bugün

Kızlarla hunharca eğlendiğimiz mini zirvedir. Çok tatliş kişilerle tanıştım, en yakın zamanda ikincisini planlıyoruz *

Edit: günün şarkısı mirkelam'dan tavla.

http://i.imgur.com/Opoq1WB.jpg
görsel

Bakırköy semalarında gerçekleşmiş zirvedir.

Hepinizi seviyoruum kızlar.

kalp kalp kalp.
Memesi küçük kızların zirvesidir. Gördüğünüz üzere hepsinin memesi küçük.
Fakir kızlardır. Ayrıca o işaret yapan kimdir merak etmekteyiz.
Fotoğraftan anlaşıldığı üzere birbirlerine çiçek almışlar.

Vah yazık, kıyamam.
sözlükte hepi topu dört kız olduğunu göstermiş zirvedir.

yalnız benim elim bile bunlarınkinden daha bakımlı. gerisini siz düşünün artık.
bir zirvedir. kızlarla çok güzel bir gün geçirdik cidden. çok kültürlü naif insanlar. buradaki kötü yorumlar çağırmadığımız için heralde. kezban diyen dilinize kurban olurum ben.
Hayatı boyunca 3 tane kız bir arada bulmuş diye el hareketi yapan gereksiz bir erkek. O 3 kızı da alır seni bir köşede bırakır ve yüzüne bakıp hunharca gülerim. Mağrifet kızlarla olduğun an bir yerinin kalkması değil. Yarın bir gün o kızlar seni kedi yavrusu gibi kapının önüne koyduğu an ağlamaya başlarsın. Biz daha fazlasını da gördük hatta yaptık ama hiç bir zaman için de, erkekliğimizden ödün vermedik. Olması gereken bu.
Birbirlerini yakalarina taktiklari karanfillerden taniyan sozluk kizlarinin gerceklestirdigi zirvedir. Bir dahakine haber verin. Aksiyon olur.
Ahahha hayır normalde bir şey yazmayacaktım da insanlar gerçekten o kadar aptalca şeylere takılmış ki hayret ettim.

Şunu diyen olsaydı cidden saygı duyardım. "Neden hareket çekilmiş o fotoğrafta?"

Ama insanlar nereyi eleştiriyor.

Elleri, manikürü, yaş aralığını ve çay bardaklarını.
Hepimizin normalde hayatında bulunan detayları bir hakaretmiş gibi sunmak, işte bu kafa beni güldürür sadece.
Ellerimi seviyorum, oturup konuştuğumuz yeri sevdim, çay içmekten haz alıyorum.

Siz az ötede şarap yudumlarken manikürlü ellerinizle(!) Girin entrynizi biz böyle iyiyiz *
Uc tane ergen toplaşıp karanfil ve jelibon eşliğinde çay içmiş ne zirvesi ya hu.
eglenceli gectigi anlasilan bir zirvedir.

genç birkaç yazar bir araya gelip çay eşliğinde sohbet etmişler.

bu kadar basit.

bu yani. çay, bildiğin siyah rize çayı amk ya...

belli ki yaşlar ufak, 16-20 bandı evet, bi el hareketi var o biraz toy bi davranış kalmış ama belli ki muhabbet iyiymiş o ara çekmişler tolere edilir yani...

eee? boyle basit bi olayda bok atmak, kavga etmek ne eleştirmek ne ulan amk evladı? gülümse geç ulan. sen ananin amindan 25 yaşında mı çıktın -eğer gerçekten öyleyse Stephen Hawkingi ara, müjdeyi ver- ha anten?

siz nasıl insanlarsınız amk ya, 4 genç oturup çay içip jelibon yemiş, gül geç...

mal.
Zirveyi uludağda sandım. Neden uludağ diye belirtyorsun arkadaşım? Başka bi sözlük olsa orada açarlar başlığı değil mi? '1 şubat sözlük kızları zirvesi' yeterli olurdu diye düşünüyorum. Aslına bakılırsa baya abartmışım, gidiyorum.
anlaşıldığı kadarıyla eğlenceli geçen zirvedir. buradaki davarların yok liseli, yok laf atıyorlardır, yok canları sigara çekmiş falan demelerine takmayın. önemli olan bir arada olup eğlenmektir şüphesiz. bu adamlar yalnız oturup kendilerini avutsunlar anca.
Gündemdeki Haberler
güncel Önemli Başlıklar