bugün

entry'ler (504)

recep tayyip erdoğan

just tayyip iste, ciddiye almayın cok fazla. En fazla belediyede şef olabilecek yetenekte, birikimde bir adam fakat cok ballı dogurmus anası...

sözlük yazarlarının düzenli olarak yaptığı sporlar

sex on the beach if lucky.

sözlük yazarlarının düzenli olarak yaptığı sporlar

sex on the bed.

evet tanrı yok

falanda filanda diyerekten mantıksal çıkarımlarla başlayıp sonlanan zırvalama. Ne var diyen, ne yok diyen ispat edebilir bağnazlığın lüzümu yok.

nazım hikmet ran

güzel şiirler yazmış çapkın, fantastik komunist. Bağnaz denir mi evet çünkü ideolojiye saplanmış her kişi bağnazdır aslında. Başka bir zaman ve mekanda doğsaydı budist rahibi, molla, el kaide militanı, papa yada pkk'lı olmayacagının bir garantisi yok ama kesin yine iyi şiirler yazardı. Tabii budayı, Hz. Ali'yi, Usame'yi yada Jesus'u överdi, ama iyi şair.

şafak pavey

klişe "bilinçli hatun", derinlikten yoksun, sığ.

O kadarda yüklenmeyelim yaw editi: insani olarak güçlü duruyor eyvallah, engellilerle ilgili çalışmalar yapıyor eyvallah ama faşizan bir partide vekil üstüne üstlük siyah tişörtle meşajı seviyor, mesaj kaygısına son!

sırrı süreyya önder

Ibrahim tatlıses'in sanat, politika ve siyasetteki karsılıgı. ibrahim tatlıses'in muzik kalitesi neyse bu adamın sosyalist dusuncede, sinemada, siyasetteki kaliteside odur.

kötü telaffuzu ve türkçesiyle barıs der, demokrasi der ama canlı bomba eylemleri icin "bu insanlıgın bittigi noktadır, vicdansızlıktanda beterdir" diyemez. Polisin göz yaşartıcı bombasına zulum der teroristlerin katlettigi masumlar icin tek kelime edemez. Cunku kukladır, maskottur...

türk tankları ırak a girdi

terorist icin girmisse yanlıs hareket yok zaten bizim buralar tatil yaptik 80 yil geri geldik diyerekten girmislerse dogru haraket...

van a yardım kampanyası

STK'larla yapılmaması gereken sadece orada durust guvenilir bir tanıdık varsa onun aracılıgıyla yapılması gereken yardım. Benim bir ogretmen arkadasım var mesela.

depremi allah ın takdiri olarak gören kişi

pozitifist gerizekalı ornegi baslık. ipnetor, senden iyi biliyoruz fay hatlarını, sıkısmaları tektonik hareketi, kuantum fiziginide, klasik mekanigide okuz. Elektrik ve Magnetizma kuvveti icin tasıyıcı parcacık var ama yercekimi kuvveti icin tasıyıcı parcacık yok ortalıkta okuz iste bunun icin Allahın takdiri diyoruz cok bilmis sunepe!!

van a yardım kampanyası

herseyide devletten bekliyorsunuz be kardesim ya, PKK'nın muhimmatınıda mı devlet versin ayıp yaw

gerekirse van ı ermenilere veririz kürtlere asla

teorik olarak dogru cumle. senin olan malı birisine vereceksen bir onceki sahibine verirsin...

Not: oglum kuzum yavrum verelim demiyoruz. Ebediyete kadar bizim altında uranyum var bir kere golun :)

van depremine objektif bakıs

Van depremi Allah'ın takdiridir. Depremde aci cekenler icinde saf, temiz iyi kalpli insanlar yok mu elbette var. Olenler yada aci cekenler icinde pkk'lılar yok mu elbette var. Yardım etmek istiyor muyum elbette istiyorum. Yardımlarımın sadece normal vatandasa gidecegini biliyor muyum elbette bilmiyorum. Yardım edecekmiyim elbette hayır. Bir iyilik yanında bir kotulugu barındırıyorsa evla olan secilir. Uzuldummu elbette uzuldum ama normal vatandas icin uzuldum. Sevindimmi pkk'lı olduyse sevindim. Olay budur. 24 askerimize uzulmeyipte humanist kesilenlere duyurulur...

NOT 1: normal vatandasa doktorda, ogretmende, poliste dahildir ki bazıları pkk'lı guruba bile dahil olabilirler dusuk olasılıklada olsa.

NOT 2:Bir yakınım orada olsa yardımı Turkcellle vodafonla gondermezdim kendim gotururdum.

NOT 3:Van'da bir yakınım yok mumkunsede olmasın.

