bugün

10 bin 91 erkekle yatan kadındır, hayatını kitaba aktarmıştır.

ulan yaz yaz bitmez o kitap be ? *

saka maka 10 bin erkekten 1 tanesi bile biz olamadık amk ?

--spoiler--

Avustralya'nın Melbourne kentinden Gwyneth Montenegro isimli kadın, 10 binin üzerinde erkekle birlikte olduğu hayatını kitaba aktardı

http://www.hurriyet.com.tr/dunya/26714624.asp

--spoiler--
(bkz: dostum kadın demişsin ama bu bildiğin leğen)

Görmüş geçirmiş hatundur..
KAZANDIGI PARAYLA PILOTLUK BROVESI ALMIS KADINDIR, HELAL OLSUN!
belediye başkanlığına bir el atmalı.
söylemesi ayıp ama bizde erkeğiz.
arada sadece sarılıp uyudukları da olmuştur. motor mu lan bu? duyguları olan bir kadın nihayetinde. *
kitabından bir parça:

--spoiler--
sv_gravity 5 yapmış gibi hissediyordum. uterusumdan içeri giren hava yer çekimine meydan okumamı sağlamıştı. he amk o uterusa 10.000 kişi girse tabi öyle hissederim.
--spoiler--
böbrekleri iflas etmiştir.
(ç)alışmıştır. Artık sıradan bir şey olmuştur.
Kazandığı paranın bir kısmı ile vajina daraltma ameliyatı olması gereken kadındır.
fazla penisin böbreğe zarar olduğunu öğretmiştir. *
18 yaşındayken bir grubun tecavüzüne uğramış ve ondan sonra hayatı değişmiş eskort. belki de tecavüze uğramasa farklı bir hayatı olabilirdi.
parkta sokak arasında market tuvaletinde tezgah altında olan fantezileri de mevcuttur sanırsam.
zarardan geç de olsa dönen hanım abladır.
ne diyelim, geçmiş olsun.
görmüş geçirilmiş hatundur.
aynı güneşin altında uykuya daldığı insanları da saymış bence bu manyak.

her erkekle 10 dakika yatsa, ki daha fazladır, 100.000 dakika yapar. 100.000 dakika 1660 saat yapar. 1660 saat 69 gün yapar. bu kadın hayatının 69 günü boyunca hiç aralıksız şaapılmış öyle mi?

ayrıca saat başı 3bin dolar mı ne alıyorsa şu ana kadar 5 milyon doları olması lazım.

ben de şu ana kadar 21.349 kadınla yattım. hepsiyle de 25'er dakika seviştim. bilin bakalım ben kaç yaşındayım?

tanım: yalan söylüyordur.
aynı erkekle birden fazla yattıysa, ömrü seksle geçmiştir.