bugün

fenerbahçe'nin puan kaybına tahammülü olmadığı turkcell super lig 32. hafta maçı. kupa finali ve ankaragücü deplasmanı öncesi fenerbahçe'nin oynayacağı kritik maç. fenerbahçe'nin son haftalardaki taraftar desteği ile bu maçtan galip ayrılacağını tahmin ediyorum.
fenerbahçe'nin kazanıp şampiyonluğa iyice yaklaşacağı maç olacaktır.
fener'in alacağı tek puan onu şampiyon yapmaya yetecektir ama şahsi kanaatim yenileceği yönünde. ***
hakemin fenerbahçe lehine penaltı vermeyeceği! maç olacaktır.
fenerbahçenin olası bir puan kaybında liderliği bursaspor'a bir hafta sonra yeniden devredebileceği maçtır.
kale arkası biletleri tükenen maç. migros biletini nasıl tt ile değiştiricem lan şimdi?
Berabere bitecek maçtır.
fenerbahçe nin işinin zor olduğu maç.

eskişehirspor taraftarları kendilerine ayrılan 2600 kişilik yeri dolduracaktır. aldığımız duyumlara göre bilet bulamayan fb taraftarları misafir takım trübününden bilet almak için hamlede bulunacaklarmış. böyle düşününlere hiç tavsiye etmem, sonuç onlar için kötü olabilir.
Eskişehir'in 2-1 kazanacığı müsabaka.*
Haftalarca 1-0 kazanan fb bu maçı 1-0 kaybedecektir.
süper maç.
-abi ne olur?
+h1 olur, rahat ol.
ümit karan'ın yıldızlaşacağı maçtır.
son 8 maçta 22 puan toplayan fenerbahçenin artık puan kaybetme zamanının geldiğini gösteren istatistiklere göre çekişmeli geçmesi muhtemel karşılaşma.
fenerbahçe düşmanlarına, "oha lan bu kadar düştünüz mü?" gözüyle bakmamıza neden olan maç. diğer 3 takımın taraftarları fenerbahçe ile yaptıkları son 10 maç'ın sonuçlarına baksınlar bir zahmet. kalitesizliğinizle fenerbahçe karşısında her maçta ezilin sonra yeni bir denizli vakası için duacı olun, ali cengiz oyunlarından medet umun. bu kadar mı zor yenilgiyi kabullenmek.
karaborsadan da olsa biletlerimizi aldığımız, heyecanla beklediğimiz, son derece önemli müsabaka. çubuklularımızı giyeceğiz her zamanki gibi. kadıköy sokaklarından taşacağız. hava güzel, zemin güzel, takım güzel, rakip takım güzel, herşey güzel. umarım sahadaki futbol da güzel olur.
bakınız: fenerbahçenin her maçında karşı takımı tutan insan.
tabi yine alıştığımız üzere fener'in 1 gol atıp sonra inter misali çanakkale geçilmez ulan deyip üzerine yatacağı maçtır. lakin benim anlayamadığım bir nokta var. bu iddaa halen bu maçın üstüne 1.40 oran verip altına da 2.05 oran veriyor. ama fener'in oynadığı son 7 maçın 6sı 1-0 lık skorla sonuçlandı. diğer maç da 0-0 biten gençler maçıydı. durum böyleyken bu iddaayı hazırlayan salaklar fener maçının altına nasıl 2.05 oran çıkartıyor. bir türlü anlamış değilim. bu konuda beni aydınlatacak varsa çok sevinirim abi.
aziz yıldırım'ı kıskananları gördüğümüz maç.aziz yıldırım masa başında bu maçı halletmiştir diyerek isyan ediyorlar halbuki böyle bir başkana sahip olmayı ne çok isterler değil mi kuzular...

(bkz: bu dünyayı yakarız senin için şampiyonluk gelince)
fenerbahçenin olası puan kaybında bursasporun avantajı eline almasında ilk adım olacak maçtır.
fener kazanırsa borsada hisse senedinin uçacağı maçtır.
fenerbahçemizin kalan 3 maç arasında kazanabilitesi en yüksek olan karşılaşma. taraftarında desteğiyle 2-0 kazanacaktır kanarya.
fenerbahçenin oynayacağı beraberlik kokan maçlarından birisidir.
fenerbahcemizin bu saatten sonra bir hata yapmayacagini umdugumuz mac olacaktir.
Aziz yıldırım sahaya bırakmaz şoyle alır boyle alır diyenler, denizli maçını unutmuş gibi. Ki alacak olsa niye sonlarda en göz önnüde olan maçalrı alsın en bastan alır hiç buraya bırakmadan şu an 10 puan onde olurdu.

(ara: akıl fikir)
hala aziz yıldırım bu maçı almıştır diye konuşanlar var. ulan bu adam 11 yıldır başkan. fenerbahçe futbol takımının bu dönemde 4 lig şampiyonluğu var sadece. son haftalarda kaçan şampiyonlukları var. hiç türkiye kupası kazananamamış ve özellikle son senelerde ciddi hakem hataları ile gidiyor bu kupalar. hala çıkmış aziz yıldırım bu maçı halletmiştir diyor. valla ne desek az. o yüzden ancak şunu söyleyebilirim;

(bkz: allah akıl fikir versin)