bugün

Kalplerin rumenlerle atacağı euro 2016 açılış maçı.
euro 2016 nın açılış maçı turnuvanın favorilerinden ev sahibi fransanın kazanması bekleniyor ama romanyada kolay teslim olmayacaktır güzel bir maç olması dileğiyle.
romanya nın zavallı olacağı maçtır. daeş maçı seyretmeye gelebilir.
3-0 fransa nın döşeyeceği maç. Romanyayı fazla büyütmeyin amk.
kaleci tataruşanu'nun devleşmesine rağmen romanya'nın 1-0 kaybedeceği maçtır gol ise anthony martial'den gelecek.
Tamamlanamaması muhtemel bir maçtır. Umarız öyle bir şey olmaz.
açılış maçı. 10 da başlayacak ve trt naklen yayınlayacaktır.
Avrupa şampiyonasının açılış maçı. Açılış maçları genelde şampiyona heyecanının gölgesinde, sakin ve golsüz geçer. Ancak bu sefer içimde keyifli bir maç izleyeceğimize dair hisler var. Efesimi ve çerezlerimi iyi ki dünden hazırlamışım. işten biraz geç çıkacağım için ucu ucuna yetişeceğim gibi duruyor. Fransa, turnuvanın favorilerimden biri. Bakalım bizi nasıl bir maç bekliyor.
gollü olmasını istediğim açılış maçı.
futbolun tüm güzellikleri olmalı.
romanyanın kazanmasını istediğim maç.
Tabiki Romanyayı destekleyeceğimiz maç. Vurdukları gol olsun inşallah. Ama maalesef Fransa alır gibi. Skor tahminim 3-1 Fransa. Umarım yanılırım.
avrupa' da nasıl izliyecegimi merak ettiğim maç. varmı falan.
fransa ev sahibi olmanın avantajıyla ilk maçı 2-1 kazanır.
Romanya'nın defansla kastirip kastirip kontra atakla galibiyete ulaşacağını düşündüğüm maçtır.
Pogba, giroud yağlar, fransa galibiyetle başlar.
fransa'nın 2-0 kazanacağı maçtır.
gönlüm romanyadan yana ama ev sahibi kazanacak gibi.
david guetta ve zara larsson'dan açılış şarkısını izleriz herhalde.

romanya eski romanya değil, 3-0 fransa alır, griezmann, martial, pogba.

edit:maç o kadar sıktı uykudan payet'in golünü kaçırdım. helal be sana payet.
romanya'yı destekleyeceğim maç olacaktır. umarım romanya gruptan çıkar.

sözlükte ne çok romanya'yı destekleyen varmış.
Ngolo kante ye dikkat, insanı izlerken yoracaktır.
fransanın gollü galibiyetini bekliyorum.
romanya grup eleme maçlarında uzun bir gol aramama serisine girdi ve bu serinin dinamik ve genç fransa karşısında da devam edeceğini düşünüyorum. Gol atamayan romanya kalesini hile kapatma noktasında diğer istatistiğin tam tersine başarılı sayılabilir. Fransa cephesine gelirsek kendi evlerinde yetenekli oyuncularıyla bence minimum iki gol bulacaklardır . Daha fazla gol bulmaları ne kadar takum olduklarıyla alakalı.
nedense romanya'nın kazanmasını dilediğim maçtır.

şayet istemekten öte gerçekçi olacaksak 2 farklı bir sonuçla fransa kazanır gibi.
Ilk tehlike romanyadan.
romanyanın inanılmaz bi gol kaçırdığı maç. yapma be Romanya. iyi başladı ama olsun. inşallah devam eder böyle.
hakemin kötü bir yönetim göstereceği belli olan euro 2016 ilk maçı.