bugün

kadınla değil efendim araçla. araba yani. abd vatandaşı olan Edward Smith isimli 57 yaşındaki bir adam. arabalara karşı bir aşk yaşıyor ve bunlarla sevişiyormuş. bir kez de helikopterle sevişmiş. *
--spoiler--
Kendisine "hasta ruhlu" diyenleri dikkate almayan Edward, "Otomobilimin güzelliği karşısında yaşadığım duygular, tamamen aşk. Belki çizginin biraz dışındayım ancak Ateş Böceği (Herbie) ya da Kara Şimşek (Knight Rider) gördüğümde dayanamıyorum. Bir kez de helikopterle seviştim" dedi.
--spoiler--

http://www.haberturk.com/...cat=180&dt=2008/05/24
gözde parçası egzoz olsa gerek.
(bkz: bisiklete tecavüz eden adam)
altındaki yorumlar ile beni benden alan haber.

--spoiler--
Misafir 24.05.2008 13:45

bu herif arabayı her sefer vurdurarak çalıştırıyodur *
--spoiler--

(bkz: gül gül öldük)
ateşli panda reklamının temel konseptinden etkilenmiştir, imrenmiş de olabilir.
http://www.youtube.com/watch?v=xJA5Uh2bi3o
arabayı yalayarak yıkama ihtimali üzerinde yoğunlaştığım, en son egzozunu yalayıp sonra olaya egzozdan giren, orgazmdan sonrada ön kaputun üstüne uzanıp bir sigara yakan kişidir.
birde türk versiyonu var bu adamın

http://www.youtube.com/watch?v=coHceajm7Ac
başka bir yorum ise şöyle

--spoiler--
Misafir 24.05.2008 13:00

tedavi için hurda araba mezarlığına götürüp tattırmak lazım..
--spoiler--

yarab!
--spoiler--

Belki çizginin biraz dışındayım ancak Ateş Böceği (Herbie) ya da Kara Şimşek (Knight Rider) gördüğümde dayanamıyorum. Bir kez de helikopterle seviştim" dedi.

--spoiler--

okuyucu yorumu:

"adamda ne güç varmış helikopterin bile ırzına geçmış..."
--spoiler--
tanımadıgı arabayla sevişmesin aids olur benden söylemesi
--spoiler--
etrafta araç bulamadığı zamanlarda " el arabasına " başvurması muhtemel hasta şahıs.* ayrıca victoria secret yerine f1*i izlemeyi tercih edeceği kesin olan insan.* hayalinde ki meslekte otopark görevlisi olmaktır.*
vazelin olarak motor yağı kullanmaktadır.
(bkz: benzin deposundan girmek)
en son bir mini cooper'la ilişkiye girmiş, sübyancılıktan hapsi boylamıştır.
bir rivayete göre en sevdiği film gone in 60 seconds imiş. böyle inleyen mustang'ler falan.
ünlü komedyen şahan gökbakarın bir skeçindeki konuydu bu olay,bekliyorduk ve güveniyorduk ne zaman gerçek olcak diye şükür oldu sonunda...
muhtemelen para karşılığı seks amacıyla rent a car olayına da girmiş adam. tabi ucuz olsun diye taksi de tutmuş olabilir.
-- spoiler --

pişman değilim sözlük.

-- spoiler --
transformers kardeşlerinde birine denk gelmesi sonucu cinsel tercihini anında değiştirecek olan adamdır!

(bkz: optimus prime)

(bkz: rodimus prime)
Herhalde tamir için arabanın altına yattığında orgazm olan adamdır. *
kadin reklamlarinda arabalarin bir cinsel obje olarak kullanilmasini tasvip etmeyen cinsel kisilik.
haberi gördükten sonra adamın fotoğrafı'nın verdiği izlenimle iyi yapmıştır. lakin istesede 1 bayan'la bile sevişemezmiş, şapkalı sapık..
tamı tamına bin adet farklı alet edevat, kısacası araçla* seks yapan, ilişkisini monotonluktan kurtarmak için her boku yiyen adamdır.helal olsun.
- hurşit senden nefret ediyorum, artık üstüme binemezsin.
+ off ulan. su kaynattığın zaman hiç çekilmiyorsun.
- mahmut senden nefret ediyorum, artık üstüme binemezsin.
+ off ulan. yağ damlattığın zaman hiç çekilmiyorsun.
(bkz: menstrüasyon)
toptan yanlış haber. buna seks denmez. kişilik bozukluğu denir. sitede egzantirik bir haber buldum diye sevindirik olmuş işte.