bugün

Adi uzerinde camii tuvaleti. Su para olayini anlayamadim hayatim boyunca.

Kardesim bu camileri siz para kazanmak icin mi yapiyorsunuz da, tuvalet icin 1tl aliyorsun?
Her bayram namazinda kapiya adam koyup, zorla denilecek sekilee bagis topluyorsun. Camilerin yanina dukkan yapip kira aliyorsun?

Sonra da fakir edebiyati.
hayatın değeri düştü.
(bkz: sucuklu yumurta cinayeti)
bok yolunda gitmek bu olsa gerek. memleket ne hale gelmiş.
allah niye korumamış tapınak personelini?
kebap zinciri varmış, ama bir tl yi vermekten aciz. üstelikte katil oldu şimdi. şimdi paran kurtarsın seni ilahi adaletten.
(bkz: burası Türkiye)
Paraya verilen değer, insana verilen değerden fazla olduğunun kanıtıdır.
1 lira için garibanı öldüren milyonere cezaevinde o kenefleri yalatarak temizletirler. siksinler anasını.
o medyaya servis edilen

kimbilir ne fırıldaktır.
maslak'taki şirvan kebap'ın sahibinin işlediği cinayet. evet 1 tl için. çünkü delikanlılık bunu gerektirir.

(bkz: şirvan kebap/#32936312)
Caminin tuvaletini yapan seramikci, kapiyi yapan kapici demir dogramaci, temizlik icin alinan deterjan sabun paspas icin marketci camiden para almiyor mu arkadas bedava mi veriyolar?
ülkenin sınırlarını çit le kapat al sana dev hayvanat bahçesi. hayvanların en vahşilerini sergile dur.
bu herifler o 1 liraları vermeyerek zengin oluyorlar. 1 tl için insan bile öldürmüş adama bak ya. Müebbet hapis verilmeli.
bana ne derseniz deyin, ama şu fotoğraf benim boğazımı düğümledi, içimi eritti.
bakın, şu cocuk 1 tl için babasız büyüyecek.
insanım arkadaşım ben, aynı empatiyi dinle pek uzaktan yakından ilişkisi bulunmayan ben ve benim gibiler için bulamasam da ben bir insanım.
şu cocuğu babasız bırakan bir katilin amk.
görsel
Ulan olurmu böyle şey be. Ne kadar şerefsiz insanlar var şu dünyada. Lan adam hakkını istedi diye bir insanın hayatına kıyılır mı? Madem 200 lira paran var yanında 1 lira vererek fakir mi olacaksın şu kahpe dünyada. Allah belanızı versin...
Haberde katil zanlısı ve işletmesinin adı kısaltılarak korunmuş.
Suçu ispat edilene kadar masumdur falan anladık da vatandaş tek zanlı. Çekmiş vurmuş.
Halkın bunu bilmeye; Gidip de mafianın işlettiği bir restorana para kaptırmama tercihini kullanmaya hakkı yok mu?
Cinayet kadar yapılan yorumlar da ürkütmüştür.

Cami tuvaletini parayla işletmesi yanlış olabilir ama bu öldürülmesi gerektiği anlamına gelmiyor.

Bu bahaneleri ileri süren bir takım kansızların "mini etek giyip beni tahrik etti" diyenlerden ne farkı var acaba?

Ulan vicdanınız bu kadar işte sizin. Bir insanın hayatını söz konusu iken allah kitap meselesi üzerinden prim kasmaya çalışıyorsunuz. Allah tapınak personelini niye korumamış diye aklınca alay ediyorsun. insan müsveddesi.
türkiye'de ise doğrudur abi, halkın yarısı psiko-nevroz, diğer yarısı da zombilerden kaçan insanlar gibi yaşıyor farkedilmiyorlar.
insanlığın nereye gittiği konusunda artık bişey diyemiyorum ama bu adam senden para dilenmemiş, senden bıçak vs bişeyle zorla bu parayı istememiş, vicdansız insafsız adam nasıl kıydın alnının teriyle para kazanan adamın canına? Küçücük çocuğunu da yetim bıraktın. Bunlar hesapsız kalmıcak. Asla.
ülkemizde insan canının ne kadar değerli olduğunu bize gösteren örnek bir haber. allah bize yardım etsin.
Türkiye'de ki insanların ne kadar ucuz olduğunu gösteren elzem bir olay.1 tl ne zengin eder ne de fakir.bir arkadaşım var dı.pemdik-haydarpaşa tren hattı kapanmamıştı o sıra.kendisi trene bedava binebilmek için bankodaki gorevliye hep derdi ki ben haydarpaşa garında stajyerim vs.bununla da ovunuyordu bir gün sert kayaya çarptı yalnız.ovunulecek değil de mide bulandırıcı aslında.toplumun geneli böyle.
anlayamadigim cinayet. abi bunlar zaten her cuma yardim topluyorlar. birak bari tuvalet beles olsun. hayir bi lira icin canindan olmaya deger miydi ya hu
cinayeti işleyen şirvan kebap'ın sahibi selahattin inci'dir.

bütün haber siteleri kebapçının ve katilin adı soyadını yazmamış. halbuki her şey apaçık ortada.
Tuvaletin su faturası var. Temizlik parası var. Tabii ki para vererek gireceğiz. 1 tl için yapılacak iş değil. Bunun altında başka bir kin var. Ya da önceden tanışıyorlardır vs.
cami yanındaki şirvan kebap denilen mekanın sahipleri imiş bu katiller;

https://www.google.com.tr...d29.0179999!6m1!1e1?hl=tr