bugün

görsel
Juventus' un kapana kapana götünün çıktığı maçtır.
vidal denilen adamın ne kadar mal bi adam olduğunu bize gösteren maç.bir adam ayağına aldığı bütün topları ezer mi? evet eziyor arkadaş.
Oha. Fena dolu yağıyor.
Iki dakikada bembeyaz oldu lan stat.
20. dakikadan sonra kar yağışının bastırdığı ve zeminin bembeyaz olduğu maçtır.
Biz fenerbahçeli olarak türklük diyelim sizi destekleyelim* siz küfredin. Sizi de kınıyorum.
yoğun kar yağışından dolayı 20 dakika ara verilen müsabakadır.
maç an itibariyle durdu.
drogbanın oyunun kar nedeniyle duruşunu malafatı avuçlayarak protesto ettiği maç.
inşallah galatasarayımızın gruptan çıkmasına vesile olacak maçtır. fakat üstü kapanan stada sahip olup da kar yağışı beklenen günde neden üstünün kapatılmadığını merak ediyorum kar başladığından beri.
bugün bir gs'li arkadaşımın 8taş diye dalga geçmesi üzerine juve'yi destekleyeceğimi söylediğim maç. ama yok abi. iki takıma başarılar. gs'yi desteklemem. renktaş juve'yi de. renklere aşığız ama tek beşiktaş'ta.

hem gs alsın amk. türk takımı sonuçta.

çok kararsızım sözlük.

"alın bu maçu..."

cuhara.
"bir Galatasaray-juventus maçı da normal şekilde geçsin yahu" dedirten maçtır.

ya birisi yüzünden diplomatik skandal olur, ya patlamadan-çatlamadan maç başka ülkede oynanır yada kar yüzünden maça ara verilir.

bu 2 takım hiç mi normal bir maç oynamayacak?
yoğun kar yağışı nedeniyle ertelenen maçtır. ayrıca star tv ve birçok izleyici galatasaray'ın 3-5-2 oynadığını sanıyor ve yanıldıklarını belirtmek istiyorum. 4-4-1-1 sisteminde şu dizilimle oynuyor galatasaray:

---muslera---

chedjou---g.zan---semih---riera

eboue---melo---selçuk---burak

---sneijder---

---drogba---
28 saniyede bembeyaz oldu zemin.
33. Dakika 30 Saniye oynanadıktan sonra, yoğun kar yağışından dolayı çizgilerin karla kaplanıp kaybolması üzerine, portekizli hakem tarafından 20 dakika ara verilen şampiyonlar ligi mücadelesidir. Maç durduğunda skor 0 - 0'dır.
büyük ihtimal iptal.
ulan ayda yılda bir maç izlim dedim o da yarı da kaldı iyi mi? yapacağınız stadı sikim.
maç tamamen soğudu amk.hakemin kulağına kar suyunun kaçtığı maçtır.
Maç ertelenmiştir geçmiş olsun.
arkadaş kırmızı top niye var? bu gibi durumlar için değil mi?
neyin ertelemesi bu.
rusya da, iskandinavya da maçlar nasıl oynanıyor.
bu kırmızı top niye var arkadaş.
31:00 da maç durmuştur.

cenabet rakam işte.

bu arada maç yarına ertelenmiş, ulan hakem hayatında hiç mi kar görmemiş, ulan biz halı sahada yarım metre kalınlıkta karda oynamıştık, ne biçim adam bu ya.
Maç ertelendi. Vay anasını.
hayatında kar görmemiş güney amerikalı hakem yüzünden iptal olmuştur. üşüdü herhalde gavat yeni gelin gibi.
cimrilikten stadyumun üstünü kapatmazsan, başına gelmeyen kalmaz. Kar kaplayan stadı ilkel yöntemlerle temizlemek de ayrı bir rezillik. Bakkal dükkanı önünü temizler gibi bu ne bea...
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar