bugün

30 yıllık birikimini bir anda yerle bir eden bir durum karşısında doğru yolu bulmuş ve geçen yarıömrüne üzülen kişi.

profdrnirvana.

30 yıldır 5 vakit namaz kılar, oruçlarımı tutar; harama bakmamaya, takva sahibi örnek bir dindar olmaya çaliştim.

ama dün başıma bir olay geldi ve koyu bir ateist oldum.

hastane bahçesinde oturmuş simit yiyordum. her öğlen sadece 1 simit yerim, eski bir inanışım gereği. bir kedi gördüm. geldi yanıma, bir simide bir de bana bakıyordu.

"senin bu öğünlük rızkını allah benim vasıtam ile verdi demek, ne mutlu bana" diyip, simidimin yarısını yağlı peynire banıp kediye verdim.

yemedi.

yemez tabi. hemen yemekhaneye koştum ve biraz pişmiş et getirdim, verdim kediye.

kedi eti ağzında tutup koşmaya başladı, takip ettim kediyi.

nereye gidiyordu acaba?

sıkıldım lan, hiç bir insan 1 günde ateist olur mu euhuheue. allah'ın salakları ya, ateistmiş.
kendisi gibi dindar olan babasının acı çekerek ölmesini görmesinden sonra oluşacak durumdur.
(bkz: euhuheue) sözlükteki en özgün gülme öbekçiği olmaya aday öbekçik.
--spoiler--
sıkıldım lan, hiç bir insan 1 günde ateist olur mu euhuheue. allah'ın salakları ya, ateistmiş.
--spoiler--

mümkünse sen kendi salaklığında boğul aklının ermediği işlere bulaşıp da sıçma ortalığa denilesi şahıs cümlesi..

(bkz: aklına sokayım senin ateistlere bişey olmasın hacı)*
(bkz: kendinden ayarlı yazar)
(bkz: 1 günde ateist olan 30 yaşındaki dindar)
(bkz: hocam kemik yaşını sormadık zeka yaşı kaç bunun)
30 yaşındaki dindar "
30 yıldır 5 vakit namaz kılar"

maşallah erken başlamış bir iman abidesi kişilik. bu şahısın atesist olmayacağı kesindir.
(bkz: bana ne bundan)
(bkz: sana ne bundan) *
1 günde olur mu hemen öyle oysaki (bkz: 15 günde nasıl ateist olunur)
(bkz: bu ne amına koyayım)
(bkz: kendi kendine ayar verebilen yazar)
(bkz: kör saatçi).
ateistlerle ne alıp veremediği anlamadığım yazar herkesin düşüncesi kendine allahta zaten biz kimseye zorla inandıramayız demiş istese o inandırır sanane(ki eğer varsa)
akşam arkadaşlarıyla bir partide tanıştığa kıza attığı yalanlardan biri olabilir.
Aklı başına gelen insandır.Geçen 30 yıl için şarap içer 2 saat ağlar gülünecek haline.