Elzem NOT: Van depremiyle ilgili humanist baslıkları acan insanların anlamadıkları olay su: Adına Turk deyin, Anadolu insanı deyin ozde vatandas deyin ne derseniz deyin bu insanlar zaten kurt komsusuna selam vererek, onun marketinden alıs veris yaparak, kebapcısına giderek, cocugu universiteyi kazandıgında yada oglu memur olarak atandıgında devlete "sana kursun sıkanları seviyorsun lan Allahsız" diyerek isyan etmeyerek dunyanın hicbir yerinde gorulmeyecek derecede musvik davranıyor kurtlere (suclu yada sucsuz)yeterince. bundan saha fazlasını bekleyip Van'a yardım falan istemek ayıp kacmıyormu. ustelik bu yardımların PKK'ya muhimmat olarak gitme tehlikeside varken. Ornekmi istiyorsunuz: bakın Bulgaristan ortada Turk kaynaklı teror yokken turklerin yemedigi dayak kalmıyor. Bakın Srilanka Tamilleri gordukleri yerde sopalıyorlar devlet dairelerine bile sokmuyorlar yaw.

van a yardım

yapmak istedigim ama gonderdigim paranın kursun olarak askerimize donmeyeceginden, yada kızılayda arabamı havaya ucurmayacagından, yada kandildeki serefsizlere battaniye olmayacagından emin olmadıgım icin yapmayacagım ve vanlı kardesiminde beni mazur gorecegi yardım. O kadarda salak degiliz

beyni olan insan ırkçı olamaz

anatomik olarak sacma onerme. Sosyal olarakta sacma olabilir. Dostoyevski kitaplarında cicekten, bocekten, vicdandan sozeder ama Turklerden nefret eder gercek hayatta hadi bakem ne olcek simdi?

van depremine sevinen canlı türü

Eger 24 askere uzulmeyip depreme uzulduysen uzulme mına koyum sikiyim senin insanlıgını bırak ikisinede insan olanlar uzulsun!!!

not : hatta dagda bir hic ugruna, olen suriyeli gerizekalıya bile uzul. ne isin var lan salak CIA'in, KGB'nin Mossad'ın, El-Muhaberat'ın piyonu oluyorsun okuz git iki inek iki dana yetistir karpuz ek insanlıga faydalı ol amcık.

van depremine sevinen canlı türü

eline kalesnikof almıs caniden daha zararsız varlıktır. bana gore fikirleri cocukca ve sacma dahi olsa dusundukleri fikir ozgurlugu cercevesinde yorumlanmalıdır takii evinde labaratuar kurup diyarbakırda deprem meydana getirecek bir mega lazer silahı gelistirmeye calisana dek. birisi cani katil, eline silah almıs digeri sadece "bunların olmesi iyidir" diye dusunuyor kıyaslanmaz bile; birisi kana susamıs vahsi oburu salak. dusun kardesim eyleme gecirmede oldurmeyide dusun, ayrılmayıda dusun, tecavuzude dusun, tum turkler olsun diye dusun, tum kurtler olsun diye dusun, tum rusları istiyorum diye dusun ne bok dusunuyorsan dusun.

burada ilginc olan nokta birkac gun once 24 askerimiz sehit oldugunda "koyduk mamınıza yiyorsa kamplara baskın yapın hade bakim" diye facebook yorumları yazan gotlerin Allahın takdiri olan deprem karsısında sevinen kisiye agza alınmayacak seyler soylemesi. Ne oluyor sen hem adam oldurup hem serefsizlik edince iyiydi, depremi sevinen adam mı yaptı yalaka üçkagıtcı totveren????

ben sevinmedim insanlar oldu cocuklar oldu ama farzetki adamın birisi sevindi, sevinebilir salakca olsada manasızda olsa sevinir. Depremi o yapmadıki, insanları o oldurmediki sadece kurtlerden hoslanmıyor buda hakkı sende ondan hoslanma. Ama 24 asker kendiliginden sehit olmadı bir cani oldurdu o genc yavruları.

Eger 24 askere uzulmeyip depreme uzulduysen uzulme mına koyum sikiyim senin insanlıgını bırak ikisinede insan olanlar uzulsun!!!

ben bu yazıyı eski sevgilime yazdım

severdim seni kerata...

emine ayna

Sinek Tanrıcası yada Sinekli Got yada Gotu Sinekli bakkal... Napayim bu isim aklıma baska birsey getirmiyor iste. Sinek olayı olmasaydıda hoyratlıgına ve igrencligine takardım heralde...

eski Entry:

sadece sinekler tarafindan cok cekici bulunan kadin yada kadın gibi birsey gibi sey. kendine has bi kokusu iddia ediliyor. hemen heyecan yapmayin paris hilton yada adriana lima falan filan gibi parfüm degil; göt kokusu. videoyu izledim 2 gün yemek yiyemedim surekli aklıma geldi allah kocasına sabır ihsan etsin dedim sonra geri aldım oda bundan beterdir dedim lanet ettim sustum sinekli bakkal kitabını bile gozumun gormeyecegi bir yere koydum bu lanet goruntu yuzunden . ıyyyy pislikkk

kemal kılıçdaroğlu

aslında iyi adam cay icilebilir muhabbet edilebilir birisi fakat liderlik kumasi yok. yakinda can yldasi tarafından hancerlenecek yeni model chp'li Sezar...