bugün

türk erkeklerinin hiç bir şeyi hak etmediğine inanan feminist kadın düşüncesi.
(bkz: turşusunu mu kurucan)
zaten türk erkeğininde özelliği onu almaktır.
anal seks e ne dersin bebeğim şeklinde cevaplanabilinir.
(bkz: mandingo)

(bkz: lexington steele)

(bkz: hayırlı işler bol güneşler)
türk kızları aleyhine yazılmış onlarca başlığa karşı açıldığını düşündüğüm başlık.
(bkz: bir nokta koy gözünü sevem)
"not aldım hepsi için bir zenci erkek göndericem ben sana." şeklinde ayar verilebilinecek bi tarafı kalkmış hatun kişi söylemidir. eee öyle vajinaya böyle zenci.
türk erkeğinin hayal gücünün türk kadınından daha yüksek olduğunu gösterir. türk erkeği alet miktarını 1000 olarak belirlemiştir.
(bkz: 1000 tane sikim olsa birini sokmam ona)
bir harun abi söylemi.
ya şimdi söyle bi düşündümde bu yazıyı, gercekten böyle düşünen türk kadını (varsa) yani diğer yabancı hatunlar aptalmı türk erkeği diye yanıp dolanıyorlar yok onlar akıllıysa bizim türk hatunlar ne oluyor birisi bana açıklasın.*
eksi manyağı olması muhtemel başlık.
az veren candan çok veren libidodan, en son kaça olur?
türk vatandaşı isen verme ihtimalinin oldukça yüksek oldukça yüksek olduğu durum.
(bkz: ama yapma asuman)
5 ya da 10 satırı virgülle bağlayan birinin tespiti.
(bkz: 10 vajinali bluevelve)**
"birileri harbiden dese de tum turk kizlarinin yureginin yaglari erise" dedirten ifade...
türk'lük zaten insan ırkıdır. eşek cinsleri için : (bkz: merzifon)
bu tip başlıklara entry girmememe rağmen dayanamayıp yazma kararı aldıgım konudur.
1.60 boyunda 65-70 kilo arasında ki bir bayanın agzından çıkan bir sözdür.
genelde, elde edemedigi endamlı türk erkeklerinin ardından hayal kırıklıgına ugramıs ve bir yabancı ile aradıgını buldugunu dusunmus, ve ondan sonra türk erkekleri'de vs vs diye konusmaya baslayan yuzde 15'lik statüde olan bayan tipidir.
gizli bir eşcinselin erkek portföyünü artırmak amaçlı öne sürdüğü tezdir.
(bkz: 10 penisim olsa birisini sana vermezdim)
(bkz: taşa kalkar sana kalkmaz)
(bkz: göt)

(bkz: oral sex)
(bkz: koprolali)
zenci fantezisidir. hoş karşılamak lazımdır. yüz tane penis olsa birinin bile verilmemesi gerekendir.