bugün

Az önce gerçekleşendir.
Yazamıyorum .
Edit: patlamayı ışidin yaptığı ortaya çıkınca yayın yasağı getirildi.

Patlamayı haberleştiren diha muhabirine ulaşılamıyor.
Antep Emniyet Müdürlüğü'ne düzenlenen bombalı saldırıyı ilk olarak geçen DiHA muhabiri Mehmet Hakkı Yılmaz'dan haber alınamıyor.

Patlamayı bomba yüklü araçla ışid gerçekleştirmiş.
2 polis ölmüş 18 yaralı var. ilginç ama yaralı sayısı artıyor.
olay antep öğretmenevinin önündeki caddede gerçekleşti.
Alışmamaya söz verdiğimiz için hala "yok artık!" diye tepki verdiğim patlamadır. Şaka olsundur.
Söylenecek ne bir söz kaldı artık ne de geçmiş olsun dilemek geliyor içimden. insanlar diken üstünde bir pazar günleri var pazar kahvaltılarının içlerine sıçmak nedir orospu çocukları.

Geçmiş olsun gaziantep.
Al işte ülke filistine döndü. Onlarda da başta ufak ufak başlamış şimdi hergün saldırı. Bizim ülkemizde böyle olacak sanırım.
Vay arkadaş o kadar normal geliyor ki artık teşekkürler hükümet.
Ambulanstan önce yayın yasağı ve kınama gelecektir.
eski şehrimde olmuş patlamadır. arayıp konuştum doğruymuş. şuan hatta oraya çıkan yolları kapatmışlar. şehidimiz var deniyor ne kadar doğru bilmiyorum, inşallah değildir.

allah yardımcıları olsun.

edit: 1 milyon defa gelip geçtiğim yer lan. sinirden elim ayağım titriyor.

ntv'ye göre en az 1 şehit polisimiz var.
Yeni türkiye'de haber değeri yoktur.
Yuh be kardeşim oha be kardeşim.

Ne diyelim artık ne? Bunun sorumluları belli de neyse.
türk insanı için artık önemsizdir. zaten halkta bunu istiyordu belli ki...

akp çok başarılı oldu terörü kabullendirme de.
işte yeni türkiye ,teşekkürler rte !
her allahın günü patlamayla uyanan tipik ortadoğu ülkesi olduk.
1 saat önce dibimizde gerçekleşen patlamadır. Bugün de ölmedik.
geçmiş olsun.

artık hiçkimsenin istihbarati bilgilere vurgu yapmaması da acıklı bir duruma dönüştü.

o zaman ben soruyorum: ey mit nerdesin amk? yalandan bir iki bomba yüklü araç yakalayıp haber yaptırıyorsun. bu kaçıncı bomba senden eser yok?
"1 mayıs 2016 gaziantepte patlama" başlığına lanetleyici bir entry gir, karma yükseltmeyi hedefle ve vatanı kurtar.

Diyerek tekrar ve tekrar yazmak. Olmuyor böyle bir katkı sağlayamıyoruz. Sağlamaya çalışsakta tbmm, iktidar vs beyinleri basmıyor bu eleştirilere tepkilere. Bu kaçıncı oldu artık.

Vefat eden ve edecek olanlara Allah rahmet eylesin.
patlamalarda yaşanan "istikrarın" bir göstergesidir. vaka-i adiyeden olmuştur yurdumda.

(bkz: ahu tuğba ve seçim sonuçları)

sözde "osmanlı'yı kuruyoruz" ya, o hesap!..

cumhuriyetin kıymetini bilmeyenlere müstahaktır.
Şaşırtmayan patlamadır. Ne yalan söyleyeyim 2. Nerde olacak diye düşünüyorum şu an.

Bu yaşta bunlarla karşı karşıya kalmayı hak ettik mi lan biz ?
1 Mayısta Mutlaka Hain bir saldırı olacağı belliydi.Üzüldüm lakin Zerre şaşırmadım.Yazıklar olsun!!!
Bombalara da alıştık, yarın da iç savaşa alışırız. Bu millet böyle vurdumduymaz olduktan sonra herşey mübah.
şaşırtmayan, üzen hadise. Ne kadar acı Kimse şaşırmıyor artık bu patlamalara.
asrın liderimizin adamları söyledi zaten:

terörle yaşamaya alışın.
agape geldi istigrar geldi
baksene egonomi ne gozel
erduvan halleder.
Halkımız artık alışmıştır bu gibi şeylere.

Gaziantep' te yaşıyorum.
5-10 kilometre ötede bomba patladı, şehit var, ortam gergin.
Şu anda oturduğum apartmanın önünde düğün kurulmuş, halay çekiyorlar.

Gözü kapalı Oy basmaya devam. Her gün üçer beşer askerimizi kaybettiğimizde de televizyona çıkar, teröre falan lanet okur kınarız olur biter.
Tam 5 yil once suriyede savas henuz yeni sayilirken videonun birinde suriyeli bir kadin turkiyeye beddualar ediyordu. Bizi neden savasa itti turkiye, cocuklarimiz oluyor diye agliyordu. Simdi hernekadar bazi mankafalar anlamamakta diretsede suriye savasinin en buyuk sorumlusu akp ve erdogandir. Koca bir ulkeyi atese attik. Atese benzin doktuk ve arkamiza yaslanip seyrettik. Gun gelip hesabin donecegini dusunmedik bile. Ve iste hesap donuyor. Bu ulke artik iflah olmaz. Bogazina kadar boka batti. Onyillar surer bunu temizlemek.
Artık sözün bittiği yerdeyiz.