reklamcılıktır. hatta bizim farkında olmadıgımız anda bilinç altımıza yerleşiyor cocacola.
bu gidiş ile 4cü dede olmaya adaydır.

(bkz: colanın beyin hücrelerini öldürmesi)
mutluluk temali coca-cola reklaminda oynayan dededir. soyledikleri gercekten guzeldir. "100 mutlu yil gecirdim ve hala yasanacak guzel seyler var." diyor. hayatla olan baglari guclu olan dededir. torununun torununu veya torunun cocugunu goren dedir. zira bu da muhtesem bir seydir. saygi duydum.
iktidarsız olabileceğine kanaat getirdiğim amcadır. (bkz: ana koş dötten tespit yaptım)
kimse bahsetmemis bari ben söyleyeyim.
102 yaşını devirdikten sonra kendisine gelen reklam teklifini kabul edip çocuğuna, torununa bol sıfırlı bir miras bırakmak istemiş insandır. O yaşta dahi kafası zehir gibi çalışmaktadır. Helal olsundur. "yürü be dede kim tutar seni" denilesi insandır.
-Allah bu kola'yı bulanın tuttuğunu altın etsin
(bkz: 102 yaşında kola içen nene)
büyük olasılıkla 103 yaşına giremeyecek dededir.

ama yinede
(bkz: allah bilir)
kendisine ithaf edilen die motherfucker die şarkısında da, olaydan habersiz headbang yapar.

öl ulan, ne kolası dedem?
illa "30 kilogram taşşak sahibi dededir . zira bu yaşta sağlık sorunlarından dolayı cola içmek pek iyi değildir." diye yazmama sebep olan konu .

eksi bas buna da , içinde kalmasın .
hacca gidip coca cola bagimlisi olarak geri dönen rahmetli dedemle benzerlikler gösteren dededir.
başka reklamlarda da görülesi şirin ihtiyardır.
ayrıca annemin gazlı içecekler zararlıdır tezini boşa çıkarmış caanım dededir.
- anne kola ömrü uzatıyormuş bile bak, ne zararı...
ne içsin rakımı içsin demekten alıkoyamıyorum kendimi. iç dede sonuna kadar arkandayım ve dede mümkünse cola turka iç malum 102 yaşındasın - toprak çağırıyordur seni - caca cola içersen israyi'le yardım ve yataklıktan dolayı cehenneme atarlar.
coca cola ile aynı anda icat edilen dededir.
kola içen insan 102 yaşında olmaz, aslında dava açmak gerekir coca cola'ya yanıltıcı reklam yaptığı için.

edit: imla
30 kilogram bollocks sahibi dededir .
kola gibi bir içecek ve içilmemesi için özellikle dikkat edilmesi gereken iki yaş grubundaki insanlar (yeni doğmuş bebek-yaşlı bir amca). bu ne yaman çelişki hacı amca !

edit: ne için eksilendiğini de açıklamak gerekir. zira son derece doğru bir açıklama. biraz mantık!
gastrit, mide fıtığı, ülser ve reflüsü olmayan dededir. *
yeni bir intihar yöntemi bulan kılı agarmıs ecnebi.
Fenerbahçe teknik direktörünün 10 sene sonraki hali.
bir müslüman gibi ramazan sevdası içinde bulunan kolacıların yeni oyunudur bu dede.
hayatında kola içmedigi bir gerçektir. reklamda da bir yudumu zor içirmişler, öyle elinde tutuyor.
Bu yaşa kadar gelmişim m.koyyim artık kemiklerim erise ne yazar anlayışındaki uzun ömürlü dededir.
şizofren olmuş dededir. kendisini 102 yaşında sanıyordur. aslında çoktan toprak olmuştur.
Alzheimer olmuş dededir.