bugün

ntv'de bu gece 23.00 sularında başlayacak yeni programı. çiğdem anad'ından tut güzide duran'ına kadar on adet ünlü kadın sunacak programı. (haydi gel bizimle olx3)+1 tadında bir program olacak muhtemelen.
ara ara baktım, güzel konuşuyorlardı. ancak "beyaz mı okan mı?" diye anket yapmaları bana çok saçma geldi, garipsedim. yakışmadı.
1 kadın bile bazen çekilemezken 10 katını biraraya getirmiş oluşum. içinde bir de müjde ar ve onun benzerlerinden olunca insan fişi çekip hayatına son verir, diyeyim.

edit: müjde müjdeee! müjde ar yokmuş sanırım, ama onun gibileri mevcut.
görüp görebileceğiniz en dandik ntv programı.
kadınlardan çok erkeklerin konuşulduğu, başarılı erkeklerin davet edildiği, çigdem anat'ın sunduğu programdır.
çok sesliliğiyle ancak evde yapılan altın günlerine benzeyebilen dandirik program.
an itibariyle zafer algöz'le yeni filmin küfür derecesi tartışılan program.
çok kadın hiç kadındır mantığını ispatlayan ntv yapımıdır.
şu an konuğu hayko cepkin olan program.
daha fazla dırdır ve saçmalıktan meydana gelen ezik program.
ntv'de yayınlanan kadınlar matinesi kıvamında ki program. hatta bu akşam ki bölümünde oscar ödüllerini konuşmaktan ziyade kim ne giymiş ne takmış takıştırılmış konuşuluyor.
yahu biz kadınlar dedikoduyu ne çok seviyoruz dememek elde değil...
niye dünyanın kadınlar tarafından yönetilmediğini kanıtlayan program.
Ntv de sezon başından beri yayınlanan, on kadının her hafta bol bol konuştuğu, ancak birbirlerini pek dinlemediği, gelen bay konuklarına ise çok olağan sorular sordukları programdır. Moderatör olarak bulunan çiğdem anad gerçekten zor bir işin üstesinden gelmektedir.
program iyi hoş, anlamadığım gönül yazar neden konuşulan konudan çok alakasız başka konular hakkında yorumlarda bulunuyor.
Boşu boşuna konuk çağırılan programdır. Konuk iki laf edemeden 10 kadından 9u tArtışmaya, Gönül yazar ise konu ne olursa olsun las vegas da evlendiğine miamide ki evine sözü getiriyor...bu format olmamış herkes konuşmak istiyor kimse sırasını da beklemediği için tam bir kaos hakim ayrıca bağlantısız olarak her konudan kadın psikolojisine geçiş yapılıyor oraya uyarlanıyor efendim bu akşam ki tartışma konumuz "Baykal kadın olsaydı " idi yoruma gerek bile kalmadı artık. NTV gibi kaliteli yapımları olan bir kanaldan gereksiz bir girişim olmuş.programa Gökmen özdenak ı konuk edip adam Daum deyince o kadar detaya girmeyin efendim biz kadınlar futboldan anlamıyoruz gibi bir diyalog geçmiştir, kına gecesine amon amarth'ı davet etmek niye o zaman
bi bakiyim geçen hafta ne yapmışlar diye tivibu'da gezerken, murat boz'u konuk ettiklerini gördüm.
demek ki işi biliyolar.. aferin kızlar denilesi program.
zap yaparken birden denk geldim, la bu neymiş dedim, fazla değl 2dk falan durdum, hayretten dudağım uçukladı. alt yazıda programın tartışılan konusu olarak "puf terlik bilmem nesi" yazıyodu... oha lan. türkiyenin tek derdi bumu homoğakoyim.
(bkz: garson bana da aynısından getir)